سی و هفتمین مسابقه بین المللی هنرهای زیبای چلسی (CIFAC) 2022

سی و هفتمین مسابقه بین المللی هنرهای زیبای چلسی (CIFAC) 2022_633cd52f1c4ab.png
16 May 2023

به گزارش پالت رنگ: سی و هفتمین مسابقه بین المللی هنرهای زیبای چلسی (CIFAC) 2022

سی و هفتمین مسابقه بین المللی هنرهای زیبای چلسی (CIFAC) 2022: سی و هفتمین مسابقه بین المللی هنرهای زیبای چلسی به تازگی برای شرکت در مسابقه افتتاح شده است و مانند هر سال از همه هنرمندان تجسمی بالای 18 سال از سراسر جهان دعوت می کند. برای شرکت در ارسال بهترین آثارشان.

درباره رقابت

مسابقه بین‌المللی هنرهای زیبای چلسی (CIFAC)، که توسط گالری آگورا سازمان‌دهی شده است، اکنون در سی و هفتمین دوره خود، در حال جستجوی هنرمندان برای شرکت در مسابقه است. از سراسر جهان، در هر مرحله از حرفه خود.

مسابقه بین‌المللی هنرهای زیبای چلسی فرصتی فوق‌العاده برای هنرمندان در هر مرحله از زندگی حرفه‌ای‌شان است تا در صحنه هنری نیویورک قرار بگیرند. این یک فرصت هیجان انگیز برای نمایش کارهای جدید و نوآورانه است و در عین حال در معرض دید مخاطبان بین المللی گسترده قرار می گیرد.

هیئت ممتاز هیئت داوران بیش از 70000 دلار جوایز ارزشمند اعطا خواهند کرد و آثار دریافت شده به نمایش گذاشته خواهند شد. آثار ارسال شده به مسابقه توسط هیئت داوران متخصصی که هر کدام حوزه متفاوتی را در دنیای هنر نمایندگی می‌کنند، بررسی می‌شود و روند انتخاب منصفانه و متعادل را تضمین می‌کند.

نقاشی، طراحی، مجسمه سازی، عکاسی، رسانه دیجیتال، چاپ، و ترکیبی واجد شرایط هستند. ویدئو آرت، فیلم، هنر اجرا، جواهرات، و صنایع دستی واجد شرایط نیستند.
این مسابقه توسط مسابقات هنری نیویورک (NYAC) برگزار می شود.
مسابقات هنری نیویورک (NYAC) بخشی از The New است. گروه هنرهای زیبای یورک، که در سال 1984 توسط مرحوم میکی استایلز، هنرمندی که می خواست وارد بازار هنر نیویورک شود و گالری خود را به نام گالری آگورا افتتاح کرد، تأسیس شد. از آن زمان، مسابقات هنری نیویورک فرصت‌های رقابتی را برای هنرمندان فراهم می‌کند تا از آنها برای پیشرفت در حرفه‌شان و تبلیغ آثارشان برای مخاطبان بیشتری بهره‌مند شود.

شرایط ارسال

هیچ چارچوب زمانی برای ایجاد اثر وجود ندارد. تنها پارامترها این است که اثر باید در تاریخ نمایشگاه مسابقه در دسترس باشد و باید برای فروش در دسترس باشد.

ارسال تصاویر از چندین اثر هنری یا چندین نمایش از یک اثر هنری مجاز است، هر دو گزینه قابل قبول است.

سی و هفتمین مسابقه بین المللی هنرهای زیبای چلسی (CIFAC) 2022 – هزینه ورودی

هزینه ورود 55 دلار برای حداکثر 5 تصویر و 5 دلار برای هر کدام است تصویر اضافی.

واجد شرایط بودن

همه هنرمندان تجسمی در سراسر جهان بالای 18 سال واجد شرایط شرکت هستند.

جایزه

1000 دلار جایزه نقدی به پنج (5) عکاس منتخب تعلق می‌گیرد و آثار آنها در وب‌سایت‌های مسابقات هنری نیویورک نشان داده می‌شود.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...