مسابقه بین المللی نقاشی فیگور NTD 2023

مسابقه بین المللی نقاشی فیگور NTD 2023_637bc5d230fae.png
15 Jan 2023

به گزارش پالت رنگ: مسابقه بین المللی نقاشی فیگور NTD 2023

مسابقه بین المللی نقاشی فیگور NTD 2023 اکنون برای شرکت در مسابقه باز است!

مسابقه بین‌المللی نقاشی فیگور NTD 2023: مسابقه بین‌المللی نقاشی فیگور تلویزیونی سلسله تانگ جدید (NTD) اخیراً برای برنامه‌هایی افتتاح شده است که از همه هنرمندان واقع‌گرای حرفه‌ای دعوت می‌کند و معلمان و دانش‌آموزان در سراسر جهان را برای شرکت در نمایشگاه دعوت می‌کند. استعدادهای آنها و احیای هنر سنتی نقاشی رنگ روغن واقع گرایانه.

درباره رقابت

مسابقه بین‌المللی نقاشی تلویزیونی سلسله تانگ جدید (NTD) اکنون برای سال 2023 درخواست می‌دهد.

این فرصتی عالی برای هنرمندان از سراسر جهان است تا استعدادهای خود را به نمایش بگذارند و هنر سنتی نقاشی رنگ روغن واقع گرایانه را احیا کنند.

نقاشی با رنگ روغن محبوب ترین و تأثیرگذارترین روش نقاشی در تاریخ نقاشی غرب است. در میان آثار نقاشی سنتی غربی، نقاشی رنگ روغن به طور سنتی محبوب ترین و مورد احترام ترین شکل نقاشی بوده است. از آنجایی که بسیاری از هنرمندان سفارش های زیادی از رهبران مذهبی دریافت می کردند، نقاشی های رنگ روغن عمدتاً برای تجلیل از عظمت خداوند و بهشت، اخلاق والای و بهره برداری های حکیمان و همچنین زیبایی مناظر طبیعی و راه های عامیانه خلق شدند. به ویژه پیکره های انسان و حیوان مهم ترین موضوع نقاشی رنگ روغن بود و در تکنیک های نقاشی رنگ روغن واقع گرایانه غربی به درجه بالایی از برتری رسید.

ماموریت مسابقه ترویج زیبایی ناب، خوبی ناب و اصالت ناب نقاشی سنتی.

از هنرمندان واقع‌گرا در سراسر جهان دعوت می‌شود تا نقاشی‌های فیگور را ارسال کنند که ارزش‌های سنتی و ایده‌آل‌های مثبتی مانند زیبایی، شفقت، و عدالت را بیان می‌کند.

نمایشگاه نهایی در نیویورک در ژوئن ۲۰۲۳ برگزار خواهد شد.

کمیته سازماندهی حق تکثیر آثار فینالیست ها را دارد. اگر آثار بر اساس قراردادهای مرتبط تکثیر شوند، شرکت کنندگان در مسابقه از حق نسخه‌برداری آن حق نسخه‌برداری برخوردار می‌شوند.

شرایط ارسال

متقاضیان باید برای هر مسابقه یک عکس دیجیتال با وضوح بالا ارسال کنند. فرمت فایل باید JPEG یا PNG (کمتر از 30 مگابایت) باشد.

مسابقه بین المللی نقاشی فیگور NTD 2023 – هزینه ورودی

هزینه درخواست 75 دلار آمریکا برای اولین ورودی و 15 دلار آمریکا برای هر کار اضافی ارسال شد.

واجد شرایط بودن

این مسابقه برای همه هنرمندان حرفه‌ای رئالیسم و ​​همچنین معلمان و دانش‌آموزان هنرهای زیبا بدون در نظر گرفتن ملیت آزاد است.

اعضای هیئت داوران این مسابقه از ورود به مسابقه منع شده اند.

جایزه

جایزه تکنیک برجسته: 1000 دلار آمریکا (هر کدام)
جایزه عمیق علوم انسانی: 1000 دلار آمریکا (هر کدام)
جایزه جوانان برجسته: 1000 دلار آمریکا (هر کدام)
جایزه افتخاری: چندین برنده

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...