ششمین مسابقه طراحی SHAPL

ششمین مسابقه طراحی SHAPL_637bc309708ff.png
01 Dec 2022

به گزارش پالت رنگ: ششمین مسابقه طراحی SHAPL

ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است!

ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه طراحی محصول در جهان اخیراً برای ورودی‌هایی باز شده است که از همه افرادی که متفاوت فکر می‌کنند دعوت می‌کند تا محصولاتی بسازند که بهتر کار کنند و به آنها فرصتی عالی برای تولید طرح خود و در عین حال فرصتی برای توسعه حرفه خود می‌دهد.

درباره رقابت

ششمین SHAPL مسابقه طراحی بزرگترین مسابقه طراحی محصول در جهان است که اخیراً برای شرکت‌کنندگان باز شده و توسط SHAPL MKT برگزار شده است. این مسابقه از همه افرادی که متفاوت فکر می‌کنند دعوت می‌کند تا محصولاتی را ایجاد کنند که بهتر کار کنند و به آنها فرصتی عالی می‌دهد تا محصولی با نام خود بسازند.

مسابقه SHAPL به طراحانی که پشتکار و سرسختی برای توسعه ایده های خود دارند پاداش می دهد.

بزرگترین مزیت مسابقه طراحی SHAPL این است که محصولات برنده
طراحان این امکان را دارند که طراحی را به یک محصول واقعی تبدیل کنند.

هر محصولی را می توان ارسال کرد از جمله: مد (لوازم جانبی، پوشیدنی، جواهرات)، (مبلمان، آشپزخانه، فضای باز، دفتر، حمام)، مراقبت (سلامت، شخصی، پزشکی)، کودکان (کودک، کودکان)، (بازی، فضای باز، ورزش، مسافرت)، موبایل (زندگی همراه، لوازم جانبی)، زیبایی (زیبایی روزانه، محصولات زیبایی)، وسایل الکترونیکی (لوازم جانبی) و غیره.

از زندگی روزمره خود الهام بگیرید و راه حل های طراحی را بیابید!

واجد شرایط بودن

این مسابقه طراحی برای همه (دانشجو، طراح حرفه ای یا شرکت طراحی) که متفاوت فکر می کنند، برای خلق محصولات باز است. که بهتر کار می کنند.

جایزه

مجموعاً 100000 دلار آمریکا در پول جایزه در انتظار برندگان است. همچنین اگر طرح برنده به عنوان محصول توسط SHAPL تولید شود، طراح پاداش اضافی 10000 دلار آمریکا دریافت خواهد کرد.

همه طرح‌های برنده منتشر می‌شوند و مقاله‌ای در معروف منتشر می‌شوند. مجله یا رسانه طراحی.

همه ورودی های اصلی گزارش رای گیری و قضاوت را دریافت خواهند کرد. SHAPL گواهی می دهد که طرح طراح در تاریخ معینی به صورت آنلاین منتشر می شود.

هزینه های ورودی

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

برچسب ها

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023 اکنون برای شرکت‌کنندگان باز است! 2023 Bow Seat Ocean Awareness مسابقه...
جایزه عکاسی محیطی 2023 اکنون برای آثار باز است! جایزه عکاسی محیطی 2023: جایزه عکاسی محیطی 2023 اخیراً با هدف...