جایزه هنر پریسما 2022

جایزه هنر پریسما ۲۰۲۲_633cb421ba450.png
October 10, 2022

به گزارش پالت رنگ: جایزه هنر پریسما 2022

جایزه هنر پریسما 2022: انجمن فرهنگی Il Varco خوشحال است که یازدهمین دوره جایزه بین المللی هنر Prisma را اعلام کند، یک فراخوان آزاد آنلاین برای هنرمندان که هر سه ماه یکبار برگزار می شود و برای همه هنرمندان در سراسر جهان آزاد است. .

درباره رقابت

ایل وارکو یازدهمین دوره جایزه هنری PRISMA خود را برگزار می کند، یک جایزه هنری که هر سه ماه یکبار به صورت آنلاین با جایزه نقدی برگزار می شود. با یک نمایشگاه گروهی سالانه در پایان چهارمین دوره همان سال، با حضور تعدادی از هنرمندانی که در دوره های فصلی برگزار می شد، به انتخاب رشته هنری به پایان رسید.

این یک مسابقه هنری است که برای تبلیغ نقاشان و هنرمندان تجسمی نوظهور ایجاد شده است. آنچه برگزارکننده می‌خواهد پاسخ به یک سوال اساسی در زمینه هنری کنونی باشد: امروزه نقاشی به چه معناست؟ در اساس پروژه آنها، تحقیقات و ارتقای مداوم و فراگیر هنرمندان از فرهنگ‌های مختلف و متفاوت وجود دارد. سوابق تحصیلی.

هدف ایجاد فضا و دیده شدن برای هنرمندان نوظهور، ارائه یک فرصت شغلی فراگیر است که در سراسر سال 2022 شامل هنرمندان تجسمی از سراسر جهان، صرف نظر از سن، ژانر و قومیت که در کاتالوگ سالانه این رویداد ارائه شده است.

Organizer به دنبال نقاشی، طراحی، هنر گرافیک و حکاکی با هر اندازه و روی هر ساپورتی است.

هیئت داوران متشکل از هنرمندان، متصدیان، منتقدان با پیشینه‌های مختلف است تا از رویکردی فراگیر به پروژه‌های انتخاب شده اطمینان حاصل کنند.

شرکت‌کنندگان این امکان را دارند که در گالری Contemporary Cluster در Palazzo Brancaccio، رم، در سال 2023، یکی از خلاقانه‌ترین مؤسسات هنری در پانورامای معاصر بین‌المللی، به نمایش گذاشته شوند.

جایزه هنری Prisma 2022 – هزینه ورودی

هزینه ارسال 25 یورو است و امکان ارسال حداکثر 3 اثر را فراهم می‌کند. با این حال، امکان ارسال 5 اثر هنری دیگر با پرداخت 5 یورو برای هر اثر دیگر وجود دارد.

واجد شرایط بودن

جایزه هنری Prisma برای همه آزاد است، صرف نظر از سن، ملیت یا جنسیت.

جایزه

هر یک از چهار فراخوان فصلی هنرمندان این شانس را می دهد که جایزه اول را به ارزش 500 یورو، مصاحبه از مجلات شریک و جوایز دیگر برنده شوید. هر ساله این فرصت وجود دارد که برای نمایشگاه گروهی رم انتخاب شده و در کاتالوگ منتشر شود. تمام آثار انتخاب شده برای هر فراخوان در گالری آنلاین (وب سایت و پروفایل های اجتماعی) به نمایش گذاشته می شوند.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...