مسابقه بین المللی معماری SkyRise 2022

مسابقه بین المللی معماری SkyRise 2022_633cde34a04de.jpeg
October 19, 2022

به گزارش پالت رنگ: مسابقه بین المللی معماری SkyRise 2022

مسابقه بین المللی معماری SkyRise 2022 اکنون برای شرکت در مسابقه باز است!

مسابقه بین‌المللی معماری SkyRise 2022: مسابقات طراحی ایمپکت اخیراً مسابقه بین‌المللی معماری SkyRise 2022 خود را اعلام کرده است، مسابقه بین‌المللی معماری از شرکت‌کنندگان دعوت می‌کند تا یک ساختمان آسمان‌خراش نوآورانه و نمادین طراحی کنند که تأثیر خود را به عنوان یک نقطه عطف معرفی می‌کند. در اطراف آن.

درباره رقابت

Impact Design Competitions اخیراً مسابقه بین‌المللی معماری SkyRise 2022 خود را اعلام کرده است و از شرکت‌کنندگان دعوت می‌کند تا ساختاری نوآورانه و نمادین آسمان‌خراش را طراحی کنند که تأثیر ایجاد آن را دارد. خود به عنوان یک نقطه عطف در محیط اطرافش است.

شرکت کنندگان باید یک ساختمان آسمان خراش در زمینی به مساحت 12000 متر مربع طراحی کنند، بدون محدودیت ارتفاع. شرکت‌کنندگان تشویق می‌شوند فناوری‌های جدید و مصالح ساختمانی را که می‌توانند در طرح‌هایشان گنجانده شوند، کشف کنند. طرح‌های پیشنهادی باید زیبایی‌شناسی منحصربه‌فرد و یک سازمان فضایی به خوبی برنامه‌ریزی شده را به نمایش بگذارند.
شرکت‌کنندگان باید در نظر بگیرند که چگونه طرح بر بافت آن تأثیر می‌گذارد، همچنین برنامه‌ریزی فضایی کلی برای کاربران، محیط و پراکندگی شهری.

شرکت‌کنندگان باید سیستم‌ها و روش‌های ساختمانی نوآورانه برای پایداری را در طرح‌های خود پیاده‌سازی کنند تا یک شاهکار معماری خارق‌العاده ایجاد کنند که نه تنها از نظر شکل جسورانه است، بلکه به آینده سبز نیز کمک می‌کند.

این سایت را می توان در هر نقطه ای از جهان قرار داد. خط افق موجود و زمینه اطراف آن عناصر کلیدی هستند که در هنگام طراحی باید در نظر گرفته شوند.

شرکت کنندگان می توانند برنامه را برای ساختمان تنظیم کنند. آسمان خراش پیشنهادی باید به شهری که در آن قرار دارد، ارزش افزوده باشد. با ایده افزایش راحتی افراد ساکن سازه، شرکت کنندگان می توانند طرح های خود را در مورد زیرساخت های اطراف، توسعه اجتماعی-اقتصادی و غیره توجیه کنند.

آسمان‌خراش باید با محیط اطراف خود ارتباط برقرار کند به گونه‌ای که نه تنها به نفع جامعه بلکه برای کل شهر نیز باشد.

معیارهای ارزیابی

مفهوم:
شرکت کنندگان باید یک آسمان خراش پیشرفته را طراحی کنند، که اوج برتری طراحی با توانایی برجسته شدن به عنوان یک شگفتی معماری است. .

انتخاب سایت:
طراحی آسمان خراش باید با توجه به زمینه سایت توجیه شود. ورودی‌ها بر اساس میزان ارزش افزودن طرح پیشنهادی به بافت اطراف آن ارزیابی می‌شوند.

نوآوری و فناوری:
شرکت‌کنندگان تشویق می‌شوند تا فن‌آوری‌های جدید و پیشرفته و همچنین مصالح ساختمانی پایدار و در عین حال متنوع را در طراحی خود پیاده‌سازی کنند تا یک شاهکار معماری بی‌نظیر خلق کنند. هم فرم و هم عملکرد.

طراحی معماری و جذابیت بصری:
آسمان‌خراش بنا به تعریف خود باید متمایز باشد. طراحی آسمان خراش باید به تعریف مجدد خط افق موجود کمک کند و باید به عنوان نقطه عطفی برای بافت شهری اطراف آن عمل کند.

مسابقه بین المللی معماری SkyRise 2022 – هزینه ورودی

در طول ثبت‌نام اولیه پرندگان (تا 26 اوت 2022)، هزینه ورودی 70 دلار آمریکا است. پس از پایان این دوره، مقدار کارمزد افزایش می یابد.

واجد شرایط بودن

مسابقه برای همه آزاد است و دانش آموزان و متخصصان از همه مقاطع می توانند به مسابقه بپیوندند.

جایزه

برندگان و جوایز افتخاری در وب سایت Impact Competitions و چندین مجله بین المللی معماری و طراحی منتشر خواهند شد. همه شرکت کنندگان گواهی شرکت دریافت خواهند کرد.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...