جوایز عکاسی MUSE 2023

جوایز عکاسی MUSE 2023_63644485e9723.png
14 Apr 2023

به گزارش پالت رنگ: جوایز عکاسی MUSE 2023

جوایز عکاسی MUSE 2023 اکنون برای آثار باز است!

جوایز عکاسی MUSE 2023: جوایز عکاسی MUSE 2023 که اخیراً توسط International Awards Associate Inc. IAA) یک مسابقه بین‌المللی است که از اخلاق خلاقانه و یادداشت‌های زیرین آن چیزی که یک عکس را بسیار تأثیرگذار می‌کند، تجلیل می‌کند.

درباره رقابت ition

جوایز عکاسی MUSE 2023، مسابقه سازماندهی شده توسط International Awards Associate Inc (IAA)، که برای عکاسان حرفه ای، آماتور و دانشجو در سطح جهانی باز است، اکنون برای ثبت نام دعوت می کند!

جوایز عکاسی MUSE اخلاق خلاقانه و یادداشت‌های زیرین آن چیزی که یک عکس را بسیار تأثیرگذار می‌کند تجلیل می‌کند.

سازمان‌دهنده می‌خواهد شاهد رشد جامعه هنرهای تجسمی همیشه در حال رشد از دیدگاه عکس باشد. لنز دوربین آن‌ها و داستان‌هایی به اشتراک می‌گذارند که برای دهه‌های آینده زنده خواهند ماند.

جوایز عکاسی MUSE با هدف بازتعریف و جابجایی مرزهای عکاسی، جایی که هر جنبه‌ای از یک تصویر ثابت است، انجام می‌شود. برای رسیدن به استانداردهای بین المللی با دقت انجام می شود. چه یک عکاس حرفه‌ای یا آماتور باشید، خلاقیت شما از لنز دوربین می‌درخشد.

داوران در سطح ارشد، با تجربه در زمینه/صنعت خود هستند، از جمله طراحان خلاق و مدیران هنری از آژانس‌های بین‌المللی، معماران، طراحان مد، طراحان داخلی، طراحان محصولات، مربیان، بازاریابان یا صاحبان مشاغل. داوران بر اساس تجربه، اعتبار و در دسترس بودن انتخاب می‌شوند.

دسته‌ها

دسته‌های جوایز عکاسی MUSE شامل عکاسی معماری، عکاسی تجاری، عکاسی تحریریه، عکاسی رویداد، عکاسی هنرهای زیبا، عکاسی از طبیعت، عکاسی از افراد، عکاسی با موبایل، عکاسی سیاه و سفید و سایر دسته‌های خاص، مانند عکاسی مرتبط با کووید-۱۹، عکاسی استوک، عکاسی فیلم، و غیره.

شرایط ارسال

شما می توانید حداکثر 10 تصویر ارسال کنید در JPEG و یک PDF را می توان در هر ورودی آپلود کرد. برای نتایج آسان، مطمئن شوید که تصاویر به صورت JPEG/JPG مسطح، عرض 1920 پیکسل، 300 نقطه در اینچ، RGB و بزرگ‌تر از 4 مگابایت فرمت‌بندی شده‌اند. تمام عکس ها باید با موبایل یا تبلت گرفته شوند. عکس ها نباید در فتوشاپ یا سایر برنامه های پردازش تصویر دسکتاپ تغییر داده شوند. می‌توان از لنزهای افزودنی استفاده کرد.

این مسابقه برای همه انواع عکاسی که حداکثر 5 سال از آن گرفته شده است آزاد است. 2017، از کارهای سفارشی، منتشر شده، منتشر نشده و شخصی از طرفداران حرفه ای و عکاسی.

توصیه می شود برای هر توضیحات نوشته شده > در حدود 350 کلمه یا کمتر نگهداری شود. از این بخش برای توضیح بیشتر در مورد قطعه و همچنین ارائه درک بهتر موضوع به هیئت داوران استفاده کنید. یک ترجمه یا اقتباس نوشته شده باید همراه با نوشته های غیر انگلیسی باشد.

معیارهای ارزیابی

خلاقیت / اصالت / مفهوم / ایده قوی>
محتوا / مختصر / هدف / برنامه ریزی / اجرا
نوآوری / فناوری
کیفیت / عملکرد / پایداری
تأثیر کلی / عجب! فاکتور / خاطره انگیز

برندگان در 14 آوریل 2023 اعلام خواهند شد.

/>

واجد شرایط بودن

جوایز عکاسی MUSE 2023 برای عکاسان حرفه ای، آماتور و دانشجو در سطح جهانی باز است.

جایزه

عکاس سال MUSE (حرفه ای) 3000 دلار از جایزه نقدی دریافت خواهد کرد و عکاس سال MUSE (آماتور/دانشجو) 2000 دلار جایزه نقدی را دریافت خواهد کرد.

برندگان رده MUSE (حرفه ای و آماتور/دانشجویان) 100 دلار از جایزه نقدی دریافت خواهند کرد.

هزینه ورودی

هزینه ورودی برای حرفه ای ها 35 دلار و برای آماتورها و دانشجویان 30 دلار است. هیچ محدودیتی در تعداد ورودی ها وجود ندارد.

برچسب ها

وب سایت رسمی

وب‌سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...