عکاس غذای بانوی صورتی سال 2023

عکاس غذای بانوی صورتی سال 2023_636ba5b43e5b0.png
05 Feb 2023

به گزارش پالت رنگ: عکاس غذای بانوی صورتی سال 2023

عکاس غذای سال 2023 بانوی صورتی اکنون برای ثبت نام باز است!

عکاس سال 2023 بانوی صورتی: عکاس غذای سال 2023 بانوی صورتی یک مسابقه بین‌المللی عکاسی غذا است که اخیراً برای شرکت‌کنندگان الهام گرفته شده است و با الهام از تکثیر عکس‌های فوق‌العاده غذا در برنامه‌های متنوع بسیار گسترده است.

درباره رقابت

عکاس غذای بانوی صورتی Of the Year 2023 یک مسابقه بین‌المللی عکاسی غذا است که اخیراً برای شرکت‌کنندگان افتتاح شده است.

این یک مسابقه جهانی است که هنر عکاسی غذا را جشن می‌گیرد. تنوع بسیار زیادی از برنامه های کاربردی از انباشته های تبلیغاتی چشم نواز تا ویژگی های مجلل سرمقاله، از بسته بندی مواد غذایی وسوسه انگیز تا وبلاگ های روزانه. جوایز این تنوع باشکوه را در آنچه واقعاً چیزهای زندگی هستند جشن می گیرند.

24 دسته طیف کامل فرهنگی از تصویر غذا در جامعه را پوشش می دهد – چیزی برای همه وجود دارد. . از غذاهای مدل‌دار برای مجلات گرفته تا تصاویر خانواده‌هایی که در جشن‌های مذهبی با هم غذا می‌خورند، از تصویری از واقعیت‌های تولید غذا تا رشد غذا در محیط طبیعی آن.

این جوایز نه تنها مهارت‌های فنی را متمایز می‌کنند. اما اصالت درمانوحس واقعی ارتباط با موضوعهر چه که باشد. چه یک سیب در بشقاب، یک کیک شکر ریسیده شده، یک نانوایی که در ساعت چهار صبح با آرد پوشانده شده باشد، یا یک قابلمه که روی آتشی در بوته آفریقایی می جوشد.

محدودیتی برای تعداد مدخلها وجود ندارد و عکس ها می توانند در بیش از یک دسته بندی وارد شوند. عکس‌ها ممکن است در هر زمانی گرفته شده باشند.

شرایط

عکاس سال 2023 بانوی صورتی غذا برای همه عکاسان حرفه ای و آماتور باز است از هر کجای دنیا.

جایزه

برنده کلی 5000 پوند انگلیس دریافت خواهد کرد > و این تقریباً 5769 دلار به اضافه مزایای بسیاری. همه برندگان دسته‌ها یک جایزه معتبر دریافت خواهند کرد.

هزینه ورودی

برای هر بزرگ‌سال یک مبلغ 30 پوند لازم است. شرکت کننده و حداکثر 5 ورودی عکاسی را اجازه می دهد. ورود به دسته‌های جوان (زیر 18 سال) رایگان است.

برچسب‌ها

وب سایت رسمی

وب‌سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...