جوایز طراحی ساخته شده BLT 2022

جوایز طراحی ساخته شده BLT 2022_633ce80459b30.jpeg
October 9, 2022

به گزارش پالت رنگ: جوایز طراحی ساخته شده BLT 2022

2022 BLT Built Design Awards اکنون برای شرکت در مسابقه باز است!

جوایز طراحی ساخته شده BLT 2022: جوایز طراحی ساخته شده BLT، یکی از جامع ترین جوایز سالانه اختصاص یافته به معماری و ساخت و ساز، اخیراً برای شرکت هایی که از طراحان حرفه ای، نوظهور و دانشجویان و دانشجویان سراسر جهان دعوت می کنند، افتتاح شده است.

درباره رقابت

جوایز طراحی ساخته شده BLT 2022، یکی از جامع ترین جوایز سالانه اختصاص یافته به معماری و ساخت و ساز، اکنون در حال پذیرش است!

جوایز طراحی ساخته شده BLT تخصص همه متخصصان درگیر در اجرای پروژه‌های برجسته را در سطح جهانی – از شرکت‌های معماری و کارشناسان طراحی داخلی گرفته تا محصولات ساخت‌وساز و مدیریت پروژه، به رسمیت می‌شناسد و از آنها تقدیر می‌کند.

این جایزه شامل تمام اشکال ساختمان‌ها، پروژه‌ها و زیرساخت‌هایی می‌شود که با چالش‌های شهرنشینی امروزی مقابله می‌کنند و الهام‌بخش نسل‌های بعدی هستند.

جوایز طراحی ساخته شده BLT دارای چهار برنامه است: معماری — طراحی داخلی — محصول ساخت و ساز — مدیریت پروژه و این به هر شرکت موفقی که در هر نقطه از جهان واقع شده است اجازه می دهد تا به مفهومی متنوع و عالی وارد شود. پیشرفت یا پروژه های تکمیل شده به این جایزه معتبر.

هیئت داوران 2022، متشکل از 40 معمار، طراح، توسعه‌دهنده، دانشگاهیان و نمایندگان رسانه‌های مجرب، برندگان هر دسته را انتخاب خواهند کرد پایان اکتبر 2022.

برنده شدن در جوایز طراحی ساخته شده BLT فرصتی برای قدم گذاشتن در کانون توجه جهانی، ارتقاء نمایه شرکت و افزایش آگاهی عمومی است.

جوایز طراحی ساخته شده BLT 2022 – هزینه ورودی

کسانی که قبل از 30 آوریل 2022 ثبت نام کنند، 10% تخفیف زود هنگام دریافت خواهند کرد.

واجد شرایط بودن

جوایز طراحی ساخته شده BLT 2022 از ارسال‌های طراحان و دانشجویان حرفه‌ای، نوظهور استقبال می‌کند.

جایزه

برندگان «طراحی سال»، جایزه جوایز طراحی BLT را دریافت خواهند کرد، پروژه‌های برنده آن‌ها برای مخاطبان جهانی به نمایش گذاشته می‌شود. و در کاتالوگ جوایز سالانه BLT نشان داده شود.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسابقه داستان کوتاه گلچین 2023 اکنون برای آثار باز است! داستان کوتاه گلچین مسابقه 2023: مجله گلچین با خوشحالی جایزه...
مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023 اکنون برای شرکت‌کنندگان باز است! 2023 Bow Seat Ocean Awareness مسابقه...