جشنواره موسیقی و بازی اره برقی 2022

جشنواره موسیقی و بازی اره برقی ۲۰۲۲_633cb0da5752f.png
Deadline: October 15, 2022

به گزارش پالت رنگ: جشنواره موسیقی و بازی اره برقی 2022

جشنواره موسیقی و بازی با اره برقی 2022: جشنواره بازی و موسیقی اره برقی 2022 اخیراً برای ورودی هایی افتتاح شده است که آثار ارسالی هنرمندان، توسعه دهندگان و حرفه ای ها از سراسر جهان را می پذیرند که می خواهند دیدگاه های منحصر به فرد خود را به اشتراک بگذارند. تجربیات مخاطب شخصی.

درباره رقابت

جشنواره موسیقی و بازی با اره برقی 2022، که بهترین بازی‌ها، موسیقی و نماهنگ‌های جهان را در همه ژانرها در یک رویداد بین‌المللی گرد هم می‌آورد تا دنیاهای جدید و سمعی و بصری منحصر به فرد را به اشتراک بگذارد. تجربیات، اکنون برای ورودی ها تماس گرفته است!

تمرکز جشنواره این است که مخاطبان را از ذهن بهترین خلاقان جهان به دنیایی جدید ببرد.

برنامه 2022 شامل بهترین بازی‌های هر سبک از جمله پلتفرم‌های دسکتاپ، کنسول، موبایل و واقعیت مجازی، و همچنین موسیقی، ویدیوهای موسیقی، موسیقی بازی، موسیقی فیلم می‌شود. و موسیقی متن به عنوان برترین دسته‌های جوایز شامل – بهترین بازی، بهترین روایت بازی، بهترین موسیقی بازی، بهترین صدای بازی، بهترین موسیقی متن فیلم، بهترین موزیک ویدیو و بهترین کارگردانی.

جوایز جشنواره بازی و موسیقی اره‌های برقی به دستاوردهای بازی‌سازان، نوازندگان و کارگردانانی از سراسر جهان که با یکدیگر همکاری می‌کنند و قدرت خلاقه منحصربه‌فرد خود را برای به اشتراک گذاشتن دنیاها و تجربیات منحصربه‌فرد به کار می‌گیرند، تجلیل می‌شود.

گزیده‌های رسمی برنامه شامل پروژه‌هایی می‌شود که برتری آنها این دنیاها را زنده می‌کند و در عین حال به برندگان دسته‌های ویژه برای برگزیدگان فصل جایزه می‌دهد.

جشنواره موسیقی و بازی با اره برقی نام برندگان را به صورت آنلاین منتشر می‌کند و گواهینامه‌ها اعطا می‌شود.

رویداد تا 17 تا 18 دسامبر 2022 برگزار می‌شود.

دسته ها

بازی‌های همه ژانرها
موسیقی از همه ژانرها
موسیقی ویدیوها
موسیقی فیلم

شرایط ارسال

فقط فیلم‌های بلند، فیلم‌های کوتاه و بازی‌ها که سی و شش ماه قبل از بازی اره برقی و آخرین مهلت ارسال جشنواره موسیقی می تواند در جشنواره بازی و موسیقی CHAINSAW شرکت کند.

جشنواره موسیقی و بازی اره برقی 2022 – هزینه ورودی

هزینه ورود 15 دلار برای هر ارسال است.

واجد شرایط بودن

جشنواره موسیقی و بازی با اره برقی به‌ویژه از هنرمندان، توسعه‌دهندگان و حرفه‌ای‌هایی از سراسر جهان که می‌خواهند دیدگاه‌های منحصربه‌فرد خود را در تجربیات شخصی مخاطبان به اشتراک بگذارند، تشویق می‌کند و از آنها استقبال می‌کند. .

جایزه

برترین دسته‌های جوایز عبارتند از: بهترین بازی، بهترین روایت بازی، بهترین موسیقی بازی، بهترین صدای بازی، بهترین موسیقی متن فیلم، بهترین موزیک ویدیو و بهترین کارگردانی.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023 اکنون برای شرکت‌کنندگان باز است! 2023 Bow Seat Ocean Awareness مسابقه...
جایزه عکاسی محیطی 2023 اکنون برای آثار باز است! جایزه عکاسی محیطی 2023: جایزه عکاسی محیطی 2023 اخیراً با هدف...