جوایز جهانی کفش 2022

جوایز جهانی کفش 2022_63740dd3073ff.png
15 Jan 2023

به گزارش پالت رنگ: جوایز جهانی کفش 2022

جوایز جهانی کفش 2022 اکنون برای ثبت نام باز است!

جوایز جهانی کفش 2022: جوایز جهانی کفش 2022 که اخیراً برای شرکت‌کنندگان افتتاح شد، تلاش‌ها را به رسمیت می‌شناسد. از طراحان با استعداد کفش در سراسر جهان است و از خلاقیت‌های استثنایی خود در مقیاس جهانی تجلیل می‌کند و در عین حال از شیوه‌های پایداری که الهام‌بخش صنعت به‌عنوان یک کل است، تجلیل می‌کند.

درباره مسابقه

جوایز جهانی کفش (GFA) اکنون برای سومین نسخه خود ارسالی را می پذیرد!

GFA متفکران رویایی خارج از جعبه را از سراسر جهان با هدف ارائه بالاترین شناخت به طراحان کفش می شناسد. در تمام بخش های کفش، از مد تا ورزش. ورودی‌ها در سه سطح مختلف ارزیابی می‌شوند: برندها، طراحان مستقل و دانش‌آموزان، به‌منظور ارائه فرصتی منصفانه برای هر سطح.

جوایز جهانی کفش با ۲۴ دسته‌بندی، به افتخار استراتژیک می‌پردازد. راه حل های فکری و نوآورانه از کفش های پزشکی، دویدن و مسیرهای پیاده روی، مواد گیاهی و بازیافتی گرفته تا کسانی که تاثیر اجتماعی مثبتی با همکاری الهام بخش دارند.

هیئت داوران GFA متشکل از متخصصان برجسته در سراسر جهان است که از کشورهای مختلف می آیند. رشته های موجود در صنعت کفش، از جمله نشریات عمده، خرده فروشان، مؤسسات و تأثیرگذاران.

شرایط ارسال

حداکثر 10 تصویر پشتیبانی را می توان با هر پروژه ارسال کرد. یک تصویر می‌تواند یک JPEG (.jpeg، .jpg) یا PNG (.png) باشد. یک تصویر برای عکس روی جلد است که ورودی را شناسایی می‌کند و 9 تصویر باقی‌مانده تصاویر پشتیبانی از ورودی هستند. تصاویر نباید بیش از 4 مگابایت در هر فایل و حداقل 1000 پیکسل عرض داشته باشند.

اگر ورودی شما دارای مشخصات طراحی است، شما می توانید یک فایل PDF را در قالب A4 یا به اندازه حرف آپلود کنید. PDF نباید از 4 مگابایت تجاوز کند. PDF فقط برای نمایش هیئت منصفه است.

شرایط

این مسابقه برای هر 18 نفر به بالا در سطح بین المللی آزاد است.

جایزه

هر برنده موارد زیر را دریافت خواهد کرد:

مهر برنده برای تبلیغ جایزه خود به صورت آنلاین و چاپی .
گواهی برنده
دعوتنامه رایگان برای مراسم جوایز.
یک نمایه آنلاین دائمی در صفحه برندگان

به‌علاوه، به شرکت‌کنندگان برنده، مطبوعات و روابط عمومی منحصربفردی با صنعت کفش ارائه می‌شود و در عین حال شبکه خود را با متخصصان برجسته گسترش می‌دهند. در سطح جهانی از طریق این رویداد. ارتباط با یک رویداد جوایز تجاری، فرصت‌های روابط عمومی عالی را قبل، در طول و بعد از رویداد فراهم می‌کند.

هزینه ورودی

تخفیف ارسال زودهنگام

در 31 آگوست به پایان می رسد و شرکت کنندگان را قادر می سازد تا پروژه های رویایی خود را با 20٪ تخفیف ارسال کنند.

برچسب ها

رسمی وب سایت

وب سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...