جوایز طراحی مهمان نوازی LIV 2022

جوایز طراحی مهمان نوازی LIV 2022_633cd4dbd1710.png
31 Jan 2023

به گزارش پالت رنگ: جوایز طراحی مهمان نوازی LIV 2022

جوایز طراحی مهمان‌نوازی LIV 2022: جوایز طراحی مهمان‌نوازی LIV، مسابقه بین‌المللی اخیراً برای شرکت‌کنندگان در نسخه 2022 آن افتتاح شده است که در سطح جهانی در معماری مهمان‌نوازی، طراحی داخلی، و تجربه‌های مهمان شناخته شده است.

درباره رقابت

سومین دوره جوایز طراحی مهمان نوازی LIV اکنون باز است و آثاری را در دو دسته اصلی خود می پذیرد: طراحی معماری و داخلی طراحی.

بازی برای حرفه ای ها، دانش آموزان و استعدادهای نوظهور، برنده شدن در جوایز طراحی مهمان نوازی LIV فرصتی برای قدم گذاشتن در کانون توجه جهانی، ارتقاء نمایه شرکت یا تقویت یک حرفه شروع است.

مأموریت جوایز طراحی مهمان‌نوازی LIV تجلیل از کیفیت و تنوع سرمایه‌گذاری‌های معماری و پروژه‌های طراحی داخلی است که امروزه صنعت مهمان‌نوازی در سرتاسر جهان را شکل می‌دهند.

این برنامه برای معماران و طراحان داخلی در سرتاسر جهان باز است که پروژه‌های باورنکردنی در Hospitality ایجاد کرده‌اند.

ورودی ها را می توان به عنوان طرح های مفهومی، در حال انجام، یا به عنوان پروژه های تکمیل شده ارسال کرد. تنها محدودیت این است که ورودی‌ها یا پروژه‌های تکمیل‌شده در دسته «با نام تجاری جدید» نباید بیش از ۳ سال سن داشته باشند.

هیئت داوران 2022 متشکل از 40 کارشناس برجسته طراحی مهمان نوازی از 22 کشور است. وظیفه و چالش آنها اعطای جایزه به برنامه های ارسال شده و یافتن ستاره نوظهور بعدی در صنعت طراحی است!

شرایط ارسال

همه پروژه‌ها بدون محدودیت زمانی پذیرفته می‌شوند. با این حال، ورودی‌های دسته «با نام تجاری جدید» نباید بیش از 3 سال فعال باشند.

ورودی توضیح یکی از ضروری‌ترین بخش‌های ارسالی شماست، بنابراین توضیحات خود را جذاب و جالب کنید. آن را مختصر نگه دارید، اما با این وجود، تا حد امکان اطلاعات بیشتری ارائه دهید. ایده اصلی طراحی، محرک خلاقانه، نحوه کمک آن به جامعه یا جوامع محلی و غیره را به اشتراک بگذارید.

شرح پروژه و سایر اطلاعات باید به انگلیسی نوشته شود.

می توانید با هر ورودی حداکثر 10 تصویر آپلود کنید. برخی از تصاویر را انتخاب کنید که نمای کلی از معماری/طراحی را ارائه می دهند، و برخی دیگر را که نماهای نزدیک هستند. لطفاً به خاطر داشته باشید که در صورت داشتن یک ارسال برنده، تصویر جلد (اولین تصویری که آپلود می‌کنید) در گالری برندگان وب‌سایت و در کتاب سالانه LIV نمایش داده می‌شود، بنابراین باید تصویری باشد که به بهترین وجه نشان‌دهنده ورودی شما باشد. .

فراموش نکنید که می‌توانید یک فایل PDF را با جزئیات اضافی پروژه، نقشه‌های سه بعدی، مشخصات محصول، طرح‌های تجاری یا هر گونه اطلاعات دیگر.

برای پروژه‌هایی که هنوز در تجارت نیستند، ارائه مشخصات، جزئیات سایت… و غیره توصیه می‌شود.

معیارهای ارزیابی

زیبایی شناسی – فرم، شکل، رنگ، بافت، پرداخت، مواد استفاده شده و غیره.
نوآوری – آیا طرح چیز جدیدی به بازار ارائه می‌کند یا ساختار موجود را تکمیل می‌کند/بهبود می‌دهد؟
عملی / عملکرد – سهولت در تمیز کردن، ایمنی، نگهداری…
ارگونومی – تعامل با مشتری چگونه است؟ بهینه سازی فضا؟
دوام – کیفیت و طول عمر طراحی و معماری
تاثیر – مزیتی که توسط طراحی
یکپارچه‌سازی به مشتری و/یا جامعه ارائه می‌شود. قوی> – در مورد ادغام پروژه با محیط محلی آن
سازگاری با محیط زیست – اثرات بالقوه محیطی و/یا زیست محیطی
ضریب عاطفی – آیا این فضای زندگی علاوه بر تحقق هدف عملی خود، حس لذت، رضایت را ایجاد می کند؟

جوایز طراحی مهمان نوازی LIV 2022 – هزینه ورودی

افرادی که پروژه‌های خود را قبل از 5 سپتامبر ارسال می‌کنند، تخفیف 10٪ زود هنگام دریافت خواهند کرد.

واجد شرایط بودن

این مسابقه برای حرفه‌ها، دانش‌آموزان و استعدادهای نوظهور آزاد است.

جایزه

“طراحی معماری سال” و “طراحی داخلی سال” متخصصان و دانشجویان جایزه مورد علاقه جوایز طراحی LIV را دریافت خواهند کرد. ، پروژه های برنده آنها برای مخاطبان جهانی به نمایش گذاشته می شود و در کاتالوگ جوایز سالانه LIV نشان داده می شود.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...