جوایز عکاسی سیاه و سفید 2022

جوایز عکاسی سیاه و سفید ۲۰۲۲_633cdc7dcfdb2.jpeg
October 19, 2022

به گزارش پالت رنگ: جوایز عکاسی سیاه و سفید 2022

جوایز عکاسی سیاه و سفید LensCulture 2022: LensCulture بسیار خوشایند است که نسخه 2022 جوایز عکاسی سیاه و سفید را اعلام کند، و به دنبال کار عکاسی قابل توجهی است که با رابطه پویا بین نور، تاریکی و همه تن ها بازی می کند. در بین.

درباره رقابت

LensCulture، یک مجله عکاسی مستقر در هلند و یکی از جامع ترین و گسترده ترین منابع برای کشف استعدادهای عکاسی معاصر در سراسر جهان، خوشحال است که بازگشت جوایز عکاسی سیاه و سفید 2022 خود را اعلام کند که به دنبال کار عکاسی قابل توجهی است که با رابطه پویا بین نور، تاریکی و همه رنگ‌های میانی بازی می‌کند.

بافت، شکل، خط و فرم اغلب به عنوان قهرمانان عکاسی سیاه و سفید مورد ستایش قرار می گیرند. نشان دهید که چگونه این عناصر طراحی را تفسیر می کنید (یا آنها را به کلی کنار می گذارید!) برای ایجاد تصاویر و سریال های تک رنگ معاصر.

LensCulture می‌خواهد عکاسان برجسته B&W را از همه فرهنگ‌ها و سطوح تجربه کشف کند و آنها را با مخاطبان جهانی و فرصت‌های تغییر شغل از جمله نمایشگاهی در لندن در طول Photo London 2023 مرتبط کند.

این مسابقه برای همه انواع عکاسی سیاه و سفید آزاد است: هنرهای زیبا، تجربی، داستانی، مستند، داستان‌سرایی بصری، پرتره، منظره، صحنه‌سازی/ساخته شده، خیابان، رسانه‌های ترکیبی، فرآیندهای جایگزین، مفهومی.
LensCulture ماموریتی برای کشف تخیلی‌ترین، با استعدادترین و خلاق‌ترین عکاسان از پیشینه‌ها و سطوح مختلف تجربه و ارتباط آن‌ها با مخاطبان جهانی و فرصت‌های تغییر شغل است.

چه با ژلاتین نقره‌ای کار می‌کنید یا کاملا دیجیتال، نوستالژی را برانگیخته‌اید یا به انتزاع متمایل می‌شوید، خلاقیت‌های تک رنگ شما شایسته دیده شدن هستند.

شما می توانید یک تک عکس یا سریال ارسال کنید (در این مورد، ارسال شما باید به صورت گروهی، از نظر موضوعی یا زیبایی شناختی کار کند).

جوایز عکاسی سیاه و سفید LensCulture 2022 – هزینه ورودی

شما می توانید اولین تصویر تک را ارسال کنید ورودی برای هر نفر رایگان است! هزینه هر عکس اضافی 10 دلار است. 5 تصویر 35 دلار است. دانشجویان از 30٪ تخفیف برخوردار می شوند. هزینه ورود به مجموعه 65 دلار برای حداکثر 10 تصویر در هر ارسال است.

واجد شرایط بودن

این مسابقه برای همه عکاسان بالای 18 سال آزاد است.

جایزه

عکاسان برنده در Somerset House در لندن در طول Photo London به نمایش گذاشته خواهند شد، اولین نمایشگاه بین المللی عکس که صدها گالری را گرد هم می آورد. ناشران و مجموعه‌داران، و همچنین برنامه‌ای بلندپروازانه از نمایشگاه‌ها، گفتگوها، امضای کتاب‌های هنرمندان و رویدادهای نمایشگاهی سرپرستی شده.

مراسم افتتاحیه برای هنرمندان LensCulture، رسانه های دعوت شده، ویرایشگران عکس و صاحبان صنعت برای شبی قدردانی از هنر و شبکه سازی در طول بزرگترین نمایشگاه بین المللی هنر جهان که به عکاسی اختصاص دارد، برگزار می شود.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...