حرکت بعدی ENVO

حرکت بعدی ENVO_63740d193a2ff.png
11 Dec 2022

به گزارش پالت رنگ: حرکت بعدی ENVO

انتقال بعدی ENVO اکنون برای ورودی ها باز است!

ENVO Next Move: ENVO Next Move، یک مسابقه طراحی که توسط ENVO Drive Systems سازماندهی و برگزار می شود، با هدف طراحی نسل بعدی حمل و نقل شخصی پایدار، اخیراً برای ورودی‌هایی باز شده است که از تمام ذهن‌های بینا و خلاق که مشتاق شکل‌دهی به آینده حمل‌ونقل کوچک هستند، دعوت به مشارکت می‌کند.

درباره رقابت

ENVO Next Move یک مسابقه طراحی است که توسط ENVO Drive Systems، aimin برگزار و برگزار می شود. g برای طراحی نسل بعدی حمل‌ونقل شخصی پایدار.

هدف تشویق ذهن‌های پیشرو برای شکل دادن به آینده صنعت حمل‌ونقل شخصی الکتریکی در زمینه‌های مختلف استفاده، از پیمایش در شهر تا کاوش در طبیعت است.

هر ارسالی باید در یکی از دسته‌های زیر با در نظر گرفتن الزامات طراحی مشخص شده برای هر دسته ارسال شود:

راه حل تحرک الکتریکی برفی قوی>

راه‌حل‌های ریز تحرک الکتریکی هنوز به طور کامل برای شرایط آب و هوایی شدید مورد استفاده قرار نگرفته‌اند. تقریباً هیچ راه حل قابل اعتمادی برای تحرک ریز الکتریکی برای مناطقی که بیش از نیمی از سال تحت پوشش برف هستند وجود ندارد. چگونه یک راه حل می تواند چالش های حرکت در میان برف را با ردپای کربن صفر برطرف کند؟

راه حل تحرک میکرو الکتریکی آب

آب به مقادیر زیادی نیرو نیاز دارند تا حرکت، به خصوص در سرعت های بالاتر به دلیل رابطه نمایی بین سرعت و توان لازم برای رسیدن به آن سرعت. باتری‌های الکتریکی به اندازه منابع انرژی مبتنی بر هیدروکربن از چگالی انرژی برخوردار نیستند. در نتیجه، یک سیستم الکتریکی باید کارآمدتر از یک سیستم سنتی با سوخت هیدروکربنی باشد تا بتواند عملکردی مشابه داشته باشد. – وسایل نقلیه تفریحی جاده ای مانند چهارچرخ و کنار هم اثرات زیست محیطی قابل توجهی دارند. استفاده از سوخت های فسیلی و ایجاد سر و صدای زیاد برای کاوش در طبیعت یک انتخاب متناقض و طعنه آمیز خواهد بود. ENVO می‌خواهد این چالش را انجام دهد و راه‌حل‌های تحرک الکتریکی را برای کاوش در طبیعت با کارایی عالی در جاده‌ها و خارج از جاده توسعه دهد.

دوچرخه/تریک برقی محافظت‌شده از آب و هوا (Velomobile)

در حال حاضر، انواع خوبی از دوچرخه و تریک برقی در بازار وجود دارد. با این حال، بیشتر محصولات برای همه شرایط آب و هوایی طراحی نشده اند. در بازار برای دوچرخه‌های الکترونیکی و دوچرخه‌های الکترونیکی محافظت‌شده در برابر آب‌وهوا که می‌توان از آنها در شهر و برای کشف طبیعت استفاده کرد، فضای خالی وجود دارد. این دسته آزادی بیشتری را در ایده پردازی و مفاهیم شجاعانه امکان پذیر می کند

راه حل پیشرفته ریز تحرک آینده

آیا یک میکرو منحصر به فرد دارید راه حل تحرکی که با دسته های بالا مطابقت ندارد؟ هنوز فرصتی برای شما وجود دارد که با یک طراحی خلاقانه و در عین حال امکان پذیر به چالش بپیوندید.

ENVO موارد ارسالی را بررسی می کند و 50 مورد به مرحله بعدی می رود. برای توسعه بیشتر این مدخل ها، شرکت کنندگان منتخب توسط تیمی از کارشناسان تحرک در مدت سه هفته حمایت خواهند شد. در مرحله نهایی، هیئت داوران سه پروژه را به عنوان برندگان مسابقه انتخاب خواهند کرد.

شرایط ارسال

طرح‌ها باید در قالب JPG ارسال شوند.
هر ارسالی باید با شرایط زیر مطابقت داشته باشد:

– باید مفهوم را تجسم کنید.
– باید شامل حداکثر 300 کلمه شرح متن باشد که توضیح دهد چرا طرح پیشنهادی با معیارهای ارزیابی مطابقت دارد.
– آرم ENVO باید در فایل قابل مشاهده باشد.
– فایل باید در اندازه B2 (50 × 70 سانتی متر)، افقی با وضوح 300dpi باشد. لطفاً توجه داشته باشید که آپلود یک فایل JPG مجاز است.

شرایط

سازمان‌دهنده می‌خواهد ذهن بینا و خلاقی که مشتاق شکل‌دهی به آینده حرکتی خرد هستند برای شرکت در مسابقه. هیچ مدرک حرفه ای مورد نیاز نیست. طرح های پیشنهادی را می توان به صورت جداگانه یا توسط تیم های حداکثر چهار نفره توسعه داد.

جایزه

از 50 مورد ارسالی اول، ENVO بررسی می کند و به طور بالقوه یک ایده را برای تخصیص بودجه 5000 دلار کانادا برای توسعه آینده مفهوم ارائه شده انتخاب کنید تا یک نمونه اولیه به طور مشترک با طراح بسازید. برنده Golden Buzzer یک قرارداد مشارکت از ENVO دریافت می کند که حقوق و مزایای آنها را روشن می کند.

هزینه ورودی

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

برچسب‌ها

وب سایت رسمی

وب سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...