مسابقه بین المللی تصویرگران Spirito di Vino 2022

مسابقه بین المللی تصویرگران Spirito di Vino 2022_633cd3e783cbd.png
October 21, 2022

به گزارش پالت رنگ: مسابقه بین المللی تصویرگران Spirito di Vino 2022

مسابقه بین‌المللی تصویرگران Spirito di Vino 2022: مسابقه بین‌المللی تصویرگران Spirito Di Vino 2022 که توسط Movimento Turismo del Vino Friuli Venezia Giulia برگزار می‌شود، اکنون برای شرکت در مسابقه باز شده است و مانند هر سال به هنرمندان مربوط به خودروهای طنز اختصاص دارد. جهان و فرهنگ شراب.

درباره رقابت

Spirito di Vino، که اکنون در بیست و سومین دوره خود قرار دارد، یک مسابقه بین المللی برای هنرمندان کارتون های طنز در مورد جهان و فرهنگ شراب است. سازماندهی شده توسط Movimento Turismo del Vino Friuli Venezia Giulia، برای کاریکاتوریست ها از سراسر جهان باز است.
Spirito di Vino («روح شراب») مسابقه بین المللی “طنز شراب” متولد دهه 2000 است که هر ساله توسط جنبش گردشگری شراب فریولی ونزیا جولیا برگزار می شود که زیباترین و سرگرم کننده ترین کارتون های طنز با موضوع شراب ساخته شده از شراب را گرد هم می آورد. کاریکاتوریست های سراسر جهان.

انتخاب سپردن پیامی در مورد شراب به بیان تند طنز چیزی است که همیشه این رقابت را متمایز کرده است. چالشی بدیع و گیرا که هر ساله در سرتاسر جهان راه اندازی می شود، که در آن موضوع شراب یک عنصر فرهنگی است که می تواند الهام بخش بی پایانی برای خلاقیت های جدید باشد.
کاریکاتوریست هایی که در این مسابقه شرکت می کنند به دو گروه تقسیم می شوند:

هنرمندان 18 تا 35 سال
هنرمندان بزرگتر از 36 سال

در مراسم اهدای جوایز، آثار منتخب هیئت داوران برای فینال در نمایشگاهی که در محل نمایندگی برگزار می شود به نمایش گذاشته می شود. کتابچه ای با آثار نمایش داده شده در نمایشگاه منتشر می شود و یک نسخه برای هر نویسنده آثار منتخب و در صورت درخواست برای نویسندگان آثار حذف شده از انتخاب توزیع می شود. این رویداد در مطبوعات ایتالیایی و خارجی تبلیغ خواهد شد. سپس نمایشگاه می تواند گردشگر شود و در مکان های دیگری که باید تعریف شود به نمایش گذاشته شود.

شرایط ارسال

کارتون‌های طنز را می‌توان به صورت دستی با هر تکنیکی، سیاه و سفید یا رنگی، فقط در فرمت A3 ترسیم کرد. 1 سانتی متر مرز خارجی. هر شرکت کننده فقط حق ارسال یک اثر را دارد.

هزینه ورودی وجود ندارد!

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

واجد شرایط بودن

این مسابقه برای هنرمندانی که از ایتالیا و خارج از کشور می آیند، منحصراً به صورت فردی، بالای 18 سال آزاد است.

جایزه

جوایز در نظر گرفته شده برای سه برنده به شرح زیر توزیع می شود:

جایزه اول: 78 بطری
جایزه دوم: 54 بطری
جایزه سوم: 30 بطری

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسابقه داستان کوتاه گلچین 2023 اکنون برای آثار باز است! داستان کوتاه گلچین مسابقه 2023: مجله گلچین با خوشحالی جایزه...
مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023 اکنون برای شرکت‌کنندگان باز است! 2023 Bow Seat Ocean Awareness مسابقه...