فراخوان پوستر بین المللی BICEBé 2023

فراخوان پوستر بین المللی BICEBé 2023_63723d37dceca.png
21 Apr 2023

به گزارش پالت رنگ: فراخوان پوستر بین المللی BICEBé 2023

فراخوان پوستر بین‌المللی BICEBé 2023 اکنون برای ورودی‌ها باز است!

فراخوان پوستر بین المللی BICEBé 2023: دوسالانه پوستر بولیوی BICEBé، مهمترین رویداد بین المللی در بولیوی و مخروط جنوبی در رابطه با طراحی و ارتباطات بصری، اخیراً فراخوانی برای شرکت در سال 2023 با دعوت از ارسالی از سراسر جهان اعلام شده است.

درباره رقابت

دوسالانه پوستر بولیوی BICEBé اخیراً فراخوان بین المللی پوستر BICEBé 2023 خود را اعلام کرده است و از طراحان گرافیک از سراسر جهان دعوت می کند تا در این جشنواره شرکت کنند. فعالیت مهمی در دستور کار طراحی پوستر در جهان و یکی از شگفت انگیزترین رویدادهای طراحی در لاتین آمریکا است.

شرکت کنندگان ممکن است دانشجویان طراحی، طراحان گرافیک، هنرمندان پلاستیک، عکاسان باشند. و به طور کلی تولیدکنندگان گرافیک، از هر سن و ملیتی، دارای پوسترهایی که بین آوریل 2021 و آوریل 2023 چاپ شده اند یا پوسترهایی که منتشر نشده و کاملاً جدید هستند.

حداکثر ده (10) پوستر در دسته های A، B، C، D و F ارسال کند. دسته بندی های D و F مجموعه ها را نمی پذیرند. سریال ها به عنوان یک پوستر به حساب نمی آیند. دسته E حداکثر دو پوستر طراحی حرکت را برای هر طراح می پذیرد.

آثار منتشر شده

دسته الف پوسترهای فرهنگی
دسته ب پوسترهای اجتماعی
دسته ج پوسترهای تبلیغاتی یا تجاری
دسته E پوستر طراحی حرکت. موضوع رایگان.

آثار منتشرنشده

دسته D پوسترهای منتشر نشده با موضوع: Overshoot Earth روز.
رده F فقط دانش آموزان (18 تا 25 سال) پوسترهای منتشر نشده با موضوع: فناوری و سلامت روان.

دسته D و F فقط اصل و منتشرنشده، پوسترهای قبلاً چاپ یا منتشر نشده را می‌پذیرد (از جمله شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ‌ها، وب‌سایت‌ها یا سایر مسابقات).

در دسته‌های A، B، C، D و F فایل پوستر حداقل 70 سانتی‌متر در بزرگ‌ترین اندازه طرح یا طرح اصلی، JPG، RGB در خواهد داشت. 300 نقطه در اینچ. وزن هر پوستر نباید بیشتر از 12 مگابایت باشد.

تکنیک طراحی رایگان است. برای قالب طراحی دسته‌های D و F باید 70 x 100 سانتی متر، جهت عمودی باشد. در پوستر طراحی حرکت دسته E، پیشنهادها باید دارای مشخصات زیر باشند: اندازه: 1080 x 1920 (پیکسل مربع)، زمان: 20 ثانیه (30 فریم در ثانیه)، فرمت : MP4 (h.264 / نرخ بیت بالا) حداکثر وزن 30 مگابایت.

جوایز در راه رویداد اصلی در نوامبر ۲۰۲۳ اعلام خواهند شد. .

واجد شرایط بودن

شرکت کنندگان ممکن است دانشجویان طراحی، طراحان گرافیک، هنرمندان پلاستیک، عکاسان و تولیدکنندگان گرافیک به طور کلی، در هر سن و سالی باشند. ملیت.

جایزه

یک دیپلم افتخار و مدال به اول، دوم اعطا خواهد شد. و مقام سومکلیه دسته ها. علاوه بر این، تقدیرنامه‌های ویژه به بهترین پوستر بولیوی از همه دسته‌ها اعطا خواهد شد. به بهترین پوستر بولیوی رده D و به بهترین پوستر رده F برای دانشجویان.

هزینه ورودی

برای شرکت هزینه ورودی وجود ندارد!

برچسب‌ها

وب سایت رسمی

وب‌سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...