جایزه هنر فوتبال 2022

جایزه هنر فوتبال ۲۰۲۲_633ce72ccea8d.jpeg
November 19, 2022

به گزارش پالت رنگ: جایزه هنر فوتبال 2022

جایزه هنر فوتبال اکنون برای ثبت نام باز است!

جایزه هنر فوتبال: همزمان با سال جام جهانی 2022، Touchstones Rochdale جایزه هنر فوتبال را برای بزرگداشت هنر و فوتبال ایجاد کرده است و از همه هنرمندان بالای 18 سال دعوت می کند که در تمام رسانه های دو بعدی از جمله عکاسی کار کنند. و تصویر متحرک برای شرکت.

درباره رقابت

جایزه هنر فوتبال یک فرصت تماس آزاد جدید برای هنرمندان است.

همزمان با جام جهانی 2022 سال Touchstones Rochdale، با حمایت سخاوتمندانه شورای هنر انگلستان، جایزه هنر فوتبال را برای جشن ایجاد کرده است. هنر و فوتبال.

هنرمندان بالای 18 سال که فقط در همه رسانه‌های دو بعدی کار می‌کنند، از جمله نقاشی، طراحی، هنر دیجیتال، کلاژ، مدیا ترکیبی، پارچه، عکاسی و تصویر متحرک واجد شرایط خواهند بود. همه آثار باید یک اثر اصلی توسط هنرمند باشد.

هنرمندان می توانند برای وارد کردن حداکثر چهار (4) اثر ثبت نام کنند.

شرایط ارسال

فرایند ارسال دو مرحله ای است. در مرحله اول فرآیند انتخاب دیجیتالی خواهد بود. شما باید یک تصویر دیجیتال از هر اثری که می‌خواهید در نظر گرفته شود، آپلود کنید. اگر کار شما در فهرست طولانی باشد، آثار فیزیکی برای انتخاب ارائه می‌شوند.

در هفته ای که از 22 نوامبر 2021 شروع می شود، از طریق ایمیل از تصمیم هیئت انتخاب مطلع خواهید شد.

هزینه ورود

هنرمندان می توانند حداکثر چهار اثر را با قیمت 10 پوند برای اولین اثر و 5 پوند برای هر اثر اضافی ارسال کنند. هنرمندانی که با کدپستی روچدیل، شفیلد یا ساندرلند وارد می‌شوند، می‌توانند با 7.5 پوند برای اولین ورودی و 5 پوند برای ورودی‌های اضافی وارد شوند. هزینه های ورودی در زیر فهرست شده است.

ورودی استاندارد:

یک اثر – 10 پوند
دو اثر – 15 پوند
سه اثر – 20 پوند
چهار اثر – 25 پوند

هنرمندانی که با کدپستی روچدیل، شفیلد یا ساندرلند وارد می‌شوند:

یک اثر – ۷٫۵۰ پوند
دو اثر – ۱۲٫۵۰ پوند
سه اثر – ۱۷٫۵۰ پوند
چهار اثر – ۲۲٫۵۰ پوند

اگر برای وارد کردن کمتر از چهار اثر در هنگام ثبت نام پول پرداخت می‌کنید، می‌توانید تا تاریخ مهلت مقرر، هر اثر را با قیمت 5 پوند اضافه کنید.

واجد شرایط بودن

جایزه هنر فوتبال برای همه هنرمندان بالای 18 سال در سراسر جهان آزاد است.

جایزه

جایزه اول: 5000 GBP (تقریباً 6860 دلار آمریکا)
جایزه دوم: 3000 GBP
جایزه سوم 2000 پوند

این نمایش به هنرمندان این فرصت را می‌دهد تا آثار خود را در یک نمایشگاه تور منطقه‌ای که در Touchstones Rochdale در مارس ۲۰۲۲ افتتاح می‌شود و تور به شفیلد به نمایش بگذارند. و ساندرلند.
در کنار این نمایشگاه، یک گالری مجازی وجود خواهد داشت که تمامی آثار هنرمندان در فهرست نهایی را به نمایش می گذارد. همه هنرمندان شرکت کننده در یک کاتالوگ چاپی کاملا مصور گنجانده خواهند شد. در ابتدای نمایشگاه جوایزی به برندگان اهدا خواهد شد.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...