سی و سومین جشنواره جهانی فیلم انیمیشن – Animafest Zagreb 2023

سی و سومین جشنواره جهانی فیلم انیمیشن – Animafest Zagreb 2023_636c280fab32c.png
15 Mar 2023

به گزارش پالت رنگ: سی و سومین جشنواره جهانی فیلم انیمیشن – Animafest Zagreb 2023

سی و سومین جشنواره جهانی فیلم انیمیشن – Animafest Zagreb 2023 اکنون برای ثبت نام باز است!

سی و سومین جشنواره جهانی فیلم انیمیشن – Animafest Zagreb 2023: Animafest Zagreb – جشنواره جهانی فیلم انیمیشن، دومین جشنواره قدیمی فیلم در جهان که کاملاً به انیمیشن اختصاص دارد اکنون در نسخه 2023 خود برای ارسال باز است و مانند هر سال از همه فیلمسازان از سراسر جهان دعوت می کند. جهان برای شرکت کردن.

درباره مسابقه

جشنواره جهانی فیلم انیمیشن – Animafest Zagreb از شما دعوت می کند فیلم خود را برای سی و سومین دوره جشنواره، که 5-10 برگزار می شود، ارسال کنید. ژوئن 2023 در زاگرب.

از زمان تأسیس آن در سال 1972، Animafest Zagreb و مسابقات، نقاش‌های گذشته، ارائه‌ها، نمایشگاه‌ها، سخنرانی‌ها، تالارهای گفتگو، جوایز، پانوراما، کارگاه‌های آموزشی و سایر رویدادهای اضافی، پیوسته بر زندگی هنری شهر خود تأثیر گذاشته و کمک زیادی به آن کرده است. و همچنین ترویج هنر انیمیشن در سراسر جهان.

فیلم‌های ارسالی جشنواره برای فیلم‌هایی که همه تکنیک‌های انیمیشن را به کار می‌برند، از جمله ترکیبی با اکشن زنده و مستند آزاد است. همه فیلم‌های انیمیشن کوتاه و بلند و پروژه‌های واقعیت مجازی که پس از ۱ ژانویه ۲۰۲۲ منتشر می‌شوند، واجد شرایط درخواست هستند. فیلم‌هایی که برای جشنواره قبلی شرکت کرده‌اند در نظر گرفته نمی‌شوند.

مسابقه 2023 شامل شش (6) دسته اصلی زیر است:

فیلم کوتاه
مسابقه فیلم کوتاه
مسابقه فیلم دانشجویی — فیلم‌های تولید شده در موسسه آموزشی
فیلم‌ها مسابقه برای کودکان
مسابقه فیلم کرواسی — فیلم‌هایی که اکثر تهیه‌کننده‌شان کروات است و/یا فیلم‌هایی از کارگردان کروات
فیلم‌های بلند — حداقل زمان نمایش 40 دقیقه
مسابقه فیلم بلند
VR/360/پروژه های تعاملی
مسابقه انیمیشن VR — برای آثار همهجانبه باز است (ایجاد شده برای Oculus Rift، HTC Vive یا Samsung Gear VR) که شامل انیمیشن به عنوان جزء اصلی است

توجه! مهلت ارسال بسته به دسته بندی متفاوت است:

1 فوریه 2023 — برای فیلم‌های کوتاه در همه دسته‌ها
15 مارس 2023 — برای فیلم‌های بلند و پروژه‌های واقعیت مجازی

فهرست فیلم‌های برگزیده مسابقه و برنامه‌های پانورامای جهان حداکثر تا 1 آوریل 2023 در وب‌سایت رسمی جشنواره اعلام می‌شود. نتایج انتخاب به همه متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.
مدیریت جشنواره با هر کارگردانی که فیلمش برای برنامه رسمی جشنواره انتخاب می‌شود، برای هماهنگی با مهمان‌نوازی تماس گرفته خواهد شد.

جایزه

Animafest 2023 دارای کل بودجه جایزه 10500 یورو است که 2500 یورو برای جایزه جایزه بزرگ که به هر دو اعطا می شود رزرو شده است. فیلم‌های کوتاه و بلند.

هزینه ورودی

برای شرکت هزینه ورودی وجود ندارد!

برچسب‌ها

وب سایت رسمی

وب‌سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسابقه داستان کوتاه گلچین 2023 اکنون برای آثار باز است! داستان کوتاه گلچین مسابقه 2023: مجله گلچین با خوشحالی جایزه...
مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023 اکنون برای شرکت‌کنندگان باز است! 2023 Bow Seat Ocean Awareness مسابقه...