شهر/طبیعت | مسابقه بین المللی پوستر اکنون برای شرکت در مسابقه باز است! 2022

شهر/طبیعت | مسابقه بین المللی پوستر اکنون برای شرکت در مسابقه باز است! ۲۰۲۲_633ce2eef31da.jpeg

به گزارش پالت رنگ: شهر/طبیعت | مسابقه بین المللی پوستر اکنون برای شرکت در مسابقه باز است! 2022

CITY/NATURE، مسابقه بین المللی پوستر برای طراحان گرافیک. اخیراً برای ورودی‌ها با هدف انتخاب جالب‌ترین خلاقیت‌های گرافیکی (پوستر) که تفسیر بصری موضوع مسابقه را تشکیل می‌دهند، باز شده است.

درباره رقابت

مسابقه بین‌المللی پوستر CITY/NATURE که توسط آکادمی فناوری اطلاعات لهستانی-ژاپنی در ورشو برگزار می‌شود، اکنون برای شرکت‌کنندگان دعوت می‌شود.

هدف از این مسابقه انتخاب جالب ترین خلاقیت های گرافیکی (پوستر) است که تفسیر تصویری موضوع مسابقه را تشکیل می دهد. ما شهرهای بالاتر، بزرگتر و مجلل تر ساختیم. اما طبیعت ابتدا اینجا بود. ما زمینی را که در آن زندگی می کنیم دزدیده ایم. ما قویاً معتقدیم که باید در رابطه خود با طبیعت تجدید نظر کنیم. ما باید طبیعت را از نزدیک ترین نقطه به خود ببینیم. همانی که در اطراف است، دیده نمی شود: جلوی ساختمان های ما، در نزدیک ترین پارک، از روی تخته سنگفرش بیرون آمده است.

ما باید شروع به مراقبت از طبیعت کنیم و با آن به عنوان یک ساکن شهر برخورد کنیم. مانند یک همسایه برابر.

ما می خواهیم مردم را از مزایایی که از مناطق سبز اطراف خود دارند آگاه کنیم. چرا ما به اون احتیاج داریم؟ چرا باید مکانی برای هر گیاهی در اکوسیستم شهر باشد؟
بیایید از مهارت های طراحی گرافیکی خود برای آموزش اهمیت و مزایای داشتن همسایگان سبز به مردم استفاده کنیم! نقش مناطق سبز در اکوسیستم شهر چیست؟ آیا بشریت نیاز به تجدید نظر در روابط خود با طبیعت نزدیک به خود دارد؟

مأموریت این پروژه جلب توجه به طبیعت نزدیک به ما است – در اکوسیستم شهر (در جلوی ساختمان شما، در نزدیک‌ترین پارک، که از سنگ‌فرش بیرون می‌آید). سازمان‌دهنده می‌خواهد این بحث را برانگیزد که چگونه می‌توانیم از طبیعت مراقبت کنیم و با آن به عنوان یک ساکن شهر، مانند همسایه، رفتار کنیم. آنها می خواهند مزایایی را که مناطق سبز در شهرها به ارمغان می آورد را تبلیغ کنند و نشان دهند که چرا به آنها نیاز داریم، چرا باید مکانی برای هر گیاهی در اکوسیستم شهر باشد.
بیایید از خلاقیت خود برای آموزش مردم در مورد اهمیت و فواید استفاده کنیم. از داشتن همسایه های سبز!

از بین همه درخواست‌های ارسال شده، یک هیئت داوران بین‌المللی برنده و 30 پوستر برتر را انتخاب می‌کنند که در وب‌سایت پروژه و در فضای عمومی در جریان «کنش طبیعت در شهر» در ورشو ارائه می‌شوند.

شرایط ارسال

✤ پوستری را طراحی کنید که تفسیر بصری بیانیه مسابقه را تشکیل می دهد. فقط از 3 رنگ استفاده کنید فرمت مجاز A4 (210mm × 297mm)، فقط جهت عمودی، RGB 300dpi، ذخیره شده به عنوان jpg، حداکثر 5 مگابایت است.

برندگان در 15 آوریل 2022 اعلام خواهند شد.

بدون هزینه ورودی!
هزینه ورودی برای شرکت وجود ندارد!

شرایط بودن
این مسابقه برای همه علاقمندان آزاد است.

جایزه
برنده و 30 پوستر برتر در وب سایت پروژه و در فضای عمومی در جریان “Nature in City Action” در ورشو ارائه خواهند شد. فینالیست های مسابقه گواهینامه را دریافت خواهند کرد.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...