فستیوال بین المللی عکاسی 2023

فستیوال بین المللی عکاسی ۲۰۲۳_633cd7c0a382f.jpeg
November 15, 2022

به گزارش پالت رنگ: فستیوال بین المللی عکاسی 2023

رایگان برای ورود به جوایز بین المللی عکاسی و فیلم با ارزش مجموع جایزه بیش از 50000 دلار آمریکا در چندین ژانر. عکاسان با هر سن، سابقه و تجربه واجد شرایط شرکت در جوایز بین المللی Xposure هستند. همچنین یک دسته بندی برای فیلمسازان قرار داده ایم. هیئت داوران به دنبال اهدای یک برنده کلی از دسته های عکاسی و همچنین یک برنده و نایب قهرمان از هر دسته شامل تصاویر متحرک و فیلم های کوتاه هستند. هیئت داوران به دنبال تصاویر منحصر به فرد، استثنایی و با کیفیت است.

درباره رقابت

Xposure Photography & Film Awards 2022، مسابقه بین المللی اخیراً برای شرکت در نسخه 2022 خود افتتاح شده است و مانند هر سال از عکاسان با هر سن، پیشینه و تجربه دعوت می کند تا در آن شرکت کنند. .

هشت دسته وجود دارد:

عکاسی معماری
عکاسی با پهپاد
عکاسی منظره
عکاسی
پرتره
فیلم کوتاه و تصویر متحرک
عکاسی در سفر
عکاسی حیات وحش

هیئت داوران به دنبال اهدای برنده کلی از دسته‌های عکاسی و همچنین یک برنده و نایب قهرمان از هر دسته شامل تصاویر متحرک و فیلم‌های کوتاه هستند. هیئت داوران به دنبال تصاویر منحصر به فرد، استثنایی و با کیفیت است.

برنده و نفر دوم به مراسم جوایز جشنواره Xposure دعوت خواهند شد، جایی که نتیجه نهایی این موقعیت اعلام خواهد شد.

شرایط ارسال

تصاویر باید برای نمایش عمومی، چاپ و انتشار در کتاب سال Xposure. فرمت فایل JPG باید استفاده شود و وضوح ترجیحی 300 dpi و ترجیحاً در نسبت 3:2 است. اندازه تصویر ترجیحی باید نزدیک به 5000 پیکسل در ابعاد بلندتر باشد. سازمان‌دهنده تصاویری را می‌پذیرد که با این وضوح گرفته نشده‌اند تا زمانی که بیش از 2700 پیکسل در بعد طولانی باشند.

برای دسته فیلم، می‌توانید فایل خود را در قالب MP4 با حداکثر اندازه فایل آپلود کنید900 مگابایت و زمان اجرا بین 3 دقیقه تا 20 دقیقه. ممکن است به اسکریپت ها همراه با اطلاعات دیگر ارجاع داده شود.

فیلم‌های کوتاه شامل کلیپ‌های ویدئویی در فرمت MP4 می‌شود و می‌تواند از 3 دقیقه طول بکشد. تا 20 دقیقه.

همه فیلم‌ها و کلیپ‌های ویدیویی ارسالی براساس URL ارسالی به کلیپ ویدیویی یا فیلم شما که در Vimeo، YouTube، یا هر پلتفرم مناسب دیگری میزبانی می‌شود، خواهد بود.

هزینه ورودی وجود ندارد!

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

واجد شرایط بودن

عکاسان در هر سن، سابقه و تجربه واجد شرایط شرکت در جوایز بین المللی Xposure هستند.

جایزه

برنده کلی: 6000 USD
برندگان رده: 3000 USD
نفرات دوم دسته: 1500 USD

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023 اکنون برای شرکت‌کنندگان باز است! 2023 Bow Seat Ocean Awareness مسابقه...
جایزه عکاسی محیطی 2023 اکنون برای آثار باز است! جایزه عکاسی محیطی 2023: جایزه عکاسی محیطی 2023 اخیراً با هدف...