جوایز فیلمساز آینده سونی 2022

جوایز فیلمساز آینده سونی ۲۰۲۲_633cd9e4b18f5.webp
December 13, 2022

به گزارش پالت رنگ: جوایز فیلمساز آینده سونی 2022

جوایز فیلمساز آینده سونی: جوایز فیلمساز آینده سونی، یک برنامه جدید بزرگ برای فیلم‌های کوتاه که فرصتی استثنایی را برای سازندگان و فیلمسازان سراسر جهان فراهم می‌کند، اخیراً برای شرکت در فیلم‌سازان سراسر جهان دعوت به همکاری شده است. .

درباره رقابت

جوایز فیلمساز آینده سونی اخیراً برای ثبت نام باز شده است. این یک برنامه جدید بزرگ برای فیلم های کوتاه است که فرصتی استثنایی برای سازندگان و فیلمسازان از سراسر جهان فراهم می کند.

سه مسابقه وجود دارد:

فیلمساز
که هدف فیلمسازان و سازندگان مستقل از سراسر جهان است، سه دسته وجود دارد: داستانی، غیرداستانی و محیطی. زمان ارسالی باید بین 5 تا 20 دقیقه باشد.

فیلمساز دانشجو
همه شرکت کنندگان باید دوره فیلم را در یک موسسه ثبت شده در سطح دیپلم یا مدرک در سراسر جهان بخوانند. دو دسته وجود دارد: داستانی و غیرداستانی. زمان ارسالی باید بین 5 تا 20 دقیقه باشد.

Future Format
مسابقه Future Format فیلمسازان را به چالش می‌کشد تا به یک خلاصه فنی پاسخ دهند – امسال، فیلم‌های ارسالی منحصراً روی یک تلفن هوشمند فیلم‌برداری می‌شوند. مدت ارسال باید بین 2 تا 5 دقیقه باشد.

هزینه ورودی وجود ندارد!

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

واجد شرایط بودن

این مسابقه در سراسر جهان برای همه فیلمسازان آزاد است.

جایزه

30 فیلمساز موفق برای بازدید از استودیوی Sony Pictures در Culver City به لس آنجلس خواهند رفت. ، کالیفرنیا، که در آن بینش بی نظیری از دنیای سینما و دسترسی انحصاری به کارشناسان صنعت از طریق بحث های پنل، کارگاه ها و نمایش ها به دست خواهند آورد.

برچسب ها

وب سایت رسمی

وب سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسابقه داستان کوتاه گلچین 2023 اکنون برای آثار باز است! داستان کوتاه گلچین مسابقه 2023: مجله گلچین با خوشحالی جایزه...
مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023 اکنون برای شرکت‌کنندگان باز است! 2023 Bow Seat Ocean Awareness مسابقه...