جوایز تصویرگری هنرهای کاربردی 2023

جوایز تصویرگری هنرهای کاربردی 2023_637bc2f4b1572.png
03 Feb 2023

به گزارش پالت رنگ: جوایز تصویرگری هنرهای کاربردی 2023

Applied Arts 2023 Illustration Awards اکنون برای ثبت نام باز است!

Applied Arts 2023 Illustration Awards: Applied Arts 2023 Illustration Awards اخیراً برای ورودی‌ها باز شده است، در سراسر جهان برای همه انواع کارهای سفارشی، منتشر شده، منتشر نشده و شخصی حرفه‌ای‌ها و علاقه‌مندان باز است.

درباره رقابت

Applied Arts 2023 Illustration Awards یک مسابقه تصویرسازی سالانه است که اخیراً برای e تلاش‌هایی برای پذیرش آثار ارسالی از حرفه‌ای‌ها در سطح بین‌المللی.

در سال 1992 راه‌اندازی شد، جوایز هنرهای کاربردی به رسمیت شناختن بین‌المللی برتری خلاق تبدیل شد و تنها مسابقات کانادایی است که کار هر دو حرفه‌ای را به رسمیت می‌شناسد. و دانشجویان در سراسر طیف ارتباطات بصری، از تولیدکنندگان تصویر گرفته تا تبلیغات، بازاریابی و طراحان گرافیک.

این مسابقه در سراسر جهان برای همه انواع کارهای سفارشی، منتشر شده، منتشر نشده و شخصیآزاد است. > از متخصصان و علاقه مندان ایجاد شده بین ژانویه 2022 و فوریه 2023. فقط آثار دیجیتال برای این مسابقه پذیرفته می‌شود.

آثار را می‌توان در سه دسته اصلی ارسال کرد:

تصویر
حرکت
Young Blood and Community

می توانید کار خود را به صورت یک قطعه یا سریال ارسال کنید. یک تک به معنای یک قطعه است، و مجموعه به این معنی است که شما بیش از یک قطعه از یک پروژه را به حداکثر 3 ارسال می کنید.

هر ارسالی توسط هیئت داوران مستقل از برنده جایزه داوری می شود. حرفه ای های خلاق آثار برنده در یکی از جوایز سالانه منتشر خواهند شد.

واجد شرایط بودن

این مسابقه در سرتاسر جهان برای همه انواع کارهای سفارشی، منتشر شده، منتشر نشده و شخصی حرفه ای ها و علاقه مندان ایجاد شده بین فوریه 2022 و فوریه آزاد است. 2023.

جایزه

همه شرکت کنندگان دریافت خواهند کرد:

➜ کار آنها به صورت چاپی در شماره تابستان 2023
چاپ شده است. شماره تابستان 2023
کار آنها به صورت آنلاین در گالری برندگان منتشر شد
یک گواهی شخصی و جوایز برای هر اثر برنده که توسط بنیانگذار هنرهای کاربردی امضا شده است

هزینه ورودی

هزینه ورودی از 30 دلار آمریکا شروع می شود و بسیار به دسته ارسالی بستگی دارد.

برچسب ها

وب‌سایت رسمی

وب سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسابقه داستان کوتاه گلچین 2023 اکنون برای آثار باز است! داستان کوتاه گلچین مسابقه 2023: مجله گلچین با خوشحالی جایزه...
مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023 اکنون برای شرکت‌کنندگان باز است! 2023 Bow Seat Ocean Awareness مسابقه...