جشنواره انیمیشن پیکتوپلاسما برلین 2023

جشنواره انیمیشن پیکتوپلاسما برلین 2023_637caaeed713e.png
10 Feb 2023

به گزارش پالت رنگ: جشنواره انیمیشن پیکتوپلاسما برلین 2023

جشنواره انیمیشن پیکتوپلاسما برلین 2023 اکنون برای آثار باز است!

Pictoplasma Berlin 2023 Animation Festival: جشنواره انیمیشن Pictoplasma برلین 2023 اکنون در حال فراخوان است و مانند سال گذشته به دنبال هر شخصیت درجه یک در انیمیشن، روایت، تصاویر موسیقی، کارهای تجربی یا موشن گرافیک، از هر نقطه از جهان است.

درباره رقابت

Pictoplasma جشنواره انیمیشن برلین 2023 اخیراً برای شرکت‌کنندگان باز شده است، و درخواست ارسال انیمیشن برای نمایش‌های بین‌المللی «شخصیت‌ها در حرکت» را می‌دهد.

جشنواره پیکتوپلاسما هر سال برلین را به هیجان‌انگیزترین نقطه ملاقات جهان برای صحنه‌های متنوعی از هنرمندان و خلاقان بین‌المللی تبدیل می‌کند و چهره فرهنگ بصری فردا را دنبال می‌کند.

“ نمایش‌های Characters In Motion” مروری بر انیمیشن‌های بین‌المللی، فیلم‌های کوتاه، موشن گرافیک، و کارهای تجربی با تمرکز بر تصاویر و روایت‌های شخصیت‌محور شیک و تازه ارائه می‌کند.

جشنواره پیکتوپلاسماجدیدترین گرایش‌ها در طراحی و هنر شخصیت‌ها را به نمایش می‌گذارد، نمایش‌های پیشرفته، جدیدترین انیمیشن‌ها را به نمایش می‌گذارد، و نمایشگاه‌های متعددی در سراسر شهر همه را دعوت می‌کند تا آثار بدیع و مهارت‌های برجسته شخصیت‌ها را تجربه کنند.

شخصیت های درجه بالا در انیمیشن، روایت، تصاویر موسیقی، کارهای تجربی یا موشن گرافیک، از هر نقطه از جهان، پذیرفته می شود.

Pictoplasma Berlin 2023 برای 3-7 مه 2023 برنامه ریزی شده است.

شرایط ارسال

همه فیلم‌های کوتاه انیمیشن (تجربی، روایی، غیرروایی، سفارشی یا دانشجویی) برای انتخاب رسمی جشنواره ۲۰۲۲ در نظر گرفته می‌شوند.

لطفاً موارد ارسالی خود را از طریق لینک دانلود به صورت Full HD Quicktime (کدک ProRes 422 HQ یا H.264) ارسال کنید.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...