جوایز پوستر Graphis 2024

جوایز پوستر Graphis 2024_633cb070220f4.png
04 Apr 2023

به گزارش پالت رنگ: جوایز پوستر Graphis 2024

جوایز پوستر Graphis 2024: جوایز پوستر Graphis، معتبرترین جوایز هیئت داوران که بهترین آثار چاپی و ویدئویی را از طراحان، کارگردانان هنری، عکاسان و هنر/تصویرگران در سراسر جهان ارائه می‌کنند، اکنون برای ثبت نام در نسخه 2024 آن.

درباره رقابت

مسابقه بین‌المللی جوایز پوستر Graphis 2024 اخیراً برای شرکت‌کنندگان باز شده است و برای طراحان حرفه‌ای از تمام نقاط جهان آزاد است.

این معتبرترین جوایز هیئت داوران است که بهترین اثر چاپی و ویدیویی را از طراحان، مدیران هنری، عکاسان، و هنر/تصویرگران در سراسر جهان ارائه می‌کند.

کار باید توسط متخصصان صنعت ارسال شود و در دو سال گذشته تولید، منتشر یا پخش شود. کار دانشجویی برای این مسابقه واجد شرایط نیست.

هیئت داوری از برندگان سابق Graphis Platinum و Gold و Graphis Masters تشکیل شده است.

وقتی داوری به پایان رسید، از برندگان منتخب خواسته می‌شود که فایل‌های با وضوح بالا (Tiff، CMYK، 300dpi) را برای اثر(های) برنده ارسال کنند تا در سالانه منتشر شود.

شرایط ارسال

یک ورودی:
یک پوستر; جلد کتاب، بروشور یا مجله؛ یک آگهی، لوگو، عکس، تصویر یا اثری که می تواند به تنهایی به عنوان یک تصویر واحد باشد و پروژه شما را به درستی نشان دهد.

ورودی سری:
یک مجموعه یک کمپین تبلیغاتی است. مجموعه پوستر، برندینگ، عکس یا یک کتاب، بروشور، مجله شامل یک جلد و حداکثر شش صفحه داخلی. ما همچنین یک Glamour Shot را تشویق می کنیم که می تواند اولین یا آخرین تصویر باشد.

ورودی ویدیو:
برای ارسال ویدیو، آگهی تجاری یا مدخل گرافیکی متحرک، پیوند URL ویدیو را از Vimeo.com یا Youtube.com جای‌گذاری کنید.

ورودهای فیزیکی:
ورودهای فیزیکی برای همراه با ورودی دیجیتال شما لازم نیست. با این حال، اگر احساس می کنید که ورودی شما دارای کیفیت لمسی است که برای فرآیند داوری ضروری است، می توانید قطعه فیزیکی را ارسال کنید.

جوایز پوستر Graphis 2024 – هزینه ورودی

در طول دوره Early Bird (تا 10 ژانویه 2023) تک ورودی (65 دلار است) قوی> – عضو/140 دلار – غیرعضو) و سری است (130 دلار – عضو/280 دلار – غیر عضو -member).بعد از اتمام آن دوره، دهانه هزینه افزایش می یابد.

واجد شرایط بودن

کار باید توسط متخصصان صنعت ارسال شود.

جایزه

برندگان پلاتین، طلا، نقره و جوایز افتخاری در گرافیس چاپ سالانه ارائه می‌شوند و به‌طور دائم در وب‌سایت برگزارکننده بایگانی می‌شوند. برندگان پلاتین و طلا ارائه‌های تمام صفحه در سالانه و همچنین گواهی جایزه رایگان دریافت خواهند کرد.

علاوه بر برندگان پلاتین، طلا و نقره، Graphis استعدادهای رو به رشدی را نیز در بر می گیرد، که همگی ارائه آرشیو برابری دارند.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...