مسابقه بین المللی جاز بخارست 2023

مسابقه بین المللی جاز بخارست ۲۰۲۳_633e03f258365.png
01 Mar 2023

به گزارش پالت رنگ: مسابقه بین المللی جاز بخارست 2023

مسابقه بین‌المللی جاز بخارست 2023: مسابقه بین‌المللی جاز بخارست، یکی از رویدادهای مهم جاز، در هفدهمین دوره خود برای سال 2023 ثبت نام را آغاز کرده است و مانند هر سال، همه نوازندگان و خواننده‌های موسیقی جاز که بیش از 40 سال سن ندارند، ثبت نام کرده است. ، برای شرکت دعوت شده اند.

درباره رقابت

مسابقه بین‌المللی جاز بخارست، یکی از رویدادهای جاز که توسط jmEvents سازمان‌دهی شده است، اکنون برای ثبت نام در نسخه هفده ساعته خود برای سال 2023 باز است. همه نوازندگان، گروه‌ها و خواننده‌های موسیقی جاز که بیش از 40 سال سن ندارند، شرکت کنند.

مسابقه بین‌المللی جاز بخارست یکی از رویدادهای جاز است که توسط متخصصان و عموم مردم مورد توجه قرار گرفته است و این رویداد در بین 3 مسابقه موسیقی جاز اروپا قرار گرفته است. در طول سال‌ها، مسابقه بین‌المللی جاز بخارست ثابت کرده است که نه تنها در اروپای شرقی بلکه در سرتاسر جهان، مبلغی برای موسیقی‌دانان و گروه‌های موسیقی جاز است. ماموریت آن کمک به شناخت ارزش‌های جاز و تجلیل از خلاقیت و آزادی بیان است.
گروه‌ها ممکن است حداکثر 6 نوازنده اجرا داشته باشند و ممکن است شامل موارد زیر باشند:

نوازندگان ساز و آواز
نوازندگان ساز
خوانندگان

برنده توسط هیئت داوران متشکل از هنرمندان و معلمان، شخصیت‌های جهان جاز بین‌المللی انتخاب خواهد شد.

بین 7 و 15 ژوئیه 2023، مسابقات بین المللی جاز بخارست هفدهمین دوره خود را جشن می گیرد. این مسابقه در طول جشنواره بین المللی EUROPAfest برگزار می شود. با ترکیب کنسرت ها با جلسات جم، کارگاه ها و کلاس های مستر جاز، نوید جلسات فراموش نشدنی، تماشاگران هیجان زده، فضایی را می دهد.

مسابقه بین المللی جاز بخارست 2023 – هزینه ورودی

هزینه ثبت نام برای یک برنامه / گروه جاز 140 یورو است.

واجد شرایط بودن

از همه نوازندگان، گروه‌ها و خواننده‌های جاز که بیش از 40 سال سن ندارند، دعوت می‌شود تا شرکت کنند.

جایزه

مجموع جوایز سال 2023 7000 یورو است که 1200 یورو برای برنده جایزه بزرگ رزرو شده است.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دهمین دوسالانه جهانی پوستر دانشجویی 2022 اکنون برای آثار باز است! دهمین دوسالانه جهانی پوستر دانشجویی 2022: دهمین دوسالانه جهانی...
SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...