جایزه عکاسی گلچین 2022

جایزه عکاسی گلچین ۲۰۲۲_633cd1c7ae565.png
30 Nov 2022

به گزارش پالت رنگ: جایزه عکاسی گلچین 2022

جایزه عکاسی گلچین 2022 اکنون برای شرکت در مسابقه باز است!

جایزه عکاسی گلچین 2022: جایزه عکاسی گلچین 2022، مسابقه بین‌المللی که توسط مجله Anthology برگزار می‌شود، اخیراً برای عکس‌هایی با دعوت از عکاسان از همه ملیت‌ها، ساکن در هر نقطه از جهان، برای شرکت در آن افتتاح شده است.

درباره رقابت

اکنون آثار برای جایزه عکاسی گلچین 2022 دعوت شده است!

به روی عکاسانی که در هر سطحی کار می‌کنند باز است، جایزه عکاسی گلچین تصاویر مستقل برجسته را جشن می‌گیرد. همچنین بستری را برای عکاسان فراهم می کند تا کارهای خود را از طریق انتشار به نمایش بگذارند.

تصاویر ارسالی باید با موضوع «جایی که من زندگی می‌کنم» باشد. موارد ارسالی بر اساس کیفیت، خلاقیت، اصالت، و تأثیر بصری/عاطفی

مورد قضاوت قرار خواهند گرفت.

سبک‌های عکاسی می‌تواند شامل عکاسی خیابانی، مناظر، دنیای طبیعی و حیات وحش، عکاسی ماکرو، سبک زندگی، اشیا و طبیعت بی‌جان و معماری باشد. تصاویر دستکاری شده فنی مانند انتزاعی، پانوراما، دوخته شده و ترکیبی نیز هستند. مجاز است. به تفسیر خلاقانه خلاصه امتیاز اضافی تعلق می گیرد.

این یک الزام نیست، اما توصیه می شود قبل از ارسال اثر خود به گلچین مراجعه کنید یا نسخه ای از آن را خریداری کنید تا بتوانید نوع مطالب منتشر شده توسط سازمان دهنده را مشاهده کنید.

هر ورودی باید در یا بعد از ۱ نوامبر ۲۰۲۱ ثبت شده باشد.

دسته ها

عکاسی، عکاسی ماکرو، عکاسی دیجیتال

شرایط ارسال

لطفاً مطمئن شوید که ورودی‌های شما به صورت فایل‌های الکترونیکی، در 72dpi، در قالب JPEG یا PNG ارسال می‌شوند. و حداکثر اندازه 4 مگابایت.

همه فینالیست‌ها باید نسخه‌های اصلی را در قالب RAW، JPEG یا TIFF در 300dpi ارسال کنند.

برنده در 15 نوامبر 2022 اعلام خواهد شد.

جایزه عکاسی گلچین 2022 – هزینه ورودی

هزینه ورودی 10 یورو است اگر تا نیمه شب در 30 ژوئن 2022 وارد شود، یا 15 یورو اگر تا نیمه شب 31 اکتبر 2022 وارد شود.

واجد شرایط بودن

از عکاسان از همه ملیت‌ها، که در هر نقطه از جهان زندگی می‌کنند، دعوت می‌شود. هیچ محدودیتی برای ورود به هر نفر وجود ندارد.

جایزه

برنده یک جایزه نقدی 500 یورویی و پوشش سرمقاله در شماره آینده مجله گلچین به علاوه دریافت خواهد کرد. اشتراک یک ساله گلچین.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...