عکاس بین المللی منظره سال 2022

عکاس بین المللی منظره سال ۲۰۲۲_633cb13083fee.png
Deadline: October 21, 2022

به گزارش پالت رنگ: عکاس بین المللی منظره سال 2022

عکاس بین‌المللی منظره سال 2022: جوایز بین‌المللی عکاس منظره سال 2022 برای همه عکاسان حرفه‌ای و آماتور در سراسر جهان آزاد است و به دنبال عکس‌هایی است که مظهر هنر هستند. و هنر عکاسی منظره.

درباره رقابت

در نهمین سال خود، جوایز بین‌المللی عکاس منظره سال 2022 اخیراً برای عکس‌هایی باز شده است که از همه عکاسان حرفه‌ای و آماتور در سراسر جهان دعوت می‌کند تا عکس ارسال کنند. که مظهر هنر و هنر عکاسی منظره است.

جوایز عکاس بین المللی منظره سال شامل عکاس بین المللی منظره سال (عکاس)، عکس بین المللی منظره سال (عکس) و کتاب جوایز بین المللی عکاس منظره سال.

هیچ محدودیتی برای تعداد تصاویری که می توانید وارد کنید وجود ندارد. اگر می‌خواهید واجد شرایط جایزه بین‌المللی عکاس منظره سال (جوایز) باشید، باید حداقل 4 ورودی مختلف را وارد کنید. با این حال، یک یک ورودی تنها چیزی است که برای گنجاندن در کتاب یا برنده شدن جایزه بین‌المللی عکس منظره سال (کتاب) لازم است. .

به یاد داشته باشید، تکنیک و هنر به اندازه خلاقیت برای جوایز برتر مهم هستند.

شرایط ارسال

شما باید فایل‌های تصویر دیجیتال را ارسال کنید که اندازه آنها باید بین 4000 تا 5000 پیکسل باشد. در طولانی ترین سمت، 300 نقطه در اینچ، به عنوان JPEG (تنظیم توصیه شده 9 یا 10)، در فضای رنگی AdobeRGB، 8 بیت ذخیره شود . حداکثر اندازه فایل 6 مگابایت وجود دارد، بنابراین برای موضوعات با جزئیات خاص، ممکن است لازم باشد فشرده سازی JPEG را به تنظیم 8 کاهش دهید..

هیچ محدودیتی برای پس از تولید وجود ندارد، اما آثار ارائه شده برای داوری باید منشأ عکاسی داشته باشند (با دوربین گرفته شده اند). ورودی شما باید در یا بعد از ۱ ژانویه ۲۰۱۹ عکس گرفته شده باشد. هیچ محدودیتی برای تعداد تصاویری که می توانید وارد کنید وجود ندارد.

عکاس بین المللی منظره سال 2022 – هزینه ورودی

هزینه ورودی 25 دلار آمریکا برای هر تصویر است، اما برای هر چهار ارسال پولی، پنجمی رایگان است (نه برای ورودی‌های دیرهنگام، پس از >14 اکتبر 2022).

واجد شرایط بودن

این مسابقه برای همه عکاسان حرفه ای و آماتور در سراسر جهان آزاد است.

جایزه

در مجموع 10000 دلار جوایز نقدی، نسخه‌های چاپ شده کتاب از Momento Pro برای برندگان جایزه اصلی، لباس‌های فیلتر NiSi و سه‌پایه‌های Fotopro وجود دارد. و پنج جایزه ویژه برای برنده شدن یک چاپ از Created For Life وجود دارد.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...