طراحی جدید برای پست اولیه Enel پایدار

طراحی جدید برای پست اولیه Enel پایدار_63740e551e30a.png
20 Dec 2022

به گزارش پالت رنگ: طراحی جدید برای پست اولیه Enel پایدار

طراحی جدید برای پست اصلی Enel پایدار اکنون برای ورود باز است!

طراحی جدید برای پست اولیه پایدار Enel: شبکه‌های زیرساخت جهانی Enel به دنبال طراحی و مفهوم معماری جدید برای ساخت یک سیستم ساختمان پایدار جدید و خلاقانه است که به پست‌های اولیه اختصاص داده شده است.

درباره رقابت

Enel Global Infrastructure & Networks به دنبال یک طراحی و مفهوم معماری جدید برای ساخت یک جدید و سیستم نوآورانه ساختمان پایدار اختصاص یافته به پست های اصلی. پست اولیه پایدار Enel باید دارای ویژگی‌های نوآورانه از نظر طراحی، مواد و ساخت و ساز باشد، که اصول پایداری را در یک رویکرد طراحی دایره‌ای در خود جای دهد. پست باید به طور کامل در زمینه های زیست محیطی و اجتماعی که در آن نصب شده است یکپارچه شود و مورد پذیرش قرار گیرد.

طراحی جدید باید امکان رعایت مقررات فنی و ایمنی را که در حال حاضر با آنها مطابقت دارد و همچنین حفظ کامل آن را فراهم کند. عملکرد پست و تجهیزات نصب شده در داخل.

نمای کلی
پست‌های اولیه زیرساخت‌هایی هستند که به اتصال بین ولتاژ بالا و ولتاژ متوسط ​​در سیستم الکتریکی اختصاص داده شده‌اند و می‌توانند در شرایط محیطی مختلف هر زمان که تقاضای انرژی به یک پست اولیه نیاز داشته باشد، ساخته شوند. بنابراین، پست اولیه را می‌توان در بافت‌های شهری، هم در مرکز شهر یا محله‌های پیرامونی و هم در محیط‌های روستایی متعلق به بافت‌های طبیعی مختلف (حومه، ساحل، کوهستان و غیره) وارد کرد. ادغام چنین تاسیسات صنعتی در محیط‌های مختلف می‌تواند حیاتی باشد و نیازمند تطبیق پایداری و جنبه‌های فنی است.

چالش
هدف از این چالش ایجاد مفاهیم معماری پایدار جدید اختصاص داده شده به پست های اولیه است. هدف اصلی این چالش، ایجاد یک سیستم مدولار معماری پایدار است که به درجه بالایی از تطبیق پذیری و تکرارپذیری اجازه می دهد، یک نیاز ضروری برای انطباق ساختمان ها و عناصر معماری با زمینه های مختلف استفاده موجود در قلمرو این سیستم باید بتواند تمام تجهیزات الکتریکی مورد نیاز پست های اولیه را در خود جای دهد و در عین حال تاثیر بصری، عملکردی و فضایی این تاسیسات و مناطق اطراف آنها را بهبود بخشد.

با توجه به تنوع بسیار زیاد محیط‌هایی که پست‌های اصلی در آن نصب می‌شوند، چالش چهار سایت مورد مطالعه را برای استفاده به عنوان زمینه‌های استفاده برای توسعه راه‌حل‌های پیشنهادی فراهم می‌کند:

بافت های شهری (شهرداری های بزرگ)؛
نیمه شهری (شهرداری های کوچک) یا بافت های پیرامونی؛
➜ بافت‌های روستایی، داخلی؛
بافت‌های روستایی، ساحلی.

از رقبا خواسته می‌شود راه‌حل‌های معماری را برای تأثیر بصری طراحی کنند. حوزه فنی پست اولیه و در عین حال بازنگری در رابطه بین پست اولیه و زمینه استفاده با هدف اجتناب یا به حداقل رساندن آن اثرات زیست محیطی و اجتماعی پیشنهادها باید پست‌های اولیه را به‌عنوان یک کل، با طراحی منسجم در تمام اجزای آن، دوباره تصور کنند. طراحی جدید باید بر روی جنبه های کلیدی زیر متمرکز شود:

1. ماژولار بودن و تکرارپذیری پروژه
2. تاثیر بصری و پایداری
3. ارتباطات
4. مواد پایدار و انرژی های تجدیدپذیر
5. ابتکارات نوآورانه برای مناطق توسعه
6. ارتقای تحرک الکترونیکی
7. شمول اجتماعی
8. نورپردازی

هیئت داوران که پروپوزال را ارزیابی خواهند کرد، شامل نمایندگان EGI&N و تعدادی از شخصیت های سطح بالا از دانشگاه ها، موسسات و حوزه طراحی و معماری خواهد بود.

واجد شرایط بودن

این چالش متعلق به مهندسان، معماران، طراحان، استارت‌آپ‌ها، شرکت‌های کوچک و متوسط، صنعتی است که در هر کشوری ثبت شده‌اند، به عنوان اشخاص حقیقی و/یا حقوقی عمل می کنند.

جایزه

EGI&N:

➜ به متقاضی انتخاب شده به عنوان برنده چالش مبلغ 40000 یورو؛
به متقاضیانی که برای پایان گزینه انتخاب می شوند، مبلغ 10000 یورو انتخاب می شوند.

هزینه ورودی

وجود دارد هزینه ورودی وجود ندارد!

برچسب‌ها

وب سایت رسمی

وب‌سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...