جوایز طراحی MUSE 2023

جوایز طراحی MUSE 2023_6364442e4b703.png
06 Apr 2023

به گزارش پالت رنگ: جوایز طراحی MUSE 2023

MUSE Design Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است!

MUSE Design Awards 2023: International Awards Associate Inc (IAA) اخیراً MUSE را سازماندهی کرده است. جوایز طراحی 2023، مسابقه بین‌المللی آن برای طراحانی که پارادایم‌های مهارت‌شان را تغییر می‌دهد و همه را در سراسر جهان دعوت می‌کند تا شرکت کنند.

درباره مسابقه

MUSE Design Awards 2023، مسابقه بین المللی برای طراحان که پارادایم‌های تغییر کاردستی آن‌ها، اکنون دعوت‌کننده است!

جوایز طراحی MUSE بخشی از برنامه جوایز MUSE است که توسط اینترنشنال آوا rds Associate (IAA) در سال 2015. آغاز به کار IAA بر اساس مأموریتی برای ارج نهادن، ترویج و تشویق خلاقیت با ارائه استاندارد جدیدی از برتری برای ارزیابی تولید و توزیع طراحی رسانه بود.

طراحی معماری، طراحی داخلی، طراحی محصول، طراحی مد، طراحی حمل‌ونقل، طراحی بسته‌بندی، طراحی مبلمان، طراحی مفهومی، طراحی نور گرفته تا طراحی منظر تقدیر می‌کند. با وجود ناشناخته‌ها، وزن آینده را بر دوش می‌کشد.

موضوع جوایز طراحی MUSE 2023 «خودت را آزاد کن» است.

جوایز MUSE به کسانی که در مصیبت ها دلسرد هستند، تجلیل می کند. که با اراده ای تزلزل ناپذیر به چالش ها می پردازند. شما استانداردهای جهان را تعیین می کنید و دیگران را تشویق می کنید که به بالاتر برسند.

آثار باید پس از ۱ ژانویه ۲۰۱۹ تولید شده باشند.

داوران ارشد هستند- سطح، با تجربه در زمینه / صنعت خود، از جمله طراحان خلاق و مدیران هنری از آژانس های بین المللی، معماران، طراحان مد، طراحان داخلی، طراحان محصول، مربیان، بازاریابان یا صاحبان مشاغل.

دسته ها

طراحی معماری
طراحی داخلی
طراحی محصول
طراحی بسته بندی
طراحی مبلمان
طراحی مفهومی
طراحی نور
طراحی منظر
طراحی مد
طراحی حمل و نقل

شرایط ارسال

خلاصه ورودی:
توصیه می شود که خلاصه خود را در تقریباً 350 کلمه نگه دارید. سازمان دهنده پیشنهاد می کند که از این بخش از ورودی خود برای توضیح بیشتر در مورد قطعه و همچنین خلاقیت و اصالت ایده خود استفاده کنید. خلاصه باید ورودی شما را تقویت کند و همچنین به هیئت داوران درک بهتری از پروژه شما ارائه دهد. یک ترجمه یا اقتباس کتبی باید همراه با نوشته‌های غیرانگلیسی باشد.

ارسال تصویر:
موارد ارسالی باید در فرمت JPEG یا JPG مسطح ذخیره شده است. (آنها را زیر 4 مگابایت نگه دارید، عرض 1200 پیکسل ترجیح داده می شود، 300 نقطه در اینچ، RGB).

فایل صوتی/تصویری:
ورودی‌های صوتی/تصویری را می‌توان در Vimeo/YouTube/Youku آپلود کرد و باید با یک URL مستقیم ارسال شود که داوران را مستقیماً به کار می‌برد. اگر با رمز عبور محافظت می شود، باید یک نام کاربری و رمز عبور برای قضاوت ارائه دهید. ویدئوهای وب وارد شده تنها بر اساس محتوای ارائه شده مورد قضاوت قرار می گیرند. در صورتی که قبل از ارزیابی کار به توضیح نیاز است، یک پی دی اف مختصر آپلود کنید.

معیارهای ارزیابی

خلاقیت / اصالت / مفهوم / ایده
محتوا / مختصر / هدف / برنامه ریزی / اجرا
نوآوری / فناوری
کیفیت / کارکرد / پایداری
تأثیر کلی / عجب! فاکتور / خاطره انگیز

برندگان در 14 آوریل 2023 اعلام خواهند شد.

واجد شرایط بودن

جوایز طراحی MUSE 2023 ورودی‌های هر یک و همه طراحان را می‌پذیرد، خواه آنها باشند. علاقمندان یا حرفه ای ها؛ فریلنسر هستند یا وابسته هستند.

جایزه

هر سال، جوایز طراحی MUSE از بهترین‌های خلاقیت در سراسر جهان تقدیر می‌کند، در حالی که شما نگاهی اجمالی به آینده این حرفه به ما بدهید.

برندگان طرح سال یک نسخه محدود رایگان دریافت می‌کنند. جایزه و گواهی حرفه‌ای طراحی شده.
یک گواهی حرفه‌ای طراحی شده برای یادبود برنده، که شامل عنوان ورودی، نام شرکت/برندگان و دسته است. عکس برگردان نشان دهنده سطح برنده خواهد شد.
برندگان رده برتر (پلاتین و طلا) در سایت MUSE Design Awards نمایش داده خواهند شد. گالری، جایی که حرفه‌ای‌ها می‌توانند کار شما را ببینند.
یک الگوی بیانیه مطبوعاتی که به رسانه‌های بزرگ صنعت ارسال شده و پیروزی شما را جشن می‌گیرد.
آرم‌های حرفه‌ای طراحی شده برای استفاده در وب‌سایت‌ها، در امضای ایمیل و غیره.
علاوه بر گواهی‌های رایگان، Platinum، برندگان طلا و نقره ممکن است تندیس‌های زیبای جوایز MUSE و/یا گواهی‌های سفارشی اضافی را خریداری کنند.
برندگان پلاتین و طلا > توسط MUSE در رسانه های اجتماعی یا شریک رسانه ای ما در وب سایت Muse.World معرفی می شود.
برای اولین ورود کار، پس از اتمام آن مدت، میزان کارمزد افزایش می یابد.

برچسب‌ها

وب سایت رسمی

وب سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...