مسابقه آرکین شماره 25 | غرفه MEXTRÓPOLI 2023

مسابقه آرکین شماره 25 | غرفه MEXTRÓPOLI 2023_637e43f79e642.png
27 Feb 2023

به گزارش پالت رنگ: مسابقه آرکین شماره 25 | غرفه MEXTRÓPOLI 2023

مسابقه آرکین شماره 25 | غرفه MEXTRÓPOLI 2023 اکنون برای ورود باز است!

مسابقه Arquine No.25 | غرفه MEXTRÓPOLI 2023: Arquine اخیراً رقابت بین المللی خود را برای طراحی، ساخت و فعال کردن یک غرفه در مرکز تاریخی مکزیکو سیتی در چارچوب جشنواره معماری و شهر MEXTRÓPOLI اعلام کرده است.

درباره رقابت

Arquine جشن 25 سالگی مسابقه را با هدف ترویج رقابت به عنوان بخشی جشن می گیرد. فرهنگ معماری از اولین نسخه‌ها، ایده‌ها احضار می‌شد و جایزه می‌گرفت.

امروز، مسابقه از شما دعوت می‌کند تا یک غرفه را در در چارچوب جشنواره معماری و شهر MEXTRÓPOLI؛ غرفه ای که به طور موقت در شهر قرار داده می شود و از گفتمان خود می تواند یک پیشنهاد مبتکرانه و پایدار ایجاد کند. که امکان توسعه یک برنامه عمومی باز را فراهم می‌کند و مکانی را برای تعامل بین معماری و شهروندی ایجاد می‌کند.

شرکت‌کنندگان باید قطعه‌ای را ارائه دهند که شرایط مشخص شده در قوانین این مسابقه را از نظر شرایط مطابقت داشته باشد. زمان، هزینه‌ها و ویژگی‌ها، با توجه به توانایی برانگیختن و جذب مردم، که بخش اساسی ارزیابی پروپوزال خواهد بود.

پیشنهادها باید منتشر نشده باشند و در سال‌های اخیر ارائه یا اعطا نشده باشند. مسابقات قبلی هر شرکت کننده یا تیم می تواند تنها یک پیشنهاد ارائه دهد.

نتایج در 14 نوامبر 2022 اعلام می شود.

شرایط ارسال

یک تصویر دیجیتالی حاوی پروپوزال برای درک صحیح باید تحویل داده شود
پروژه این تصویر باید شامل موارد زیر باشد:

طرح کلی، طرح‌ها و بخش‌های پیشنهادی با مقیاس مشخص
برای خواندن و درک مناسب است.
نمودارها، نماها، طرح ها، کلاژها یا هر نمایش دیگری از تکنیک آزاد که به بیان ایده پروژه کمک می کند.
جزئیات ساخت و ساز که برای توصیف پروژه با مقیاسی که به طور مناسب مشخص شده و برای خواندن پروژه کافی است، ضروری می دانند.
متن توصیفی از حداکثر 250 کلمه. توضیحات یا متون فقط ممکن است به اسپانیایی یا انگلیسی

تصویر باید مستطیل، افقی، 90 سانتی متر (عرض) × 60 سانتی متر (ارتفاع) در 72 DPI، JPG و بزرگتر از 5 مگابایت نیست تا بتوان آن را در سیستم آپلود کرد.

شرایط

معماران، طراحان، برنامه ریزان شهری، جامعه شناسان، دانشجویان و/یا موارد مشابه، از سراسر جهان، به صورت جداگانه یا به صورت تیمی می توانند شرکت کنند.

جایزه

پیشنهاد برنده مقام اول ساخته خواهد شد و برنده 100,000 دلار دریافت خواهد کرد قوی> پزو مکزیک، مقام دوم 50000 دلار پزو مکزیکی و رتبه سوم 25000 دلار پزو مکزیک دریافت خواهد کرد.

هزینه ورودی

هزینه ورود از 17 اکتبر تا 5 دسامبر 2022 هزینه 1250.00 دلار MXN (65 دلار آمریکا). پس از پایان آن دوره، مقدار هزینه افزایش می‌یابد.

برچسب‌ها

وب سایت رسمی

وب‌سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...