جایزه Anfachen 2022 – دو موضوع، قدرت دو چندان!

جایزه Anfachen 2022 – دو موضوع، قدرت دو چندان!_633ce13659d5d.jpeg
May 22, 2022

به گزارش پالت رنگ: جایزه Anfachen 2022 – دو موضوع، قدرت دو چندان!

یک مسابقه پوستر سیاسی نمی تواند جنگ علیه اوکراین و فاجعه انسانی ناشی از آن را نادیده بگیرد. در عین حال، ما نمی خواهیم این اشتباه را مرتکب شویم که مسائل مهم دیگر را از دست بدهیم. به همین دلیل است که جایزه آنفاچن از شما می‌خواهد که تلاش خود را مضاعف کنید و در دو موضوع هنرمندانه و خلاقانه ابراز وجود کنید.

موضوع اول: طبیعت – همانطور که اعلام شد، زیرا به قلب ما نزدیک است
موضوع دوم: انسانیت – این موضوع جدید است

حداکثر دو پوستر ممکن است برای هر یک از موضوعات ارسال شود. 25 پوستر برنده توسط هیئت داوران بین المللی ما برای هر یک از دو موضوع انتخاب خواهند شد.

مفهوم نمایشگاهی جایزه Anfachen بدون تغییر باقی می‌ماند: پوسترهای برنده را در قالب بزرگ و سری، ابتدا در هامبورگ و سپس در مکان‌های عمومی در شهرهای دیگر ارائه خواهیم کرد.

موضوع Humanity نیز به صورت آنلاین ارائه خواهد شد و داده های چاپی برای دانلود در دسترس خواهند بود. به این ترتیب، ما امیدواریم که بتوانیم نمایشگاه های کوچک و تبادلی وحدت بخش در مورد موضوع انسانیت در سراسر جهان راه اندازی کنیم!

مهلت: 22 مه 2022
موضوع 1) طبیعت
موضوع 2) انسانیت

Anfachen VI نیز در مورد اصول اولیه است. این بار می خواهیم ببینیم که شما چگونه ایده طبیعت را درک، تفسیر و هنرمندانه ارائه می کنید!

شما آزاد هستید که از کدام زاویه شخصی، سیاسی، زیبایی شناختی یا رسمی به موضوع «دموکراسی» نزدیک شوید. آثار عکاسی، نقاشی، گرافیک و تایپوگرافی را می پذیریم. با مشارکت شما شرایط زیر را می پذیرید.

25 بهترین پوستر توسط هیئت داوران بین المللی انتخاب می شوند و ابتدا در هامبورگ نمایش داده می شوند. آن‌ها در خیابان‌های شلوغ و میدان‌های پر رفت و آمد با مردم روبه‌رو می‌شوند، موضوع بحث و تأمل می‌شوند و بنابراین بحثی گسترده و پایدار در مورد این موضوع را تشویق می‌کنند.

از ماه می 2021، پوسترهای منتخب ابتدا به مدت چهار هفته بر منظره شهری هامبورگ تسلط خواهند داشت و سپس به تور خواهند رفت. به این ترتیب آنها در سایر شهرهای آلمان دیده می شوند و در سطح بین المللی نیز سر و صدا ایجاد می کنند. بنابراین، اگر زبان در طراحی نقش دارد، باید یک نسخه آلمانی و یک نسخه انگلیسی ارسال شود.

22 مه 2022: مهلت ارسال
ژوئن 2022 : جلسه هیئت داوران
از ژوئیه 2022: افتتاحیه نمایشگاه پوستر در خیابان های هامبورگ
اوت 2022: پوسترها را می توان در سرتاسر جهان نمایش داد

برای چاپ پوسترها در DIN A2 برای ارائه به هیئت داوران، هزینه 12 یورو برای هر پوستر یا 30 یورو برای 3/4 پوستر از شرکت کنندگان دریافت می شود. اگر این کارمزد مانعی باشد، لطفاً از طریق presse@anfachenaward.de با ما تماس بگیرید.
لطفاً پول را به این حساب بانکی منتقل کنید:
جایزه آنفاخن / جولیا ملزنر، IBAN DE80 2005 0550 1501 3783 66، BIC HASPDEHH،
Haspa Hamburg یا از طریق Paypal، لطفاً به وب سایت نگاهی بیندازید.

© اثر هنری: @mioke.de

ثبت‌نام با استفاده از ابزار مناسب در وب‌سایت جایزه Anfachen انجام می‌شود (https://registrierung. anfachenaward.de).

اینگرید باهس (GER)، آنتونی کالینز (GB/TZA)، آلینا گرولمز (GER)، راینر گروتویس (GER)، گودرون لیمان (GER)، نیکلاوس تراکسلر (CH)
حامی: کلاوس استاک (GER) )

دانلود AUSCHREIBUNG

anfachen-award -vi2022-announcement_nature-humanity_eng.pdf

حداکثر سه پوستر قابل ارسال است. پوسترها باید در قالب DIN A0 / 841 mm x 1189 mm باشند. ما فقط طرح های پرتره را می پذیریم. اگر پوستری به عنوان یکی از 25 مورد برتر انتخاب شود، داده های قابل چاپ جداگانه درخواست می شود. نامگذاری فایل ها به صورت زیر ضروری است: AnfachenVI_surname_draft number; به عنوان مثال: AnfachenVI_Mustermann_1.

درباره جایزه ANFachen

در سال 2016 جایزه Anfachen با “زنان” آغاز شد و در سال دوم به موضوع “تحمل” اختصاص یافت. جایزه Anfachen III به موضوع “زندگی” و Anfachen Award IV به موضوع “آب” اختصاص یافت. با صدها ارسال بین‌المللی، هیئت داوران درجه یک و ارائه منحصربه‌فرد در فضای عمومی آلمان و بین‌المللی، مسابقه پوستر نه تنها الهام بخش شرکت‌کنندگان، بلکه بالاتر از همه مردم شهری است. از همان ابتدا، استقبال گسترده رسانه‌ها به این جایزه کمک کرد تا توجه بیشتری را به موضوعات انفجاری اجتماعی-سیاسی جلب کند.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...