جشنواره عکس بلفاست 2023

جشنواره عکس بلفاست 2023_63644203900a3.png
03 Feb 2023

به گزارش پالت رنگ: جشنواره عکس بلفاست 2023

جشنواره عکس بلفاست 2023 اکنون برای آثار باز است!

جشنواره عکس بلفاست 2023: جشنواره عکس بلفاست 2023، جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی برتر ایرلند شمالی و رویداد دوسالانه بار دیگر برخی از بهترین عکاسی و فرهنگ بصری معاصر ملی و بین‌المللی را جشن می‌گیرد و از همه عکاسان، هنرمندان، متصدیان، آرشیوها، گروه‌های سراسر جهان دعوت می‌کند تا در آن شرکت کنند.

درباره مسابقه

جشنواره عکس بلفاست 2023 اکنون آثار هنرمندان و عکاسان را می پذیرد. این رویداد بزرگ عکاسی برخی از بهترین‌های ملی و بین‌المللی عکاسی معاصر و فرهنگ بصری را جشن می‌گیرد.

از طریق مجموعه‌ای از رویدادهای تعاملی ملی و بین‌المللی، هدف این جشنواره الهام بخشیدن به عکاسان، هنرمندان و کارآفرینان آینده کشورها، ارائه محصولات جدید است. تجربه‌های هیجان‌انگیز، استقبال‌کننده و گاهی چالش‌برانگیز برای مخاطبان از طریق برنامه رویدادها.


این رویداد سالانه عکاسی که در سال 2011 راه اندازی شد، به عنوان یکی از “بهترین جشنواره های عکاسی در جهان” (مجله کپچر) توصیف شده است و بیش از 100 هزار بازدید کننده در سال جذب می کند و برخی از بهترین جشنواره های ملی را جشن می گیرد. و عکاسی معاصر بین المللی در 30 موزه، گالری و فضاهای عمومی. این جشنواره با جذب جذابیت گسترده از طریق فرهنگ عامه، مضامین قابل دسترس و برخوردهای غیرمنتظره با عکاسی، با استفاده از در دسترس‌ترین رسانه هنری و ارائه آن به مخاطبان جدید به روش‌های جالب و غیرمعمول، هدف این جشنواره القا و الهام بخشیدن به لذت و مشارکت عمومی است.

موضوع برای حذف هرگونه محدودیت باز گذاشته شده است. آثار ارسالی باید عکاسی یا مبتنی بر لنز باشند، اما می‌توانند شامل ادغام سایر اشکال هنری با رسانه عکاسی (مانند اجرا، نقاشی، مجسمه‌سازی، موسیقی، ادبیات و غیره) باشند.

عکس‌ها، عکس‌رسانه‌ها، پرفورمنس‌ها، عکس‌ها، کتاب‌های عکس، رسانه‌های جدید، آرشیو و فرم‌های مجسمه‌سازی در نظر گرفته شود. در انتخاب و انتخاب هنرمندان در کنار تیم جشنواره کمک خواهد کرد. هیئت داوران به دنبال کار با کیفیت بالا خواهند بود.

جشنواره عکس بلفاست 2023 برای 1 تا 30 ژوئن 2023 برنامه ریزی شده است. > همه نمایشگاه‌ها بین 24 مه تا 1 ژوئن 2023 نصب خواهند شد.

واجد شرایط بودن

جشنواره بین المللی عکس بلفاست 2023 برای ارسال به همه عکاسان، هنرمندان، متصدیان، آرشیوها، باز است. جمعی از هر کجای دنیا.

جایزه

جایزه اصلی سال 2023 جایزه Spotlightاست. >، 2000 پوند است. علاوه بر این، جایزه تحریریه Aesthetica و Abridged Editorial Award نیز اعطا خواهد شد. بهترین آثار همچنین در 2024 Photo Schweiz (زوریخ، سوئیس) به نمایش گذاشته خواهند شد.

هزینه ورودی

Early Bird (تا 30 نوامبر 2022) – 23 یورو
استاندارد – 29 یورو

برچسب‌ها

وب سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...