Loading Events

« همه Events

مارس 21

مسابقه بین المللی طراحی ساختمان 2023

مارس 21 - ژوئن 30

Event مسابقه بین المللی طراحی ساختمان 2023

پلی‌تکنیک و مؤسسه آموزش فنی Ngee Ann میزبان مسابقه بین‌المللی طراحی ساختمان (IBDC) 2023 هستند، با موضوع: روایت‌هایی برای آینده انعطاف‌پذیر.

IBDC 2023 یک مسابقه طراحی با مضمون باز است که از دانش‌آموزان موسسات عالی در سراسر جهان دعوت می‌کند تا با استفاده از فناوری‌هایی مانند BIM محاسباتی، واقعیت افزوده و پلت‌فرم‌های واقعیت مجازی، روایت جدیدی را برای محیط ساخته‌شده خود طراحی کنند.

شرکت‌کنندگان برای رسیدگی به حوزه‌های برنامه‌ریزی و طراحی یکپارچه (IPD)، سیستم شهری پایدار (SUS) و تولید و مونتاژ پیشرفته (AMA) به چالش کشیده می‌شوند. ، برای ارائه پیشنهادی نوآورانه، پایدار و پر تقاضا که کل نگر و انعطاف پذیر باشد.

این مسابقه همچنین با هدف ارتقاء درک بهتر و قدردانی از فناوری‌هایی مانند مدل‌سازی اطلاعات ساختمان محاسباتی (BIM) است، زیرا دانش‌آموزان باید برنامه‌نویسی بصری و/یا تنظیمات برنامه‌نویسی را با BIM در پیشنهاد خود اعمال کنند.

با تشکیل تیم‌های 3 تا 8 نفره، شرکت‌کنندگان می‌توانند محل پروژه مورد نظر خود را در کشور خود انتخاب کنند و در مورد نوع ساختمان مورد نظر خود برای مسابقه تصمیم بگیرند. تیم های چند رشته ای متشکل از اعضای ترکیبی از رشته ها تشویق می شوند.

جوایز 2023

  • اولین جایزه – SGD 8000 دلار
  • جایزه دوم – SGD 6000 دلار
  • جایزه سوم – SGD 4000 دلار
  • جوایز ذکر ویژه – SGD 2000 دلار
  • جوایز تسلیت – SGD 500 دلار

IBDC 2023 امیدوار است که بستری را برای دانش‌آموزان برای یادگیری و به کارگیری دانش خود فراهم کند.

هزینه ورودی وجود ندارد!

ورود رایگان است.

Details

Start:
مارس 21
End:
ژوئن 30
Event Category:
Website:
https://ibdcenquiries.wixsite.com/ibdc2023

پاسخ‌ها

پاسخ‌ها

AI Chatbot Avatar