جایزه هنر آزمایشگاه مالامگی نسخه MILAN’22

جایزه هنر آزمایشگاه مالامگی نسخه MILAN’22_63740d486f9e8.png
30 Nov 2022

به گزارش پالت رنگ: جایزه هنر آزمایشگاه مالامگی نسخه MILAN’22

جایزه هنر آزمایشگاه Malamegi نسخه MILAN’22 اکنون برای آثار باز است!

Malamegi Lab Art Prize MILAN’22: نسخه Lab Art Prize MILAN’22 اخیراً برای شرکت‌کنندگان باز شده است، و برای ارسال آثار از همه هنرمندان، حرفه‌ای یا آماتور، طراحان گرافیک، نقاشان، عکاسان از سراسر جهان، فراخوان داده شده است.

Lab Art Prize ROME’22 edition فراخوانی برای ارسال است که اخیراً برای شرکت‌کنندگان اعلام شده است و برای همه هنرمندان آزاد است!

انواع آثار زیر پذیرفته می‌شوند: طراحی، نقاشی، مجسمه‌سازی، عکاسی، ترکیبی، ویدئو، گرافیک، نت آرت، و غیره (کلیه آثار بصری قابل تکثیر از طریق تصویر مجاز هستند).

هیچ محدودیتی برای اندازه یا متریال در آثار وجود ندارد. هر اثر باید با تصویر و توضیحات ارائه شود. در مورد آثاری که از چندین عنصر تشکیل شده اند، تصویر واحد ارائه شده باید همه عناصر را گروه بندی کند.

معیارهای ارزیابی

جایزه بر اساس کیفیت و اصالت اثر نمایش داده شده اهدا خواهد شد.

برندگان در 12 دسامبر 2022 اعلام خواهند شد.

واجد شرایط بودن

خطاب این مسابقه برای هنرمندان حرفه ای و آماتور، طراحان گرافیک، نقاشان، عکاسان و غیره از سراسر جهان است. جهان.

جایزه

جایزه اکتساب ARTWORK
آزمایشگاه Malamegi یکی از 12 اثر هنری نهایی را به دست خواهد آورد. این اثر هنری بخشی از مجموعه خصوصی آزمایشگاه Malamegi خواهد شد. این جایزه دارای حداکثر ارزش خرید 500000 یورو است. آثاری که برای فروش و یا با قیمتی بالاتر از جایزه خرید نیستند در این جایزه شرکت نخواهند کرد. این آثار هنری همچنان می توانند یکی از جوایز دیگر را برنده شوند.

توافق همکاری
مالامگی در حال قرعه کشی ایجاد مجموعه جدیدی از آثار با انتخاب یک هنرمند از میان 12 نامزد نهایی جشنواره است. مسابقه این همکاری هنرمند را قادر می‌سازد تا مجموعه کاملی از آثار خود را توسعه دهد که برای همه خریداران شبکه تجاری تبلیغ و ارائه می‌شود.

جایزه نقدی
در پایان نمایشگاه جمعی، به به یک هنرمند از بین 12 برگزیده، جایزه نقدی 1000 یورو تعلق خواهد گرفت. این جایزه بر اساس کیفیت و اصالت اثر به نمایش گذاشته شده اهدا خواهد شد. اثر برنده در مالکیت هنرمند باقی خواهد ماند. این جایزه کمکی به توسعه هنر و تحقیقات زیبایی شناسی هنرمند است.

کاتالوگ تک نگاری
یک کتاب تک نگاری به یکی از برگزیدگان نهایی تقدیم خواهد شد. مونوگرافي توسط آزمايشگاه ملامگي و با حمايت متصديان نمايشگاه پاياني گرداننده خواهد شد. این کتاب با هزینه آزمایشگاه ملامگی ویرایش، توسعه، چاپ و توزیع خواهد شد. به غیر از نسخه های در حال توزیع، نسخه دیگری برای استفاده شخصی هنرمند اضافه خواهد شد. این تک نگاری در حدود 100 نسخه چاپ می شود که 20 نسخه آن به هنرمند سپرده می شود. توزیع تک‌نگاره‌ها توسط Malamegi به نمایندگی از بهترین مشتریان و مجموعه‌دارانش مدیریت می‌شود.

هزینه ورودی

هزینه ورودی از شروع می‌شود. 45 یورو برای 1 اثر هنری ارسال شده است. اگر آثار هنری بیشتری را جمع آوری کنید، تخفیف خواهید داشت.

برچسب ها

وب سایت رسمی

وب‌سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...