مسابقات World Of WearableArt Awards 2023

مسابقات World Of WearableArt Awards 2023_633cb36928408.png
02 Mar 2023

به گزارش پالت رنگ: مسابقات World Of WearableArt Awards 2023

مسابقه World Of WearableArt Awards 2023: The World Of WearableArt Awards Competition 2023 (WOW)، معتبرترین مسابقه هنری پوشیدنی اخیراً برای شرکت در مسابقه باز شده است و مانند هر سال آثاری را از همه طراحان، هنرمندان و هنرمندان می پذیرد. سازندگان در همه جا برای زنده کردن دنیاهایی که در ذهن آنها زندگی می کنند.

درباره رقابت

مسابقه World Of WearableArt Awards 2023 (WOW)، پیشروترین مسابقه هنر پوشیدنی جهان، اکنون برای شرکت در مسابقه فراخوان داده است!

World of WearableArt (WOW) ترکیبی منحصر به فرد از مسابقه هنری پوشیدنی پیشرو جهان و یک نمایش صحنه دیدنی است که در ولینگتون، نیوزلند. WOW استعدادهای پیشرفته را از سراسر جهان جذب می کند، از طراحان لباس گرفته تا رقصندگان، نوازندگان و نوازندگان نمایش و تیم خلاقی که حدود 18 ماه را صرف گردآوری هر فصل جوایز WOW سفارشی می کنند.

نمایش جوایز World of WearableArt بزرگترین تولید تئاتر نیوزلند است و رویدادی است که نباید آن را از دست داد برای حدود 60000 نفر و همچنین رقابتی مطلوب برای طراحان بین المللی که در لبه های برتر مد، هنر، طراحی و … کار می کنند. لباس، در کنار دانش آموزان و کسانی که برای اولین بار شرکت می کنند.

برای شرکت در مسابقه جوایز WearableArt World باید یک لباس کامل ایجاد کنید. طرح ها و طرح ها پذیرفته نمی شود. شما باید حداقل چهار عکس تمام‌قد از لباس تکمیل‌شده واقعی خود را به‌عنوان بخشی از ارسال مقاله خود وارد کنید.

هر چیزی که هنر پوشیدنی است می‌تواند در صحنه جایگاهی پیدا کند، به شرطی که اصیل، مبتکرانه و به خوبی اجرا شود.

هزینه ورودی وجود ندارد!

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

واجد شرایط بودن

مسابقه World Of WearableArt Awards 2023 (WOW) برای همه افراد بالای 18 سال از هر نقطه از جهان آزاد است. طراحان از دنیای مد، طراحی پارچه یا صنعتی، جواهرات، معماری، مهندسی، مجسمه سازی و نقاشی یا خانه سازی وارد می شوند.

جایزه

جوایز نه تنها جایزه نقدی، بلکه نمایه و ارتقای کار طراحان، فرصت‌های شبکه‌سازی، و دسترسی به دوره‌های کارآموزی و اقامت انحصاری و بسیار پرطرفدار را با شرکت‌های خلاق هیجان‌انگیز در سراسر جهان ارائه می‌دهد.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...