مسابقه بین المللی طراحی محصولات سخت افزاری چین 2022

مسابقه بین المللی طراحی محصولات سخت افزاری چین ۲۰۲۲_633e06de06af5.png
October 10, 2022

به گزارش پالت رنگ: مسابقه بین المللی طراحی محصولات سخت افزاری چین 2022

برای ورودی ها تماس بگیرید! مسابقه بین المللی طراحی محصولات سخت افزاری چین 2022

مسابقه بین‌المللی طراحی محصول سخت‌افزار چین به مدت 16 سال از زمان تأسیس آن در سال 2006 برگزار می‌شود. به عنوان یک مسابقه طراحی بین‌المللی، شرکت طراحان ده‌ها کالج و دانشگاه را به خود جلب می‌کند. ، شرکت های طراحی و همچنین طراحان مستقل از بیش از 30 کشور و منطقه. به منظور تبدیل YongKang به پایتخت بین‌المللی سخت‌افزار و «پایه تولید پیشرفته در چین و جهان»، هفدهمام مسابقه بین‌المللی طراحی محصولات سخت‌افزاری چین به طور رسمی باز می شود.

درباره رقابت

مسابقه بین‌المللی طراحی محصولات سخت‌افزاری چین 2022، که اکنون در هفدهمین نسخه آن برگزار می‌شود، برای شرکت‌هایی که از طراحان سراسر جهان دعوت به همکاری می‌کنند، باز است.

مسابقه بین المللی طراحی محصول سخت افزاری چین از زمان تأسیس آن در سال 2006 به مدت 16 سال برگزار شده است. به عنوان یک مسابقه طراحی بین المللی، شرکت طراحان ده ها کشور را به خود جلب می کند. کالج‌ها و دانشگاه‌ها، شرکت‌های طراحی و همچنین طراحان مستقل از بیش از 20 کشور و منطقه در سرتاسر جهان.
کارنامه‌ها در دسته‌های مسابقه زیر پذیرفته می‌شوند:

طراحی فنجان/ قابلمه هوشمند فیجیان – فنجان/گلدان، فنجان قهوه/جعبه قهوه، جعبه نهار، قوری خورشتی
طراحی محصول “KingMax” در فضای باز – میز و صندلی تاشو در فضای باز، تخت تاشو، چادر، جعبه فلزی ذخیره سازی، اجاق گاز باربیکیو و اجاق گاز کاست
طراحی سوله/گلخانه فلزی “LongYard” – آلونک فلزی، آلاچیق، اسکله، اتاق باغبانی، اتاق آفتاب، اتاق گل، اتاق ابزار، اتاق حیوانات خانگی و سایر محصولات
طراحی اسکوتر “جینلین” – اسکوتر، اسکوتر برقی، کالسکه کودک، اسکوتر دریفت، دوچرخه برقی

شرایط ارسال

آثار باید آثار اصلی شرکت‌کننده باشد.

فرمت ورودی: فایل JPG، A2 (420mm*594mm)، نسخه 300dpi، عمودی، حداکثر 5M . یک ورودی محدود به 1 طرح بندی است.

طرح ورودی با محتویات زیر تشکیل شده است: دسته رقابت، بیش از دو نمای اصلی از محصول، دستورالعمل طراحی، عنوان ورودی.

معیارهای ارزیابی

نوآوری (30%): ورودی دارای مفهومی نوآورانه، طراحی ظاهری و شکل است، می تواند منعکس کننده یک طرح منحصر به فرد باشد. مفهوم طراحی، جذابیت بصری قوی دارد یا تجربه منحصر به فردی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

آینده نگر (20%): ورودی ها باید ادغام بالای طراحی، فناوری و علوم انسانی را منعکس کنند. از نتایج پیشرفته برای حل مشکلات موجود استفاده کنید.

کارکرد (20%): ورودی باید عملکردهای خاصی داشته باشد (از جمله کاربردی بودن، راحتی، ایمنی، سهولت استفاده، انسان-ماشین ، رابط کاربری) در اقتصاد، جامعه و زندگی مردم و همچنین اثرات مثبتی را ایجاد می کند.

​✤ فنی (20%): ورودی باید به طور کامل کاربرد مواد و همچنین فناوری پردازش را در نظر بگیرد و تطبیق پذیری خوبی دارد. و امکان سنجی فنی یا بهینه سازی پیوندهای تولیدی از طریق طراحی برای کاهش هزینه های شرکت و بهبود منافع اقتصادی شرکت.

​✤ پایداری (10%): در کل چرخه حیات اولیه طراحی، تولید، انتخاب مواد، ساخت و استفاده، می‌توان مفهوم حفاظت از انرژی و حفاظت از محیط زیست را منعکس می کند و سازگار با محیط زیست است.

هزینه ورودی وجود ندارد!

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

واجد شرایط بودن

این مسابقه برای همه شرکت ها، کالج ها، موسسات و افراد آزاد است. در صورت شرکت در گروه ها، هر گروه از طراحان نباید بیش از 3 نفر باشند.

جایزه

جایزه تعداد برنده پاداش(RMB) جوایز دیگر
جایزه نقطه طلایی 1 200000 ¥ جایزه و گواهی
جایزه طلایی 4 50000 ¥ جایزه و گواهی
جایزه نقره 8 20000 ¥ جایزه و گواهی
جایزه برنز 12 10000 ¥ جایزه و گواهی
جایزه عالی 20 2000 ¥ گواهی
جوایز ورود چند گواهی
جوایز سازمانی عالی 6 5000 ¥ گواهی
پاداش کل 750000 ¥

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسابقه داستان کوتاه گلچین 2023 اکنون برای آثار باز است! داستان کوتاه گلچین مسابقه 2023: مجله گلچین با خوشحالی جایزه...
مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023 اکنون برای شرکت‌کنندگان باز است! 2023 Bow Seat Ocean Awareness مسابقه...