مرکز استانفورد در چالش طراحی طول عمر 2022-2023

مرکز استانفورد در چالش طراحی طول عمر ۲۰۲۲-۲۰۲۳_633cb14770b10.png
08 Dec 2022

به گزارش پالت رنگ: مرکز استانفورد در چالش طراحی طول عمر 2022-2023

مرکز استنفورد در چالش طراحی طول عمر 2022-2023: مرکز سالانه استنفورد در چالش طراحی طول عمر 2022-2023 اکنون در دهمین ویرایش خود برای شرکت‌کنندگان باز شده است و جوایز نقدی و مربیگری کارآفرین آزاد را در یک مسابقه ارائه می‌کند. به همه دانشجویان دانشگاه در سراسر جهان که می خواهند محصولات و خدماتی را طراحی کنند که عمر طولانی را برای همه ما بهینه کند.

درباره رقابت

دهمین سالانه مرکز استنفورد در چالش طراحی طول عمر 2022-2023 اخیراً برای دانشجویان دانشگاه در سراسر جهان که علاقه مند به طراحی مرتبط، سالم و هدفمند هستند باز است. عمر طولانی.

موضوع سال 2023 “بهینه سازی دوره سلامت: زندگی خوب در هر سنی” است.

مرکز استنفورد در چالش طراحی طول عمر بیش از ۲۰ هزار دلار جوایز نقدی و آموزش کارآفرین رایگان ارائه می‌دهد.

چالش 2022-2023 بر بهینه‌سازی دوره سلامت متمرکز است – دوره‌ای از زندگی که در سلامتی خوب و بدون بیماری‌ها و ناتوانی‌های مزمن سپری می‌شود.

طرحی برای محصول، خدمات یا برنامه ایجاد کنید که به موضوع چالش امسال می‌پردازد.

نمونه‌هایی از طرح‌ها شامل راه‌حل‌هایی (اما نه محدود به) هستند که:

افزایش فعالیت بدنی
بهبود رژیم غذایی
بهبود خواب
کاهش بیماری مزمن
بهبود سلامت روان
ارتباط اجتماعی را تقویت کنید

تیم‌های فینالیست ۶-۸ در ۲۵ ژانویه ۲۰۲۳ معرفی خواهند شد.

مسابقه نهایی در دانشگاه استنفورد در آوریل 2023 برگزار می‌شود (شرایط اجازه می‌دهد؛ تاریخ دقیق TBD).

هزینه ورودی وجود ندارد!

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

واجد شرایط بودن

هر تیم باید متشکل از حداقل یک دانشجوی تمام وقت از هر مؤسسه آموزش عالی معتبر در هر نقطه از جهان باشد (می تواند در مقطع کارشناسی یا فارغ التحصیل باشد). تیم ها ممکن است در مجموع حداکثر 5 عضو داشته باشند و ممکن است شامل افراد غیردانشجو نیز باشند. دانش‌آموزان همچنین می‌توانند به تنهایی به عنوان یک تیم 1 نفره رقابت کنند. فقط دانش‌آموزان مجاز به حضور در فینال هستند.

جایزه

در مجموع بیش از 17000 دلار جوایز نقدی اهدا خواهد شد و فینالیست‌ها سفری با هزینه به استنفورد دریافت خواهند کرد، جایی که طرح‌های خود را ارائه خواهند کرد. به رهبران مشهور صنعت، دانشگاهی و دولتی.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...