جوایز طراحی LIT 2022

جوایز طراحی LIT 2022_633e187fda2f6.jpeg
October 22, 2022

به گزارش پالت رنگ: جوایز طراحی LIT 2022

LIT Lighting Design Awards 2022 اکنون برای ثبت نام باز است!

جوایز طراحی نورپردازی LIT 2022: جوایز طراحی نورپردازی LIT 2022، که توسط گروه فرمانی و جوایز 3C برگزار می شود، برای ارسال در سطح جهانی آزاد است و از طراحان حرفه ای، نوظهور و دانش آموزان از سراسر جهان می پذیرد. جهان.

درباره رقابت

جوایز طراحی نورپردازی LIT 2022 اکنون در دو دسته اصلی خود، طراحی محصول نورپردازی و طراحی نورپردازی وارد می‌شود. >.

این برنامه سالانه با هدف تجلیل از پروژه‌ها، افراد و اشتیاق آن‌ها به این صنعت، از طریق فرآیند قضاوت دقیق‌مان انجام می‌شود.

برنده شدن در جوایز طراحی LIT فرصتی برای قدم گذاشتن در کانون توجه جهانی، ارتقاء نمایه شرکت یا ارتقاء یک حرفه شروع است.


جوایز LIT Lighting Design Awards برای قدردانی از تلاش‌های طراحان و مجریان نورپردازی بین‌المللی با استعداد ایجاد شد. ما معتقدیم نورپردازی هم هنر و هم علم است و یکی از مهم ترین عناصر طراحی است. جوایز LIT برای تجلیل از خلاقیت و نوآوری در زمینه محصولات و برنامه های روشنایی در نظر گرفته شد. این برنامه سالانه با هدف تجلیل از پروژه‌ها، افراد و اشتیاق آن‌ها به این صنعت، از طریق فرآیند داوری دقیق‌مان، آن‌هایی را می‌شناسیم که بالاتر و فراتر رفته‌اند.

هیئت داوران 2022، تشکیل شده است. در نوامبر 2022 از بین 35 طراح، کارشناسان نورپردازی، دانشگاهیان و نمایندگان باتجربه، برندگان هر دسته را انتخاب خواهند کرد.

جوایز طراحی نورپردازی LIT 2022 – هزینه ورودی

کسانی که قبل از 24 آوریل 2022 ثبت نام کنند، تخفیف 10٪ زود هنگام دریافت خواهند کرد.

واجد شرایط بودن

LIT Lighting Design Awards 2022 از ارسال‌های طراحان و دانشجویان حرفه‌ای، نوظهور در سراسر جهان استقبال می‌کند.

جایزه طراحی محصول نورپردازی سال و طراحی محصول نورپردازی نوظهور سال تلاش های طراحان با استعداد محصولات نورپردازی را که کیفیت طراحی و کیفیت نور ساطع شده از طرح های خود را بهبود و کامل می کنند، قدردانی می کند. جوایز طراحی LIT موارد ارسالی را در دسته‌های زیر می‌پذیرد:

جایزه

“طراحی نورپردازی سال” و “طراحی محصول نورپردازی سال” متخصصان و دانش‌آموزان جایزه جوایز طراحی LIT را دریافت خواهند کرد. ، پروژه های برنده آنها برای مخاطبان جهانی به نمایش گذاشته می شود و در کاتالوگ جوایز سالانه LIT نشان داده می شود.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسابقه داستان کوتاه گلچین 2023 اکنون برای آثار باز است! داستان کوتاه گلچین مسابقه 2023: مجله گلچین با خوشحالی جایزه...
مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023 اکنون برای شرکت‌کنندگان باز است! 2023 Bow Seat Ocean Awareness مسابقه...