مسابقه بین المللی طراحی جهانی Andreu 2022

مسابقه بین المللی طراحی جهانی Andreu 2022_633cb19c699d1.png
02 Dec 2022

به گزارش پالت رنگ: مسابقه بین المللی طراحی جهانی Andreu 2022

مسابقه بین‌المللی طراحی جهانی آندرو 2022: مسابقه بین‌المللی طراحی جهانی Andreu 2022، مسابقه سالانه بین‌المللی طراحی مبلمان اخیراً اعلام شده است که از دانشجویان و متخصصان طراحی دعوت می‌کند تا در این مسابقه شرکت کنند و طرح‌های پایداری جدید را ارسال کنند. صندلی یا میزی که تمام مشخصات ذکر شده توسط Andreu World, S.A.

درباره رقابت

Andreu World اخیراً بیست و یکمین مسابقه بین المللی طراحی مبلمان خود را اعلام کرده است که برای سال 2022 از دانشجویان و متخصصان در سراسر جهان دعوت می کند.

مسابقه بین‌المللی طراحی جهانی Andreu به ویترینی بین‌المللی برای حمایت و ترویج وعده‌های جدید طراحی تبدیل شده است. برای همه سنین، دانشجویان و متخصصان طراحی، معماری و خلق، به عنوان بهترین فرمول برای ارتقای ارزش‌های جدید و استعدادهای بین‌المللی برای ساخت و طراحی آینده باز است.

برای رقابت، باید یک طرح صندلی و/یا میز پایدار ارائه شود که تمام مشخصاتی را که Andreu World در بریفینگ محصول ارائه می‌دهد، مطابقت داشته باشد، و مشکلات فنی و رسمی آن را در شرایطی که برای تولید آن به صورت سری مشخص شده است، حل کند.

>

بر اساس داوری طراحان، معماران، و دیگر متخصصان مشهور صنعت، این مسابقه طراحی عالی برای دانشجویان یا هرکسی در صنعت طراحی است. امسال، ارسال‌ها بر روی طراحی‌های صندلی یا میز پایدار متمرکز خواهند بود تا از وعده‌های جدید طراحی حمایت و ترویج کنند.

طرح ارسالی باید اصلی باشد، یعنی قبلا انجام نشده است.

مدل ها باید به صورت فیزیکی به مقر جهانی Andreu به همراه بقیه مواد موجود در پروژه در مهلت برنامه ریزی شده ارسال شوند.

مراسم جوایز در دسامبر ۲۰۲۲ برگزار خواهد شد.

شرایط ارسال

مواد زیر باید توسط هر شرکت کننده ارسال شود:

نمونه اولیه قطعه پیشنهادی (مقیاس 1:5).
گزارش فنی پروژه تا حد امکان کامل. این می تواند شامل: پلان ها، نمودارها، طرح ها، رندرها، تصاویر قطعه، یا ارائه ویدیو باشد.

توجه خاصی به مشارکت‌های نوآورانه (بر اساس یک مطالعه امکان‌سنجی) داده می‌شود که به افزایش کیفیت محصول کمک می‌کند. عوامل زیر مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهند گرفت:

هزینه های تولید.
مطابقت با عملکردهای مورد نظر.
ارگونومی.

طرح ها باید به گونه ای ارائه شوند که تولید انبوه مکانیزه آنها را تسهیل کند. همه محصولات باید اورجینال باشند، یعنی نباید طرح های قبلی را منعکس کنند.

ارائه ویدئو
ارائه یک ویدیوی خلاقانه که پروژه را توضیح می‌دهد و/یا جزئیات و مدل طراحی را نشان می‌دهد. ارزیابی شود.
حداکثر مدت زمان ویدیو 2 دقیقه خواهد بود و باید در قالب صفحه عریض با حداقل وضوح ایجاد شود. 1080px (1920×1080) و حداکثر وضوح 2160p (3840×2160).
اندازه فایل نمی‌تواند بیشتر از 1 گیگابایت.
هر فرمت فایل ویدیویی مجاز است.

هزینه ورودی وجود ندارد!

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

واجد شرایط بودن

این مسابقه هم برای طراحی دانشجویان و هم برای متخصصان، بدون محدودیت سنی آزاد است.

جایزه

بهترین طرح برای سال 2022 با 4000 یورو و دومین طرح برتر با 2000 یورو اهدا خواهد شد. هیأت منصفه همچنین می‌تواند در مجموع تا چهار مورد اشاره افتخاری را بدون مبلغ مالی اعطا کند.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دهمین دوسالانه جهانی پوستر دانشجویی 2022 اکنون برای آثار باز است! دهمین دوسالانه جهانی پوستر دانشجویی 2022: دهمین دوسالانه جهانی...
مسابقه داستان کوتاه گلچین 2023 اکنون برای آثار باز است! داستان کوتاه گلچین مسابقه 2023: مجله گلچین با خوشحالی جایزه...