Loading Events

« همه Events

آوریل 27

جایزه هنر برای تغییر 2023

آوریل 27 - جولای 17

Event جایزه هنر برای تغییر 2023

شرکت خلاق جهانی، گروه M&C Saatchi و گالری نمادین Saatchi لندن، دومین مسابقه سالانه Art for Change Prize را راه اندازی کرده اند.

برنامه‌های کاربردی اکنون برای این مسابقه هنری رایگان باز است برای هنرمندانی که در پنج سال اول کار خود کار می‌کنند باز است.

جایزه امسال از هنرمندان می‌خواهد که به صورت خلاقانه به موضوع باززایی: هیچ هنری در سیاره‌ای مرده وجود ندارد برای شانس بردن تا 10000 پوند پاسخ دهند.

>

در مجموع صندوق جایزه 20000 پوندی بین شش برنده تقسیم می شود، پنج برنده برای دریافت 2000 پوند و یک برنده کلی برای دریافت 10000 پوند تقسیم می شود. هنرمندان برنده همچنین فرصت بی نظیری برای نمایش آثار خود در گالری ساعتچی در لندن خواهند داشت.

جزئیات موضوع برای سال 2023 در وب سایت رسمی موجود است.

جهان در حال واکنش به افزایش ضربات طبل هرج و مرج آب و هوایی است. موضوعات عدالت اقلیمی، عدالت اجتماعی و اقتصاد اکنون جدایی ناپذیر هستند، اما دلایلی برای امیدواری وجود دارد. تغییرات آب و هوایی بالاخره در حال فرو رفتن است. شهروندان خواستار تغییر هستند. کشورها، شهرها، جوامع و شرکت‌ها در حال پیشرفت هستند.

جایزه امسال این فرصت را به ارمغان می‌آورد که داستان‌های جدیدی از آینده‌ای قابل زندگی خلق کنیم و افراد را برانگیخت تا آنچه را که لازم است انجام دهند تا نیروی محرکه‌ای برای تغییری که نیاز داریم انجام دهند. ما این فرصت را داریم که این را به داستانی تغییر دهیم که الهام‌بخش و توانمند است.

اکنون زمان اقدام است. اکنون زمان تغییر معنادار است.

به عنوان بخشی از یک ماموریت مشترک در دسترسی به هنر، فرهنگ و خلاقیت برای همه، این جایزه جشنی از استعدادهای هنری در حال ظهور است. این گفتگو را در مورد هنرهای تجسمی به عنوان رسانه ای برای تغییرات مثبت جهانی و اجتماعی برجسته و تحریک می کند و هنرمندان نوظهور در سراسر جهان را در معرض دید قرار می دهد.

همه هنرمندان آثار برنده خود را در یک نمایشگاه اختصاصی در گالری ساعتچی در لندن به نمایش خواهند گذاشت،  جایی که برنده کلی در پایان نوامبر 2023 اعلام خواهد شد. این نمایشگاه در تاریخ 22 نوامبر 2023 تا 12 ژانویه 2024 به روی عموم باز خواهد شد.< /p>

هزینه ورودی وجود ندارد!

ورود رایگان است.

Details

Start:
آوریل 27
End:
جولای 17
Event Category:
Website:
https://mcsaatchi.com/artforchangeprize

پاسخ‌ها

پاسخ‌ها

AI Chatbot Avatar