جوایز خون جدید D&AD 2023

جوایز خون جدید D&AD 2023_6364420f933b5.png
21 Mar 2023

به گزارش پالت رنگ: جوایز خون جدید D&AD 2023

D&AD New Blood Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است!

D&AD New Blood Awards 2023: جوایز خون جدید D&AD، که توسط D&AD سازماندهی شده است، اخیراً برای شرکت در نسخه 2023 خود باز شده است، که به جوانان، دانشجویان و فارغ التحصیلان اخیر در هر سنی اختصاص دارد، راهی عالی برای ظهور استعدادهای جدید برای تجربه واقعیت خلاق است. صنعت.

درباره مسابقه

D&AD New Blood Awards 2023، یکی از بزرگترین مسابقات برای خلاقان نوظهور برای ورزش و استعدادهای خود را به نمایش بگذارند، اخیراً برای شرکت در مسابقه باز شده است!

طراحی شده برای کمک به خلاقان نوظهور برای آماده شدن برای دنیای کار با تجربه مختصری در دنیای واقعی، جوایز خون جدید D&AD هدف آن این است که کمک به پر کردن شکاف مهارتی بین آنچه آموزش می‌آموزد و آنچه صنعت نیاز دارد. این فرصتی را برای ایجاد نمونه کارها و ایجاد بستری برای خلاقیت های نوظهور فراهم می کند تا توسط متخصصان صنعت مورد توجه قرار گیرند و دیده شوند. رشته های تحت پوشش عبارتند از طراحی گرافیک، طراحی دیجیتال، تبلیغات، کپی رایتینگ، انیمیشن و تصویرسازی.

D&AD هر ساله کارهای برجسته ای را در زمینه طراحی و طراحی جشن می گیرد و پرورش می دهد. صنعت تبلیغات هر ساله با جوایز خلاق بین المللی خود. علاوه بر جوایز حرفه‌ای، D&AD با هدف پرورش استعدادهای جدید، تضمین می‌کند که نسل بعدی خلاقان شروع سریعی خواهند داشت.

چگونه وارد شوید؟ قوی>

همه خلاصههایی را که ظاهر آنها را دوست دارید دانلود کنید. هر کدام با بسته مختصر خود، پر از چیزهای مفید مانند اطلاعات پس‌زمینه، الهام‌بخش و آرم‌های برند برای کمک به شما در راهتان ارائه می‌شود. سپس این شما هستید که باید پاسخ خود را ایجاد کنید. بسته مختصر و مختصر به شما می‌گوید که چگونه کار خود را قالب‌بندی و آماده ارسال کنید.

ایده‌های شما توسط نمایندگان برندها، همراه با پانلی از خلاقان برتر از سراسر جهان مشاهده می‌شود.

شرایط

در سرتاسر جهان برای دانشجویان تبلیغات، طراحی، دیجیتال و بازاریابی، فارغ التحصیلان اخیر و خلاقان نوظهور باز است. <.>

می‌توانید به‌صورت فردی وارد شوید، یا حداکثر پنج نفر می‌توانند با هم کار کنند و به‌عنوان تیم وارد شوند. دانش‌آموزان و غیردانشجویان نیز می‌توانند با هم کار کنند، اما همه اعضای تیم باید واجد شرایط ورود باشند. اگر دانشجو هستید برای ورود به یک معلم خصوصی نیاز دارید.
همچنین برای ورود نیازی به دانشجو بودن ندارید، اما New Blood برای استعدادهای در حال ظهور است، بنابراین شما نباید بیش از یک سال تجربه کار در صنعت خلاقانه داشته باشید.

جایزه

همه برندگان یک مداد خونی جدید به ازای هر تیم دریافت خواهند کرد (کلیدی که می‌توانید پای خود را در این صنعت قرار دهید)، یک گواهی دیجیتال برای هر عضو تیم، و بسیاری موارد دیگر.

هزینه های ورودی

با تکمیل یک 5-10 دقیقه شرکت کننده به صورت رایگان وارد شوید نظرسنجی کنید، یا به ازای هر ورودی 15 پوند بپردازید.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...