طراحی پوستر دوسالانه بین‌المللی Terras Gauda 2022

طراحی پوستر دوسالانه بین‌المللی Terras Gauda 2022_633ce3c7e21d8.jpeg
January 3, 2022

به گزارش پالت رنگ: طراحی پوستر دوسالانه بین‌المللی Terras Gauda 2022

شرکت کنندگان

طراحان پوسترهای فینالیست و برنده جایزه در دوسالانه بین المللی Terras Gauda – Francisco Mantecón Competition 2022 که قبلاً توسط هیئت داوران انتخاب شده بودند، در این مسابقه شرکت خواهند کرد.

هدف مسابقه

طراحی تصویر تبلیغاتی برای ترویج “جلسات درهای باز مسیرهای شراب گالیسیا یازدهم و دوازدهم”، که توسط دفتر گردشگری گالیسیا با همکاری انجمن های مسیرهای شراب گالیسیا مونترری، او ریبیرو، ریاس بایکساس ترویج شده است. ، Ribeira Sacra و Valdeorras، به منظور ترویج و کمک به توسعه گردشگری در پنج منطقه تولید شراب گالیسیا. در این اقدام، بازدید از شراب‌سازی‌های متعلق به هر یک از نام‌های مبدأ در گالیسیا بسیار مهم است، زیرا به اشتراک‌گذاری و ترویج فعالیت آنها کمک می‌کند.

کار می کند

همه ورودی‌ها باید به صورت دیجیتال، با وضوح کافی ارسال شوند تا بتوان آنها را در قالب A3 با کیفیت بالا (297 x 420 میلی‌متر) چاپ کرد.

ذخیره شده با وضوح بالا بر روی سی دی یا پندرایو (قابل خواندن در رایانه شخصی)، در قالب قابل ویرایش: Adobe Photoshop، Illustrator یا Freehand. همچنین برای نمایش راحت‌تر باید در قالب JPG یا PDF ارسال شوند.

این طرح ممکن است با استفاده از هر تکنیک کامپیوتری ایجاد شود.

حداکثر دو اثر ممکن است برای هر شرکت کننده ارائه شود.

این طرح ابتدا و مهم‌تر از همه با توجه به شناسایی آسان تصویر با “گردشگری شراب گالیسی” و اصالت خلاقیت ارزیابی می‌شود.

برندگان باید آثار خود را در قالب‌های طراحی قابل ویرایش برای استفاده بعدی در هر رسانه تبلیغاتی که توسط دفتر گردشگری گالیسی تصمیم می‌گیرد ارائه دهند.

همه طرح‌ها باید شامل آرم‌های زیر باشند: Xacobeo 21-22، Tourism of Galicia، Rías Baixas Wine Route، Ribeiro Wine Route، Monterrei Wine Route، Ribeira Sacra Wine Route و Valdeorras Wine Route.

شرکت‌کنندگان می‌توانند همه آرم‌ها را در یک سیستم برداری در www.turismo.gal ، جایی که آنها همچنین می توانند یک فایل اطلاعاتی در مورد این کمپین را که شامل پوسترهای طراحی شده برای نسخه های قبلی «درب باز مسیرهای شراب گالیسیا» است، مشاهده کنند. جلسات.”

ارائه

برای اطمینان از ناشناس بودن شرکت‌کنندگان در مسابقه محدود، فقط نام مستعار طراح باید در قسمت بیرونی پاکت نوشته شود، و همچنین شناسه: “CONCURSO TERRAS GAUDATURISMO DE GALICIA”. این پاکت باید حاوی دو پاکت دیگر باشد:

 • یک پاکت حاوی سی دی یا آویز که حاوی طرح(های) در حال ارسال است.
 • پاکت دوم باید حاوی اطلاعات شناسایی و تماس طراح باشد. داده های زیر باید گنجانده شود:
  • نام و نام خانوادگی طراح
  • فتوکپی از مدرک شناسایی ملی طراح
  • آدرس، تلفن و آدرس ایمیل

LOCATION

طرح‌ها را می‌توان در Registro de Turismo de Galicia، Carretera Santiago-Noia Km 3, A Barcia, 15897 Santiago de Compostela ارسال کرد.
همچنین ممکن است از طریق پست تأیید شده به این آدرس ارسال شوند:

Turismo de Galicia
Carretera Santiago-Noia Km 3, A Barcia
15897 Santiago de Compostela

مهلت

آثار باید قبل از ساعت 14:00 در تاریخ 03 ژوئن 2022 ارسال شوند.

شرایط

طرح‌های برنده جایزه و کلیه حقوق آنها به دفتر گردشگری گالیسی تبدیل می‌شود، که تضمین می‌کند از بقیه آثار استفاده نخواهد شد، مگر منحصراً در هر نشریه مرتبط با مسابقه.
به همین ترتیب، دفتر گردشگری گالیسیا این حق را برای خود محفوظ می دارد که هر اثری را بدون محدودیت زمانی به مبلغی معادل هر یک از مبالغ جایزه دوم برای سالی که در مسابقه شرکت کرده است و با توجه به شرایطی که در بند 1 از بخش “شرایط”.

هیأت داوران

هیئت داوران توسط خانم ماریا ناوا کاسترو دومینگوئز، مدیر دفتر گردشگری گالیسیا ریاست خواهد شد.

سایر اعضای هیئت داوران عبارتند از:

 • D. خاویر ماریسکال · طراح گرافیک
 • D. Marcelo Ghio · مدیر مجله Experimenta
 • سانتیاگو باکاریزا · تکنسین از اداره گردشگری گالیسیا

تصمیم هیئت داوران قطعی خواهد بود و حق تجدید نظر ندارد. هر موضوعی که در این شرایط و ضوابط پیش بینی نشده باشد توسط آنها تصمیم گیری خواهد شد.

جوایز

دفتر گردشگری گالیسیا دو جایزه با اهمیت یکسان و به دو طرحی که توسط هیئت داوران برنده اعلام می شوند، اهدا خواهد کرد. برای اینکه یکی از طرح ها به عنوان تصویر تبلیغاتی یازدهمین جلسه درب باز مسیرهای شراب گالیسیا و دیگری به عنوان تصویر تبلیغاتی دوازدهمین دوره درب باز مسیرهای شراب گالیسیا باشد، دفتر گردشگری گالیسیا از برندگان می خواهد اقدامات لازم را انجام دهند. انطباق‌های گرافیکی عددی، بسته به نسخه‌ای که طراحی آن‌ها قرار است برای آن استفاده شود:

 • جایزه 5000 یورو برای طراحی تصویر تبلیغاتی یازدهمین جلسه درب باز مسیرهای شراب گالیسیا
 • جایزه 5000 یورو برای طراحی تصویر تبلیغاتی دوازدهمین جلسه درب باز مسیرهای شراب گالیسیا

مراسم جوایز

برندگان در وب‌سایت‌های زیر اعلام خواهند شد: www.turismo.gal ، www.terrasgauda.com و www.franciscomantecon.com. دفتر گردشگری گالیسیا برای رسمی کردن جزئیات ارائه جوایز با برندگان تماس خواهد گرفت.
برای اطلاعات بیشتر، لطفاً با دفتر گردشگری گالیسی تماس بگیرید. تلفن: 981 957063 | ایمیل: rosa.leonor.garcia.ameal@xunta.gal

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...