شانزدهمین جوایز سالانه بین المللی طراحی 2022 | IDA

شانزدهمین جوایز سالانه بین المللی طراحی ۲۰۲۲ | IDA_633ce79b33b41.jpeg
November 27, 2022

به گزارش پالت رنگ: شانزدهمین جوایز سالانه بین المللی طراحی 2022 | IDA

جوایز بین المللی طراحی IDA 2022: IDA International Design Awards 2022 اخیراً برای شرکت در شانزدهمین سال خود افتتاح شده است و از همه معماران و طراحان داخلی، طراحان محصول، طراحان گرافیک و طراحان مد دعوت می کند تا بهترین آثار خود را ارسال کنند. .

درباره رقابت

جوایز طراحی بین‌المللی IDA 2022، یکی از معتبرترین جوایز طراحی، اکنون برای شرکت در مسابقه فراخوان داده است!

جوایز طراحی بین‌المللی (IDA) برای شناسایی، تجلیل و ارتقای رویاپردازان استثنایی طراحی و کشف استعدادهای نوظهور در معماری، داخلی، محصولات، گرافیک و طراحی مد در سراسر جهان وجود دارد.

پروژه‌ها یا طرح‌های ارسال‌شده باید حداکثر ۵ سال از زمان ارسال تکمیل شده باشند تا واجد شرایط باشند.

بعد از اینکه تمامی ارسال‌ها نهایی شد، هیئت داوران کارمندان IDA و یکی از اعضای هیئت داوران IDA روند انتخاب رسمی را آغاز می‌کنند. این فرآیند برای انتخاب آثار واجد شرایط و آماده سازی آنها برای رای گیری هیئت داوران است. هیئت داوران بر اساس اصالت، کارکرد، نوآوری و ایستایی، به ورودی های تحقق یافته یا مفهومی رأی می دهد. شرکت کنندگان می توانند گواهی طلا، نقره یا برنز را دریافت کنند.

دسته ها

طراحی معماری
طراحی مد
طراحی داخلی
طراحی محصول
طراحی گرافیک

شرایط ارسال

شما باید حداکثر 10 تصویر برای هر طرح و توضیحات مختصر ارسال کنید. > از طرح، محدود به 600 کاراکتر.

ورودی‌ها را می‌توان به‌عنوان آثار تکمیل‌شده، در حال انجام، یا مفهومی ارسال کرد.

برای بهترین نتیجه، مطمئن شوید که تصاویر شما یک فایل JPG یا PNG برش داده شده با فرمت 4:3، حداقل هستند عرض > 1000 پیکسل و بزرگتر از 4 مگابایت نیست.

پروژه‌ها یا طرح‌ها باید حداکثر ۵ سال از زمان ارسال به پایان رسیده باشند تا واجد شرایط باشند.

جوایز طراحی بین‌المللی IDA 2022 – هزینه ورودی

هزینه ورودی برای ورودی حرفه ای ها 250 دلار و برای دانشجویان 80 دلار است. ورود. هزینه دسته های اضافی (2 یا بیشتر) در همان رشته 50 درصد خواهد بود. اگر قبل از مهلت زود هنگام پرنده (30 مه 2022) وارد شوید، 10٪ تخفیف دریافت خواهید کرد.

16Th Annual International Design Awards 2022 Ida 02

واجد شرایط بودن

از معماران، طراحان داخلی، طراحان محصولات، طراحان گرافیک و طراحان مد دعوت می شود تا آثار خود را برای مسابقه طراحی IDA ارسال کنند.

جایزه

برنده جایزه طراحی معمار سال جایزه ارزنده IDA را دریافت می کند و در صفحه اصلی وب سایت IDA برجسته می شود و در تمام پلت فرم های رسانه های اجتماعی ما منتشر می شود. در طول سال آینده.

همراه با همه برندگان زیر مجموعه، آنها همچنین گواهی برنده، مهر برنده، و یک بیانیه مطبوعاتی شخصی را برای استفاده برای اهداف تبلیغاتی دریافت خواهند کرد. همه طرح‌های برنده نیز در کتاب طراحی سالانه IDA نشان داده می‌شوند.

برندگان تبلیغات گسترده‌ای را در طول سال بعد دریافت خواهند کرد و طرح‌های خود را برای مخاطبان جهانی به نمایش خواهند گذاشت. آنها در وب سایت IDA در گالری برندگان و در خبرنامه های IDA که برای 100000 متخصص صنعت طراحی و مشتریان بالقوه ارسال می شود، تبلیغ خواهند شد.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...