مسابقه بین المللی فلزکاری جواهرات شهر جدید تایپه 2022

مسابقه بین المللی فلزکاری جواهرات شهر جدید تایپه ۲۰۲۲_633cd75491dc7.jpeg
30 Nov 2022

به گزارش پالت رنگ: مسابقه بین المللی فلزکاری جواهرات شهر جدید تایپه 2022

مسابقه بین‌المللی فلزکاری جواهرات شهر جدید تایپه 2022: مسابقه بین‌المللی فلزکاری جواهرات شهر جدید تایپه 2022، که توسط اداره آموزش دولت شهر جدید تایپه و شرکت دونگ لانگ جو (DLJ) سازماندهی شده است، اخیراً برای شرکت در مسابقه افتتاح شده است. دعوت از دانش آموزان با ثبت نام مدرسه برای شرکت.

درباره رقابت

مسابقه بین‌المللی فلزکاری جواهرات شهر جدید تایپه 2022، که توسط اداره آموزش دولت شهر جدید تایپه و شرکت دونگ لانگ جو (DLJ) برگزار می‌شود. اخیراً برای ورودی‌هایی که دانش‌آموزانی را که در مدرسه ثبت‌نام کرده‌اند دعوت می‌کنند تا شرکت کنند، باز شده است.

تایوان یکی از مهم ترین مکان های جهان برای مصرف جواهرات خوب است. قابلیت های طراحی متنوعی دارد اما ادغام تکنیک های فلزکاری جواهرات را ندارد. با توجه به کیفیت و پایداری استعدادهای تایوان و فناوری کافی، تولید کمی و کیفی فلزات جواهر در تایوان در جایگاه پیشرو آسیا و حتی جهان قرار خواهد گرفت و در آینده به کارخانه طراحی و قالب‌گیری فلزات در جهان تبدیل خواهد شد. .

با پیشرفت مستمر و پیشرفت‌های فلزکاری سنتی، می‌توان هنر جواهرات ظریف را به نسل جدید منتقل کرد. در این راستا، اداره آموزش دولت شهر نیو تایپه و Dong Long Ju (DLJ) Co. Ltd. مشترکاً این مسابقه را با تمرکز بر فلزکاری جواهرات برنامه ریزی کرده اند. آنها امیدوارند که شرکت کنندگان از فلزکاری به عنوان پایه ای برای بیان خلاقیت خود و ترکیب صنایع فلزی با فرهنگ محلی استفاده کنند.

موضوع طراحی:“مثل پروانه در حال بال زدن”.


وقتی گلها شکوفا شوند، پروانه ها خواهند آمد. تایوان به عنوان “پادشاهی پروانه ها” شناخته می شود و بیش از 400 گونه پروانه را ثبت کرده است. این در درجه اول به دلیل ویژگی های جغرافیایی و توپوگرافی جزیره است. تایوان در خط استوایی سرطان واقع شده است، با آب و هوای نیمه گرمسیری در شمال و آب و هوای استوایی در جنوب.
وقتی آن طرح‌های جواهرات پروانه‌ای روی بدن پوشیده می‌شوند، مانند پروانه‌هایی هستند که به زیبایی در حال پرواز هستند. زیبا، ظریف و تاثیرگذار، اجازه دهید با هم زیبایی پروانه ها را کشف کنیم!
برگزارکننده امیدوار است که متقاضیان موضوع «مثل پروانه در حال بال زدن» را به عنوان مفهوم در نظر بگیرند و از ویژگی های سنگ های قیمتی و ایجاد جواهرات منحصر به فرد که برای پوشیدن با رویکرد انسان محور راحت و زیبا هستند.

دو دسته وجود دارد (همه شرکت کنندگان در هر دسته باید دانش آموزان مدرسه باشند. ثبت نام):

طراحی دستی /دسته طراحی سه بعدی – مهلت ثبت نام:1 اوت (دوشنبه) تا 30 نوامبر (چهارشنبه)، 2022

1. دبیرستان راهنمایی
2. دبیرستان و هنرستان
3. دانشگاه و کالج

دسته صنایع دستی زیبا (فقط برای مدارس در تایوان) – مهلت ثبت نام:1 آگوست (دوشنبه) تا 31 اکتبر (دوشنبه)، 2022

1. دبیرستان و هنرستان
2. دانشگاه و کالج

کمیته داوری متشکل از افراد حرفه‌ای از دانشگاه و صنعت جواهرات خواهد بود که توسط برگزارکننده و مجری دعوت شده‌اند.

شرایط ارسال

دسته طراحی دستی /طراحی سه بعدی:

هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر یک پیش‌نویس ارسال کند، و طرح باید بر روی کاغذ اندازه A4 که توسط سازمان‌دهنده مشخص شده است، در عرض 10 x 10 سانتی‌متر کشیده شود. جعبه (شکل 2) و بر روی اندازه A4 (210×297 میلی متر) تخته سیاه بریستول نصب شده است. اگر اثر هنری در زنجیر یا زینت باشد، جعبه 10 در 10 سانتی‌متر محدود نمی‌شود.

کار باید با انواع مختلف سنگ های قیمتی به عنوان عنصر اصلی طراحی طراحی شود و برای بیان محتوای خلقت باید با نقشه های سه نما یا با جزئیات ترسیم شود. طراحی های دستی یا سه بعدی روی رایانه قابل قبول است.

دسته صنایع دستی زیبا (فقط برای مدارس در تایوان)

این مسابقه به این موارد تقسیم می‌شود: “دبیرستان و مدرسه حرفه‌ای” و “دانشگاه و کالج.” مواد تمرینی بین دو گروه متفاوت خواهد بود.

سازمان‌دهنده بشقاب‌های Sterling Silver 925 را به طور یکنواخت ارائه می‌کند.

شرکت‌کنندگان فقط باید از ابزارهای ارائه شده توسط برگزارکننده به عنوان ابزار فلزکاری مورد نیاز برای مسابقه استفاده کنند.

کار فلزکاری باید بر اساس نقشه ارائه شده توسط سازمان دهنده در محل انجام شود و در مدت زمان تعیین شده (8 ساعت برای هر دو گروه دبیرستان و مدرسه حرفه ای و دانشگاه و کالج) تکمیل شود.

معیارهای ارزیابی

طراحی دستی /دسته طراحی سه بعدی

معیارهای ارزیابی 30٪ برای ساختار، 30٪ برای عملی بودن، و 40٪ برای خلاقیت هستند.

دسته صنایع دستی زیبا

معیار درجه بندی برای گروه دبیرستان و هنرستان بر اساس “اره، سنگ زنی، آهنگری، جوشکاری، سنگ زنی، و پرداخت” خواهد بود.

هزینه ورودی وجود ندارد!

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

واجد شرایط بودن

همه شرکت کنندگان در هر دسته باید دانش آموزان با ثبت نام مدرسه باشند.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسابقه داستان کوتاه گلچین 2023 اکنون برای آثار باز است! داستان کوتاه گلچین مسابقه 2023: مجله گلچین با خوشحالی جایزه...
مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023 اکنون برای شرکت‌کنندگان باز است! 2023 Bow Seat Ocean Awareness مسابقه...