دهمین ترینال بین المللی پوستر صحنه-صوفیه 2022

دهمین ترینال بین المللی پوستر صحنه-صوفیه ۲۰۲۲_633ce0c803556.jpeg
May 15, 2022

به گزارش پالت رنگ: دهمین ترینال بین المللی پوستر صحنه-صوفیه 2022

همکاران گرامی،
پوسترهای شرکت در دهمین دوره سه‌سالانه بین‌المللی پوستر صحنه صوفیه باید تا 30 می 2022 (تاریخ نهایی احتمالی مهر پست در محموله شما) ارسال شود
برای راحتی، نویسندگان بلغاری می توانید پوسترهای خود را در تاریخ 6 ژوئن 2022 در اتحادیه هنرمندان بلغارستان، خیابان شیپکا ششم، از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر ارسال کنید.
یادآوری می کنیم که پوسترها باید با کتیبه پستی زیر ارسال شوند:
“مواد چاپی بدون ارزش تجاری”.
به دلیل جنگی که ما در آن معاصر هستیم و به دلیل حرفه پوسترها برای بیان احساسات جامعه، موضوع ویژه پوسترهای پوستر را با این پیام گسترش می دهیم: THE POWER OF پوستر


این سه سالانه با هدف ارائه دستاوردهای هنرمندان از سراسر جهان، ایجاد پوستر برای صحنه فرهنگی – اشکال کلاسیک، مدرن، تجربی از اجراهای مختلف صحنه: تئاتر، اپرا، رقص، اپرت، موزیکال، سیرک، تئاتر عروسکی ، پانتومیم، کنسرت، موسیقی پاپ، جشنواره ها، فرم های ویدئویی و تصویری و غیره.
دهمین دوره سه ساله بین المللی پوستر صحنه صوفیه در نوامبر 2022 در صوفیه برگزار می شود.
شرایط شرکت:
پوسترهای ایجاد شده در دوره 30 مه 2019 تا 30 آوریل 2022 پذیرفته شده است.
دسته اول: پوسترهای چاپی برای رویدادهای فرهنگی — کلاسیک، مدرن، چند ژانر، و غیره نمایش تئاتر، صحنه، صفحه نمایش، موسیقی، تجسمی یا انواع دیگر هنر.
دسته دوم: پوسترهایی با موضوع خاص: پوستر برای پوستر
ایده برگزارکنندگان دهمین سالگرد سه‌سالانه تمرکز روی خود پوستر و بر خالق آن – هنرمند پوستر. انتظار داریم برای نمایشگاه های انفرادی یا گروهی پوستر دریافت کنیم. برای انجمن ها و مسابقات پوستر؛ برای شخصیت هایی از دنیای پوستر؛ پوسترهایی که منعکس کننده نگرش شخصی شما نسبت به خود پوستر به عنوان یک روش تفکر و به عنوان مرحله ای برای بیان هستند.
این بخش برای پوسترهایی که برای رویدادهایی که قبلاً رخ داده اند یا به طور خاص برای ویرایش دهم ایجاد شده اند باز است. سه‌سالانه بین‌المللی پوستر صحنه صوفیه.
بدون متن مورد نیاز است.
قالب:
حداقل فرمت A2 (420 x 594 میلی‌متر)
تعداد پوسترهای ارسالی:
هر هنرمند می‌تواند حداکثر 4 پوستر همراه با CD (اندازه A5، فرمت .jpg، .eps، .tif، .pdf، با وضوح 300 dpi، CMYK) همراه با تصاویر دیجیتال خود ارسال کند. یک فرم درخواست تکمیل شده برای شرکت و یک رزومه کوتاه.
هر فایل باید به صورت زیر برچسب گذاری شود: Country_Name_Surname_Title-of-poster.
می توانید یک فلش درایو به همراه پوسترهای ارسال شده ارسال کنید یا می توانید فایل ها را به آدرس پست الکترونیکی زیر: 10thtriennialsofia@gmail.com
مطلوب است پوسترهای قبلاً منتشر شده در دو نسخه ارسال شوند.
مهلت ارسال: نه دیرتر از 15 مه 2022.
هزینه‌ای برای شرکت وجود ندارد.
آدرس
دهمین دوره سه‌سالانه بین‌المللی پوستر صحنه–صوفیه 2022
خیابان شیپکا، طبقه چهارم. صوفیه 1504، بلغارستان
تلفن: +359 2 8467248
ایمیل: albenasa1@abv.bg
هیأت داوران
یک هیئت داوران ملی مجموعه دهمین دوره سه ساله را انتخاب خواهند کرد.نتایج انتخاب در ژوئن 2022 منتشر و اعلام خواهد شد.
هیئت داوران معتبر بین المللی جوایز را کمی قبل از مراسم افتتاحیه سه سالانه تعیین خواهند کرد. جوایز در مراسم افتتاحیه اعلام خواهند شد.
جوایز
جایزه بزرگ – تندیس پوستر طلایی، مجسمه کوچک پروفسور بوگومیل نیکولوف
دو جایزه معادل – لوح برنزی توسط پروفسور بوگومیل نیکولوف (برای هر یک از دو دسته)
جایزه برای نویسنده جوان (نه بیشتر از 35 سال) – لوح برنزی توسط گئورگی چاپکانوف که به یاد هنرمند برجسته بلغاری آسن استاریشینسکی ایجاد شده است.
هر شرکت کننده باید ارسال کند. پوسترهای آنها به طور مناسب برای حمل و نقل بسته بندی شده اند، بدون قاب یا پاسپارتو، و با برچسب “مواد چاپی”. هیچ ارزش تجاری ندارد.
برگزارکنندگان هیچ مسئولیتی در قبال خسارات وارده در حین حمل و نقل ندارند.
با رضایت نویسندگان، پوسترها پس از بسته شدن نمایشگاه در مالکیت صندوق سه سالانه باقی می ماند.
برگزارکنندگان مجاز به عکاسی و تکثیر پوسترها به صورت رایگان برای نیازهای همه مطالب چاپی و دیجیتالی و نشریات اختصاص داده شده به سه سالانه هستند.
برگزارکنندگان این حق را برای خود محفوظ می دارند که هر اثری را که مطابق با قوانین نیست رد کنند. اساسنامه سه سالانه، معیارهای اخلاقی را نقض می کند، یا حساسیت های ملی یا مذهبی را توهین می کند.
کاتالوگ
کاتالوگ رنگی دهمین سه سالانه بین المللی پوستر صحنه-صوفیه 2022 منتشر خواهد شد. همه شرکت کنندگان در سه سالانه یک نسخه رایگان از نسخه کاتالوگ دریافت خواهند کرد.
برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به https://poster.triennial.orbitel.bg
STATUTE-FORM-POSTER-SOFIA-2022 مراجعه کنید.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...