عکاس حیات وحش سال 2023

عکاس حیات وحش سال ۲۰۲۳_633cb057e1580.png
08 Dec 2022

به گزارش پالت رنگ: عکاس حیات وحش سال 2023

عکاس حیات وحش سال 2023: عکاس حیات وحش سال 2023، مسابقه بین المللی عکاسی سالانه که به تازگی توسط موزه تاریخ طبیعی هر سال برگزار می شود، از همه عکاسان، حرفه ای یا آماتور در سراسر جهان دعوت می کند تا طبیعت را در قاب قرار دهند و کارهایی را ببینید که آگاهی از زیبایی و شکنندگی جهان طبیعی را افزایش می دهد.

درباره رقابت

عکاس سال 2023 حیات وحش، که توسط موزه تاریخ طبیعی سازماندهی شده است، اکنون برای ورودی هایی باز است که از عکاسان سراسر جهان می خواهند تا طبیعت را در قاب قرار دهند. کمک به ترویج پایداری و حفاظت از حیات وحش. این کار استعدادهای نوظهور و متخصصان تثبیت شده در سرتاسر جهان را شناسایی، پاداش و تجلیل می کند.

عکاس سال حیات وحش از قدرت عکاسی برای ترویج کشف، درک و لذت مسئولانه از دنیای طبیعی بهره می‌برد. یک تصویر می تواند نحوه دیدن، تفکر و احساس ما را تغییر دهد. چه در دورافتاده ترین بیابان گرفته شده باشد و چه در صمیمیت حیاط خلوت خود گرفته شده باشد، یک تصویر واقعا عالی از طبیعت می تواند جهان بینی ما را تغییر دهد.

دو مسابقه وجود دارد:

مسابقه بزرگسالان برای عکاسان ۱۸ سال و بالاتر آزاد است؛
مسابقه جوان برای عکاسان 17 ساله و کمتر آزاد است.

از شرکت کنندگان خواسته می شود تا در مورد جهان طبیعی به گونه ای گزارش دهند که هم خلاقانه و هم صادقانه باشد. تصاویر وارد شده نباید سعی کنند بیننده را فریب دهند یا واقعیت طبیعت را نادرست نشان دهند. شرکت کنندگان نباید کاری برای آسیب رساندن یا آزار حیوانات یا تخریب زیستگاه آنها در تلاش برای ایمن کردن تصویر انجام دهند.

می توانید یک تصویر را در بیش از یک دسته وارد کنید. تصاویر سیاه و سفید را می توان در همه دسته ها وارد کرد.

مالکیت حق نسخه‌برداری در تمامی تصاویر ارسال شده به مسابقه، نزد مالک(ها) حق نسخه‌برداری باقی می‌ماند.

عکاس حیات وحش سال 2023 – هزینه ورودی

ورود در مسابقه جوان رایگان است. شرکت در مسابقه بزرگسالان 30 GBP است. هزینه در آخرین هفته دوره ورودی، از ساعت 11.30 در 1 دسامبر 2022 به 35 پوند افزایش می‌یابد.

واجد شرایط بودن

این مسابقه در سراسر جهان برای عکاسان آماتور و حرفه ای آزاد است.

جایزه

برنده مسابقه بزرگسالان 10000 پوند انگلیس، جایزه و گواهی شخصی دریافت خواهد کرد. برنده مسابقه جوان 1000 پوند، جایزه و گواهی شخصی دریافت خواهد کرد.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...