صفحه اصلی 2122

صفحه اصلی 2122_63740aa3cbd43.png
10 Jan 2023

به گزارش پالت رنگ: صفحه اصلی 2122

صفحه اصلی 2122 اکنون برای ورودی باز است!

Home 2122: Archiol Artuminate اخیراً دومین نسخه Home را سازماندهی کرده است. 2122، مسابقه طراحی آینده برای درک امکانات معماری مسکونی در آینده و آزمایش مهارت تخیل در معماری.

درباره رقابت

Archiol Artuminate اخیرا دومین نسخه را سازماندهی کرده است. Home 2122، رقابت طراحی آینده برای درک امکانات معماری مسکونی در آینده و آزمایش مهارت تخیل در معماری.

مهم‌ترین فضای معماری که ما در طول زندگی تجربه می‌کنیم، فضای معماری است.خانه. هدف این مسابقه زیر سوال بردن امکانات خانه ها در آینده است. ایده خانه در سال 2122 چه خواهد بود؟

ایده ما از خانه در طول 100 سال گذشته با پیشرفت های تکنولوژیکی در صنعت معماری و طراحی تغییر کرده است. حتی امروز نیز این کار را ادامه می‌دهد.

Oragnizer این مسابقه را برای تشویق و تقویت تخیل، یک مهارت ضروری مورد نیاز در طراحی معماری، و بحث در مورد احتمالات آینده برای جلوگیری از اثرات نامطلوب اقدامات فعلی راه‌اندازی کرده است.

شما ملزم به طراحی خانه برای خانواده ای 3 تا 4 نفره هستید که 100 سال آینده در آینده زندگی می کنند. تأثیر تغییر جمعیت جهانی، مصالح پیشرفته و تکنیک‌های ساختمانی را در نظر بگیرید. شما باید نوع ساختمان، مساحت در متر مربع و مکان را بر اساس تصورات آنها از آینده تعیین کنید. نحوه تعامل ساکنین با طرح پیشنهادی را در نمایش گرافیکی تعریف کنید. نام خانه خود را بگذارید – عنوانی که با تخیل شما سازگار است

این مسابقه با هدف تصور احتمالات آینده طراحی معماری مسکونی با هدف درک اثرات نامطلوب اقدامات فعلی ما در آینده انجام می شود.

توجه! مهلت ثبت نام 31 دسامبر 2022 است، اما می‌توانید طرح خود را تا 10 ژانویه 2023 ارسال کنید.

الزامات ارسال

برگ‌های طراحی (2 – 5) به‌عنوان jpeg ذخیره شدند. / jpg. قالب.
شرح طرح با عنوان (حداقل 300 کلمه ) به عنوان docx ذخیره می شود. / اسناد. قالب

شرایط

این مسابقه برای همه آزاد است. شما می توانید به صورت انفرادی یا تیمی (حداکثر 3 عضو در یک تیم) شرکت کنید

جایزه

3 اثر برتر > گواهی موفقیت، انتشار و مصاحبه دریافت خواهد کرد. همچنین 3 تذکر افتخاری وجود خواهد داشت.

هزینه ورودی

هزینه ورود در طول >مهلت ثبت نام پیشرفته (1 نوامبر – 20 نوامبر 2022) 10 دلار (INT) / 200 روپیه (IND) است. پس از پایان آن دوره، مقدار هزینه افزایش می‌یابد.

برچسب‌ها

وب سایت رسمی

وب سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...