فرهنگ فرم

فرهنگ فرم_633cd5488ddbe.png
30 Nov 2022

به گزارش پالت رنگ: فرهنگ فرم

CultureFORM: CultureFORM، یک دسته ویژه در مسابقه جوایز طراحی Tubądzin اخیراً برای آثاری با ایده اصلی ساخت و بازسازی فضاهایی برای برجسته کردن فرآیند خلاقانه و تأکید بر جوهر تجربه فرهنگ اعلام شده است.

درباره رقابت

CultureFORM یک دسته ویژه در مسابقه Tubądzin Design Awards است. ایده اصلی ساخت و بازسازی فضاهایی برای برجسته کردن فرآیند خلاقانه و تأکید بر جوهر تجربه فرهنگ است.

CultureFORM درباره ایجاد فضایی برای #زندگی #فرهنگ #انسان است – این فرهنگی است که به ما مکانی برای زندگی، الهام می دهد و ما را همان چیزی که هستیم می سازد!

دسته CultureFORM برای ارسال هر پروژه در فضای عمومی و خصوصی آزاد است، از جمله:

اشیا – عناصر طراحی داخلی
مبلمان،
عناصر و عناصر طراحی فضای باز در طراحی فضای عمومی
نماها و ارتفاعات الهام بخش
استفاده خلاقانه از کاشی ها،
اشیاء هنری
فضاهای فرهنگی

این مسابقه برای پروژه‌ها که با موضوع ساخت و بازسازی فضا با دیدگاه فرایند خلاق و تجربه فرهنگ می‌پردازند آزاد است. – ما در آن غوطه وریم و ما را شکل می دهد. فرهنگ افق های ما را تعریف می کند، ارزش ها را ایجاد می کند و احساسات را فراهم می کند. فرهنگ به مکانی نیاز دارد.

هدف و عملکرد باید به وضوح در پروژه شما تعریف شود. سازمان دهنده نوع فضا یا راه حل های ترجیحی را تعریف نمی کند. ما به عملکرد، زیبایی شناسی و امکان سنجی راه حل های اتخاذ شده توجه می کنیم. دست شما آزاد است و امکانات شما نامحدود است!
مهلت ارسال:
مرحله اول: (ارسال بسته شد)
مرحله دوم: 1 ژوئن تا 31 اوت 2022.
مرحله III : 1 سپتامبر – 30 نوامبر 2022.
برنده جایزه بزرگ در طول مراسم جایزه (بهار 2023) اعلام خواهد شد.

شرایط ارسال

هنگام ارسال پروژه باید یک فیلد توصیفی پر شود که باید مشتری مورد نظر، عملکرد فضا، تقسیم بندی و راه حل اعمال شده.

پروژه‌ها باید با شرح مناسبی که هدف پروژه، مشتری هدف و تعریف حوزه‌ها و عملکرد آنها را ذکر می‌کند، ارسال شود. برای هر پروژه، شرکت‌کننده نباید کمتر از 3 عکس/گرافیک و بیش از 10 عکس ضمیمه کند.

در دسته ویژه CultureFORM، هیچ الزامی در مورد تعداد کاشی های Tubądzin مورد استفاده در پروژه وجود ندارد، با این حال استفاده از کاشی های سرامیکی از تولیدکنندگان دیگر مستثنی است.

هزینه ورودی وجود ندارد!

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

واجد شرایط بودن

هر معمار، طراح یا دانشجوی دانشگاه که در رشته معماری، طراحی داخلی یا طراحی باشد، می تواند در مسابقه شرکت کند.

جایزه

جایزه ای به مبلغ 1000 یورو در هر مرحله از مسابقه CultureFORM در انتظار برندگان است. برنده جایزه 2000 یورو و یک دوره کارآموزی در تئاتر بزرگ – اپرای ملی در ورشو دریافت می کند.

علاوه بر این، برندگان از تبلیغات در انجمن طراحی Tubądzin، مصاحبه شخصی در Elle Decoration، انتشارات در رسانه های تجاری، تبلیغ در وب سایت شرکای مسابقه، ارتقاء در فضای اجتماعی سازمان دهنده بهره مند خواهند شد. تبلیغات رسانه ای و بین المللی طرح برنده.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...