جوایز عکس استانبول 2023

جوایز عکس استانبول 2023_637bc2ffcce5f.png
15 Jan 2023

به گزارش پالت رنگ: جوایز عکس استانبول 2023

Istanbul Photo Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است!

Istanbul Photo Awards 2023: Istanbul Photo Awards 2023، مسابقه بین المللی عکاسی خبری برای حرفه ای ها سازمان‌دهی شده توسط آژانس آنادولو اکنون برای ورودی‌هایی که همه عکاسان حرفه‌ای در سراسر جهان را می‌پذیرند، باز است.

درباره مسابقه

عکس استانبول جوایز، سازماندهی شده توسط Anadolu Agency ، اخیراً پذیرش برنامه های کاربردی برای سال 2023 آغاز شده است! این مسابقه به عنوان یکی از برترین مسابقات عکاسی جهان شناخته می‌شود.

اکنون در نهمین سال خود، جوایز عکس استانبول، که هر سال بیش از 15000 عکس دریافت می‌کند، با هدف تجلیل و حمایت از عکاسان حرفه‌ای مطبوعاتی برگزار می‌شود.

فقط عکاسان حرفه‌ای می‌توانند با استفاده از عکس‌های رویدادهایی که در سال ۲۰۲۲ در سرتاسر جهان خبرساز شدند، در مسابقه شرکت کنند. در کنار بسیاری از عکاسان کارکنان، تعداد قابل توجهی از روزنامه‌نگاران آزاد نیز در این مسابقه شرکت می‌کنند.

آثار در ده دسته پذیرفته می شود:

خبر واحد
اخبار داستان
تک ورزش
ورزش داستانی
طبیعت و محیط مجرد
داستان طبیعت و محیط
تک پرتره قوی>
پرتره داستانی
زندگی روزانه مجرد داستان زندگی روزانه

مسابقه‌کنندگان می‌توانند برای همه دسته‌ها بدون هیچ شرطی درخواست دهند که آیا در حال حاضر برای یک سازمان یا عکس های آنها در هر جایی منتشر می شود.

شرایط ارسال

عکس‌ها باید در فرمت JPG، JPEG یا PNG با وضوح بالا باشند. هیچ قانونی در مورد اندازه آنها وجود ندارد، اما برای جلوگیری از خرابی اتصال اینترنت، اندازه بیش از 5 مگابایت را برای یک عکس توصیه نمی‌کنیم.

هر عکس ارسالی باید در سال 2022 گرفته شود. عکاسان می‌توانند هم عکس‌های منتشر شده و هم عکس‌های منتشر نشده ارسال کنند. .

برنامه‌های داستانی نمی‌توانند بیشتر یا کمتر از 10 تصویر داشته باشند. عکاسان باید 10 تصویر در هر درخواست ارسال کنند. عکاسان ممکن است 2 داستان مختلف را برای هر دسته اعمال کنند.

واجد شرایط بودن

فقط عکاسان حرفه‌ای می‌توانند با استفاده از عکس‌هایی از رویدادهایی که در سال 2022 در سرتاسر جهان خبرساز شدند، در مسابقه شرکت کنند. همراه با بسیاری از کارکنان عکاسان، تعداد قابل توجهی از روزنامه نگاران آزاد نیز در مسابقه شرکت می کنند.

جایزه

عکس از جایزه سال به عکسی داده می‌شود که در رده‌بندی اخبار واحد در جایگاه اول قرار گیرد و عکاس خبری جایزه 6000 دلاری را دریافت خواهد کرد.

برندگان مقام اول در هر دسته 3000 دلار، برندگان مقام دوم 1500 دلار جایزه خواهند گرفت. > و برندگان مقام سوم 1000 دلار
.

هزینه های ورودی

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

برچسب ها

وب سایت رسمی

وب سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...