سیزدهمین جایزه بین المللی رسانه خلاق ICMA

سیزدهمین جایزه بین المللی رسانه خلاق ICMA_633ccbd1d56c3.png
Deadline: October 20, 2022

به گزارش پالت رنگ: سیزدهمین جایزه بین المللی رسانه خلاق ICMA

سیزدهمین جایزه بین‌المللی رسانه خلاق ICMA: سیزدهمین جایزه بین‌المللی رسانه خلاق، رقابتی جهانی برای رسانه‌های سفارشی، کتاب، طراحی شرکتی و مجلات، اخیراً برای شرکت‌کنندگان باز شده است و مانند هر سال هدف تبادل نظر است. ایده های خلاقانه در سطح بین المللی.

درباره رقابت

سیزدهمین جایزه بین‌المللی رسانه خلاق اخیراً با هدف تبادل ایده‌های خلاقانه در سطح بین‌المللی برای شرکت‌کنندگان باز شده است. این مسابقه قرار است ابزار بازاریابی برای برندگان جوایز باشد.

جایزه ICMA – جایزه بین المللی رسانه خلاق به چهار دسته تقسیم می شود:

رسانه سفارشی
کتاب‌ها
طراحی گرافیک
مجلات

زیررده‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید.

اهداف بیشتر مسابقه:

افشای روندها: نتایج مسابقه به همه این فرصت را می‌دهد که هدف خود را در مقایسه بین‌المللی طبقه‌بندی کنند و به سرعت اقدامات بهینه‌سازی را برای محصول خود اجرا کنند. .
تأثیر ظاهری: برندگان به طور فشرده در مورد جوایزی که برنده شده‌اند، در وب‌سایت‌ها و رسانه‌های چاپی گزارش می‌دهند. بنابراین آنها بر استانداردهای کیفیت خود تأکید می کنند و در عین حال در تبلیغات خود شرکت می کنند.
اتاق فکر: انتشار برندگان در سالنامه ICMA و در www.icma-award.com خلاقیت خود را ارتقا دهند.

اعضای هیئت داوران در جوایز قبلی ICMA برنده جوایزی شده‌اند و سپس به عضویت هیئت داوران منصوب شدند. آنها مدیران خلاق، طراحان کتاب، طراحان لوگو و طراحان گرافیک از سراسر جهان هستند.

سیزدهمین جایزه بین المللی رسانه خلاق ICMA – هزینه ورودی

هزینه ورودی از 90 یورو شروع می‌شود.

واجد شرایط بودن

این مسابقه برای همه افراد یا شرکت‌ها از هر ملیت، محل تولد یا سکونت آزاد است.

جایزه

هیئت داوران بین‌المللی درباره جوایز طلا، نقره و برنز تصمیم خواهند گرفت. علاوه بر جوایز اصلی، «جوایز برتری» برای جوایز فردی برجسته نیز وجود دارد. علاوه بر این، همه برندگان گواهینامه دریافت خواهند کرد.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...