جوایز خلاقانه MUSE 2023

جوایز خلاقانه MUSE 2023_636596d3cfea2.png
06 Apr 2023

به گزارش پالت رنگ: جوایز خلاقانه MUSE 2023

MUSE Creative Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است!

MUSE Creative Awards 2023: جوایز خلاقانه MUSE 2023 که اخیراً توسط International Awards Associate برگزار شده است. Inc (IAA) یک مسابقه بین المللی برای طراحان برای متخصصان خلاق است که با مفاهیم، ​​ایده ها یا طرح های خود به دیگران الهام می بخشند.

درباره رقابت

جوایز خلاق MUSE بخشی از برنامه جوایز MUSE است که توسط International Awards Associate (IAA) در سال 2015. شروع IAA بر اساس یک ماموریت ارج نهادن، ترویج و تشویق خلاقیت با ارائه استانداردی جدید از برتری برای ارزیابی تولید و توزیع طراحی رسانه ای است.

MUSE Creative Awards یک مسابقه بین المللی برای متخصصان خلاق است که الهام بخش دیگران هستند. این خلاقان با مفاهیم، ​​ایده‌ها یا طرح‌های خود آتشی را در دیگران روشن می‌کنند تا بیشتر تلاش کنند و در نتیجه تبدیل به یک موزه می‌شوند. جوایز خلاقانه MUSE به خلاقانی که بالاتر از تغییر هستند، تجلیل می‌کند و به جای آن چیزی که باید باشد را دیکته می‌کند.

دسته‌های جوایز MUSE 2023 شامل تبلیغات، هویت شرکتی، تبلیغات در فضای باز است. ، بازاریابی و تبلیغاتی، انتشارات، عکاسی، تجربی و همه جانبه، بازاریابی یکپارچه، برنامه استراتژیک، بازاریابی محتوا، وب سایت، ویدئو، برنامه موبایل، صدا، رسانه های اجتماعی، ارسال دانشجو، رویداد و مسئولیت اجتماعی.

«خودت را رها کن».

آثار باید پس از ۱ ژانویه ۲۰۲۱ تولید شده باشند.

> داوران در سطح ارشد، با تجربه در زمینه / صنعت خود هستند، از جمله مدیران خلاق و هنری از آژانس های بین المللی، معماران، طراحان مد، طراحان داخلی، طراحان محصول، مربیان، یا صاحبان مشاغل. داوران بر اساس تجربه، اعتبار و در دسترس بودن انتخاب می شوند.

دسته ها

طراحی: تبلیغات، هویت شرکتی، تبلیغات در فضای باز، انتشار، تایپوگرافی
دیجیتال: ویدئو، وب‌سایت، صدا، برنامه موبایل، تجربی و همه‌جانبه، رسانه‌های اجتماعی
بازاریابی: محتوای برند، بازاریابی یکپارچه، بازاریابی و تبلیغاتی، برنامه استراتژیک
ارسال ویژه: جوایز بهترین آژانس (جدید)، رویداد، ارسال دانشجو، مسئولیت‌های اجتماعی شرکتی

شرایط ارسال

خلاصه ورودی:
توصیه می‌شود خلاصه‌نویسی خود را در تقریباً 350 کلمه نگه دارید. ما به شما پیشنهاد می کنیم از این بخش ورودی خود برای توضیح بیشتر در مورد قطعه و همچنین خلاقیت و اصالت ایده خود استفاده کنید. خلاصه باید ورودی شما را تقویت کند و همچنین به هیئت داوران درک بهتری از پروژه شما ارائه دهد. یک ترجمه یا اقتباس کتبی باید همراه با نوشته‌های غیرانگلیسی باشد.

ارسال تصویر:
موارد ارسالی باید در قالب JPEG یا JPG صاف ذخیره شده است. (آنها را زیر 4 مگابایت نگه دارید، عرض 1200 پیکسل ترجیح داده می شود، 300 نقطه در اینچ، RGB).

فایل صوتی/تصویری:
ورودی‌های صوتی/تصویری را می‌توان در Vimeo/YouTube/Youku آپلود کرد و باید با یک URL مستقیم ارسال شود که داوران را مستقیماً به کار می‌برد. اگر با رمز عبور محافظت می شود، باید یک نام کاربری و رمز عبور برای قضاوت ارائه دهید. ویدئوهای وب وارد شده تنها بر اساس محتوای ارائه شده مورد قضاوت قرار می گیرند. در صورت نیاز به توضیح قبل از ارزیابی کار، خلاصه PDF را آپلود کنید.

معیارهای ارزیابی

خلاقیت / مفهوم / ایده
محتوا / مختصر / هدف / برنامه ریزی / اجرا
بصری / طراحی
نوآوری / عملکرد / اثربخشی
تاثیر / به یاد ماندنی

همه برندگان در 14 آوریل 2022 اعلام خواهند شد >.

واجد شرایط بودن

جوایز خلاق MUSE ورودی‌های آژانس‌ها، شرکت‌های طراحی گرافیک، شرکت‌های وب و دیجیتال، شرکت‌های تولید و مترجمان آزاد را می‌پذیرد. . ما از ارسال‌های ارسالی از سراسر جهان استقبال می‌کنیم.

جایزه

سه سطح (3) موفقیت در رقابت وجود دارد: پلاتین MUSE، Gold MUSE و Silver MUSE.

یک گواهی حرفه ای طراحی شده برای یادبود ورودی برنده، که شامل عنوان ورودی، شرکت/برندگان شرکت می شود. نام و دسته بندی برگردان با نشان‌دهنده سطح برد چسبانده می‌شود.
برندگان سطح برتر (پلاتین و طلا) در MUSE نشان داده می‌شوند. گالری سایت Design Awards، جایی که افراد حرفه ای می توانند کارهای شما را مشاهده کنند.
لوگوهای طراحی شده حرفه ای برای استفاده در وب سایت ها، در امضای ایمیل و غیره.
پلاتین و طلا توسط MUSE در رسانه های اجتماعی یا شریک رسانه ای آنها در وب سایت Muse.World معرفی می شوند.

هزینه های ورودی

Early Bird Entry (14 اکتبر – 10 نوامبر 2022) از 115 دلار برای اولین ورود به کار است، پس از اتمام آن دوره مقدار هزینه افزایش خواهد یافت.

برچسب ها

وب سایت رسمی

وب سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...